هیدروکسی کلروکین تبدیل شده سیاسی در آمریکا اما هند با استفاده از آن به طور گسترده ای: کاخ سفید رسمی

واشنگتن جولای 8 استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus بیماران تبدیل شده است بسیار سیاسی در ایالات

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

واشنگتن جولای 8

استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان coronavirus بیماران تبدیل شده است بسیار سیاسی در ایالات متحده, اما از آن است که به طور گسترده ای استفاده می شود در هند یک مقام کاخ سفید گفته است دفاع از آخرین تحقیقات نشان داد که ضد مالاریا, داروی بسیار موثر در مراحل اولیه Covid-19.

"این سیاسی این دارو توسط رسانه های جریان اصلی و بخشی از جامعه پزشکی که به نحوی ساخته شده این نبرد بین رئیس جمهور (دونالد) مغلوب ساختن پیشی جستن و آنها و ایجاد این بی ترس و هیستری بیش از یک دارو یک دارو که استفاده شده است برای بیش از 60 سال نسبتا با خیال راحت و به طور منظم به زنان باردار تجویز می اگر آنها در حال رفتن به یک مالاریا در منطقه" کاخ سفید اتاق تجارت و تولید سیاست مدیر پیتر ناوارو به خبرنگاران گفت:.

"ایده این است که این مواد مخدر خطرناک است که فقط احمقانه, اما اگر شما بخواهید مردم آمریکا بر این رسانه ها در پوشش از آن است که نوع حالت بازی در حال حاضر," او گفت:.

ناوارو گفت: یک روز پیش از آن چهار پزشکان در بیمارستان دیترویت سیستم ثبت یک درخواست اضطراری با استفاده از مجوز برای هیدروکسی کلروکین. درخواست برای سه چیز است.

"یکی برای درمان زود استفاده در محیط بیمارستان. شماره دو, درمان, بین پزشک و بیمار به صورت سرپایی. سه نه فقط به عنوان یک درمان بلکه به عنوان یک امکان پیشگیری به صورت پیشگیرانه و با استفاده از" او گفت:.

این درخواست به FDA می آید بر روی پاشنه از انتشار مطالعه خود را در مجله بیماری های عفونی در هفته گذشته نشان داد که شگفت آور 50 درصد کاهش در میزان مرگ و میر برای بیماران مصرف هیدروکسی کلروکین, ناوارو گفت.

"به هیدروکسی شانس لطفا کمک نیست به هیدروکسی هیستری زیرا اگر آن را تجویز و تحت نظارت یک دکتر و شانس است که آن را می تواند به شما آسیب برساند در حال راه کوچکتر از شانس است که آن را می تواند به شما کمک کند" ناوارو گفت.

"این تبدیل شده است بسیار سیاسی اما هند با استفاده از این به طور گسترده ای برای پیشگیری. وجود دارد تعدادی از مطالعات که در نقطه به نقطه این در واقع کار" ناوارو گفت.

این مقام گفت: اگر او برای نشان دادن هر نوع علائم و او را برای اولین بار پزشک خود بپرسید که آیا هیدروکسی کلروکین مناسب است. "و پس از آن من نمی دریغ به آن را," او گفت:.

او گفت: اگر کسی به نظر می رسد در 14 روز قوس ویروس از شروع علائم هفت روز مهم: زمانی که یک فرد ممکن است تب و سرفه خشک و احتمالا حس عمیقی از خستگی.

"که در آن نقطه ریه های خود را هنوز دست نخورده است و این ویروس است خیلی به بقیه اندام خود را. هیدروکسی کلروکین بر اساس علم در مقالات مانند این یکی که در ابتدا به نظر می رسد در سال 2005 در مجله ویروس شناسی, با این نسخهها کار در یک راه درمانی با افزایش قلیائیت از سلول های خود را که آهسته تکثیر ویروس و همچنین می توانید کشتن ویروس," او گفت:.

این شهر همچنین دارای اثر ضد التهابی است که چرا از آن استفاده می شود برای آرتریت روماتوئید و مواد مخدر می تواند, بنابراین, همچنین کمک به مدیریت آنچه که به نام سايتوکين طوفان, او گفت:. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب