ICICI صفحه اصلی امور مالی راه اندازی وام مسکن مقرون به صرفه – بررسی واجد شرایط بودن

وام گیرندگان می توانید هر ICICI شعبه با KYC اسناد و مدارک اثبات درآمد و اموال و اسناد و مدارک برای دریافت وام

توسط HONARMANDKHABAR در 29 خرداد 1399
Low end housing, affordable housing, icici housing finance, sbi housing finance, PPP, CLSS, middle income group, PMAY-U, real estate sector, home loan, MIG-II categories, MIG-I  categories, CPSE, housing sectorوام گیرندگان می توانید هر ICICI شعبه با KYC اسناد و مدارک اثبات درآمد و اموال و اسناد و مدارک برای دریافت وام آفلاین و یا بازدید از وب سایت برای نرم افزار آنلاین.

ICICI صفحه اصلی امور مالی (ICICI HFC) راه اندازی کرده است SARAL – مقرون به صرفه مسکن وام. این وام مسکن را با هدف به صندوق خانه ها در مناطق شهری و روستایی. توسعه داده شده است برای زنان پایین-متوسط درآمد مشتریان و از لحاظ اقتصادی ضعیف تر بخش که حداکثر درآمد به Rs 6 lakhs سالانه است.

این وام مسکن ارائه شده است در نرخ بهره شروع از 7.98 درصد به بعد. تحت SARAL وام مسکن مقرون به صرفه می توانید انتخاب کردن برای وام به 35 تومان lakhs و برای حداکثر تصدی از 20 سال است. علاوه بر این مردم با قبل از وام های موجود همچنین می توانید انتقال وام های خود را به ICICI صفحه اصلی امور مالی را SARAL وام مسکن مقرون به صرفه.

اخبار مرتبط

برای یک وام به مبلغ تومان 3 lakhs به تومان 6 lakhs ICICI HFC را SARAL وام نیاز به اجباری زن مالکیت در مناطق روستایی کشور. این که انجام شده است در تلاش برای تشویق بیشتر زنان صاحبخانه است. علاوه بر این, ICICI SARAL وام مسکن مقرون به صرفه نیز ارائه می دهد یک ویژه وام مسکن نرخ برای زنان پایین و متوسط درآمد مردم است.

متقاضیان وام از SARAL وام مسکن نیز می توانید فایده از علاقه یارانه به Rs 2.67 lakhs در هر خانه تحت Pradhan Mantri Awas Yojana (PMAY) طرح تا 31 مارس سال 2021.

Anirudh Kamani, MD, و مدیر عامل, ICICI صفحه اصلی امور مالی صحبت در مورد SARAL وام گفت: این وام مسکن مقرون به صرفه است که علاوه بر این اخیر به مجموعه ما در تلاش برای ارائه به مشتری پسند و مقرون به صرفه راه حل های مالی برای کسانی که به دنبال خرید خانه هایی رویایی خود. ما مشتاقانه منتظر به توانمند سازی زنان بیشتر در سراسر کشور برای تبدیل خود را از زنان خانه دار به صاحب خانه با این محصول وام."

وام گیرندگان می توانید هر ICICI شعبه با KYC اسناد و مدارک اثبات درآمد و اموال و اسناد و مدارک برای دریافت وام آفلاین و یا بازدید از وب سایت برای نرم افزار آنلاین.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب