من در شوک: خواننده Prince Royce تست مثبت برای COVID-19

لس آنجلس, جولای 4 خواننده و ترانه سرا Prince Royce نشان داد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و خواست ط

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

لس آنجلس, جولای 4

خواننده و ترانه سرا Prince Royce نشان داد که او دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و خواست طرفداران خود را به شدت دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

31-هنرمند ارسال شده یک پیام ویدئویی در Instagram گفت: او مبتلا به COVID-19 تقریبا دو هفته پیش حتی اگر او شده است در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی در برابر این بیماری است.

"این چیزی است که من هرگز فکر نمی کردم به من اتفاق می افتد اما آن را انجام داد. این چیزی است که من در شوک است. من فکر نمی کنم این اتفاق خواهد افتاد به من گفت:" رویس گفت.

"من فکر می کنم که در نظر گرفتن احتیاط با شستن دست من و با پوشیدن یک ماسک قرار بود به اندازه کافی و آن را نمی," او اضافه شده است.

رویس گفت که او احساس بهتر در حال حاضر و امید برای تست منفی پس از یک هفته یا بیشتر.

"اما من نگران و نا امید با آنچه که در اطراف کشور است. مردم نه تمرین های اجتماعی فاصله دیدن مردم با پوشیدن یک ماسک...," او گفت:.

"من نگران هستم برای افرادی که از قبل موجود شرایط و پایین سیستم ایمنی بدن. ما فقط نمی دانم چه خبر" این خواننده اضافه شده است.

رویس به پایان رسید ویدئویی خود را با پرسیدن از افراد جوان را تهدید coronavirus جدی است.

"من می خواهم گفت, این واقعی است شروع می شود و همچنین با جوانان است. بسیاری از مردم رفتن بیرون و من فقط آرزو می کنم که ما می تواند به شما می دانید اگر شما لازم نیست برای رفتن به بیرون نمی رویم. ما باید برای حفاظت از خانواده. بیایید محافظت از پدر و مادر ما و اجازه دهید آگاه از افراد دیگر است. خیلی عشق" خواننده به این نتیجه رسیدند. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب