Infinite نیست برای دسترسی به اپل کاربر پلانشت پس از iOS 14 در معرض آن

San Francisco, ژوئن 27 چینی کوتاه-تصویری ساخت برنامه Infinite اعلام کرده که دیگر نمی خواهد به طور خودکار دسترس

توسط HONARMANDKHABAR در 7 تیر 1399

San Francisco, ژوئن 27

چینی کوتاه-تصویری ساخت برنامه Infinite اعلام کرده که دیگر نمی خواهد به طور خودکار دسترسی کاربر پلانشت در اپل بعد از iOS 14 در مرحله بتا است و در معرض برنامه های به طور مداوم در خواندن کاربر پلانشت.

Infinite به تلگراف گفت که آن را متوقف خواهد کرد "جاسوسی بر روی کاربران پلانشت پس از آی فون به روز رسانی را نشان می دهد برنامه به طور مداوم می خواند متن کپی شده".

"یک وصله امنیتی از اپل است به طور ناگهانی در معرض فقط چگونه بسیاری از برنامه های گوشی های هوشمند در حال خواندن کاربران پلانشت در هر زمان آنها بر روی صفحه نمایش هستند" گفت: این گزارش.

در iOS 14 Beta یکی از این ویژگی های جدید بنر هشدار است که به کاربران امکان می دهد می دانم که اگر یک برنامه چسباندن از کلیپ بورد.

این در معرض رفتار برخی از برنامه های محبوب مانند Infinite به عنوان اذیت کاربران که به روز رسانی به iOS 14 بتا رفت و در رسانه های اجتماعی با شکایت شده است.

"برای Infinite این باعث شد یکی از ویژگی های طراحی شده برای شناسایی تکراری spammy رفتار. ما در حال حاضر ارائه یک نسخه به روز شده از برنامه به App Store از بین بردن ضد اسپم از ویژگی های به از بین بردن هر گونه بالقوه سردرگمی" شرکت چینی در بیانیه ای گفت.

بر اساس این گزارش از دیگر برنامه های است که خواندن iOS کلیپ بورد شامل AccuWeather, Call of Duty تلفن همراه و حتی اخبار گوگل.

iOS 14 محدود است به توسعه دهندگان در حال حاضر این شرکت برنامه ای برای انتشار نسخه بتا در ماه آینده, پیش از راه اندازی بعد از این سال.

در iOS 14, همه برنامه های در حال حاضر خواهد شد مورد نیاز برای به دست آوردن اجازه کاربر قبل از ردیابی.

بعد از این سال برنامه ذخیره صفحات محصول خواهد شد از ویژگی های خلاصه ای از توسعه دهندگان خود گزارش حریم خصوصی شیوه های نمایش داده شده در آسان به درک فرمت.

IANS

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن