به روز رسانی مهم برای دانشگاه دهلی پذیرش: هیچ ورزشی ECA محاکمه در DU در این سال

متقاضی به دنبال پذیرش بر اساس ECA است نیاز به ثبت نام آنلاین بر روی DU UG پذیرش پورتال. (IE)بسیاری از دانش آمو

توسط HONARMANDKHABAR در 31 خرداد 1399
متقاضی به دنبال پذیرش بر اساس ECA است نیاز به ثبت نام آنلاین بر روی DU UG پذیرش پورتال. (IE)

بسیاری از دانش آموزان امیدوار تامین یک صندلی در دانشگاه دهلی با دستاوردهای خود را در ورزش و فعالیت های فوق برنامه را یک فرصت برای به نمایش گذاشتن استعداد خود را به عنوان تیم اول دانشگاه یا دانشکده را ورزش و ECA محاکمه در نظر coronavirus بیماری همه گیر. داوطلبان تنها با NCC و NSS گواهی در نظر گرفته خواهد شد برای پذیرش تحت ECA دسته در حالی که پذیرش در زیر دسته ورزشی داده خواهد شد بر اساس شایستگی گواهی.

با توجه به دستورالعمل پذیرش از طریق فعالیت های فوق برنامه (ECA) کالج ها باید ارتباط بر DU UG پذیرش پورتال تعدادی از کرسی های تحت ECA سهمیه (اضافی) مربوط به NCC/NSS در مردان/زنان به عنوان قابل اجرا است.

اخبار مرتبط

پذیرش بر اساس ECA باید اداره از طریق متمرکز ECA شایستگی لیست بر اساس بالاترین نمرات به دست آمده در آپلود NCC/NSS گواهی و منظور از تنظیمات خود را از دوره و کالج ها به عنوان نشان داده شده توسط متقاضی با توجه به پذیرش بولتن آپلود شده توسط تیم اول دانشگاه یا دانشکده.

متقاضی به دنبال پذیرش بر اساس ECA است نیاز به ثبت نام آنلاین بر روی DU UG پذیرش پورتال.

"آنها همچنین باید برای ثبت نام حداکثر پنج دوره و کالج ها به ترتیب اولویت خود را به جایی که آنها مایل به گرفتن اعتراف کرد. این تنظیمات استفاده خواهد شد بعد از آن در تخصیص دوره و کالج" varsity گفت.

اضافی هزینه ثبت نام از 100 تومان اعمال خواهد شد در ECA دسته در علاوه بر این به اتهامات (UR/OBC/SC/ST/PwBD/EWS) ثبت نام آن گفت:, و اضافه کرد که متقاضیان ملزم به ها خود گواه نسخه از پنج NCC/NSS گواهی.

متقاضی باید امن حداقل چهار علامت در مارک آپلود NCC/NSS گواهی واجد شرایط برای پذیرش بر اساس ECA. علائم اهدا خواهد شد به متقاضیان بر اساس عملکرد خود را در زیر پنج سر متفاوت برای NSS — به طور منظم فعالیت, کار ساعت, ملی, اردوگاه, اردوگاه های خاص از قبل RD اردوگاه.

یک کاندیدای اهدا خواهد شد علائم از مجموع 100. علائم اهدا خواهد شد به متقاضیان بر اساس عملکرد خود را در زیر پنج سر مختلف تحت NCC — به طور منظم به فعالیت معاینه, اردوگاه, اردوگاه ویژه و RD اردوگاه برای متقاضیان در ورزش یک داوطلب می توانند برای ثبت نام حداکثر سه/بازی های ورزشی.

"آنها همچنین باید ثبت نام اولویت خود را از کالج ها و دوره های آموزشی برای حداکثر پنج به ترتیب اولویت خود را به جایی که آنها تمایل به دریافت پذیرفت. این تنظیمات باید مورد استفاده بعد از آن در تخصیص کالج و دوره. اضافی هزینه ثبت نام از 100 تومان اعمال خواهد شد در رده های ورزشی در علاوه بر این به اتهامات (UR/OBC/SC/ST/PwBD/EWS) ثبت نام" بولتن گفت.

DU ارائه می دهد پذیرش تحت ورزشی سهمیه در 27 رشته از جمله تیراندازی با کمان, دو و میدانی, کریکت, فوتبال, بدمینتون, هاکی, شنا, ورزشي, تنیس, کشتی جودو و بسکتبال, در میان دیگران.

تحت ECA دسته وجود دارد 14 به رسمیت شناخته شده و فعالیت های خلاق نوشتن, رقص, بحث, هنرهای زیبا, موسیقی, موسیقی بی کلام از جمله tabla هارمونیوم, سه تار dholak, درام, گیتار و sarod; تئاتر NCC NSS و یوگا, در میان دیگران.

طبق استاندارد هنجارهای نامزدهای مورد استفاده قرار گیرد برای اولین بار کوتاه بر اساس شایستگی گواهی به دست آورده بیش از سه سال گذشته است. کسانی که شارت بود, به گزارش, در سالن های مختلف به صورت متمرکز در دادگاه است. صندلی محفوظ است تحت دو دسته اضافی صندلی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن