آمریکا تایید می کند اولین بار, سیاه, رئیس خدمات در اتفاق آراء

واشنگتن ژوئن 10 مجلس سنا روز سهشنبه به اتفاق آرا تایید ژنرال چارلز Brown Jr به عنوان رئیس ستاد نیروی هوایی ایا

توسط HONARMANDKHABAR در 21 خرداد 1399

واشنگتن ژوئن 10

مجلس سنا روز سهشنبه به اتفاق آرا تایید ژنرال چارلز Brown Jr به عنوان رئیس ستاد نیروی هوایی ایالات متحده, او اولین افسر سیاه به رهبری یکی از کشور خدمات نظامی.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در زمان غیر معمول مرحله از ریاست, رای, چیزی که او معمولا به شکستن روابط.

اما براون تایید 98-0 بود نزدیک نیست.

پنس به نام لحظه "تاریخی"خواند.

آرا به عنوان برگ برنده دولت و عمدتا سفید و جمهوری خواه مجلس سنا کنفرانس دست و پنجه نرم کردن با پیامدهای قتل جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس.

اعتراضات و ستد ملت در کنار بیماری همه گیر کوروناویروس با تبعیض نژادی بودن موضوع مشترک بین آنها است. رای گیری در واشنگتن همپوشانی با فلوید مراسم تشییع جنازه در هوستون.

قهوه ای اخیرا به عنوان فرمانده نیروهای هوایی آمریکا در اقیانوس آرام.

او یک خلبان جنگنده با بیش از 2900 ساعت پرواز از جمله 130 در مبارزه با.

او در وبسایت خود در رسانه های اجتماعی جمعه, توصیف یک عمر از برخورد با تعصب نژادی و تلاش برای جا به عمدتا سفید جامعه است.

"من فکر کردن در مورد نیروی هوایی حرفه ای که در آن من بود اغلب تنها آفریقایی آمریکایی در squadron یا به عنوان یک افسر ارشد تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق او گفت:" در یک خام تن.

"من فکر کردن در مورد پوشیدن پرواز همان کت و شلوار را با همان بال در قفسه سینه من به عنوان همسالان من و سوال دیگر عضو نظامی: 'آیا شما یک خلبان؟'"

قهوه ای راه اندازی شد و در سال 1984 به عنوان برجسته فارغ التحصیل از ROTC برنامه در دانشگاه فناوری تگزاس.

او خدمت در انواع موقعیت در اسکادران و بال سطوح فرماندهی یک اسکادران جنگنده و دو جنگنده بال. او همچنین یک F-16 مربی در نیروی هوایی ایالات متحده سلاح های مدرسه.

نظامی با آمریکایی های آفریقایی تبار ساخت تا کمی بیش از 17 درصد از آن فعال وظیفه صفوف تر است نژادی متنوع از کشور است که 13 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار به گفته 2019 آمار تخمین می زند.

ارتش ترین و متنوع با بیش از 21 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار در حالی که شرکت دریایی است که حداقل با 10%. سیاه پوستان را تا حدود 17 درصد از نیروی دریایی و کمتر از 15 درصد از نیروی هوایی.

اما وجود دارد بسیار بیشتر نژادی تقسیم درون فعال وظیفه نظامی بر اساس رتبه.

نوزده درصد از فعال وظیفه داوطلب خدمت سربازی سربازان سیاه و سفید هستند اما آنها تنها 9 درصد از افسر سپاه. از کسانی که وجود دارد فقط 71 که به طور کلی و یا پرچم افسران پوشیدن یک تا چهار ستاره از جمله تنها دو که به دست آمده بالای چهار ستاره رتبه. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب