در افغانستان حملات حقایق تیره است. اما روشن است مرگ و میر ستون

اساسی ترین حقایق — که تا به حال انجام حملات و چگونه بسیاری از نیروهای امنیتی و غیر نظامیان کشته شدند — بودند غ

توسط HONARMANDKHABAR در 3 مرداد 1399

اساسی ترین حقایق — که تا به حال انجام حملات و چگونه بسیاری از نیروهای امنیتی و غیر نظامیان کشته شدند — بودند غیر ممکن است به پین کردن در میان انکار اظهارات متناقض و مبالغه.

با آغاز مذاکرات صلح بین طالبان و دولت با تاخیر توسط ماه جنگ افغانستان است spiralled به مرگبارتر فاز حتی در حالی که ایالات متحده همچنان به عقب نشینی نیروهای خود را. خودرو بمب های کنار جاده ای و حملات انتقام قتل عام در سراسر کشور کشتار ده ها تن از افغان ها در هر روز است.

اما به عنوان این جنگ را گسترش ماهیت دقیق این حملات و تلفات به ویژه در شهروندان به طور فزاینده ای رشد کرده و مات.

طالبان اغلب صراحت انکار حوادث است که کشتن غیرنظامیان حتی زمانی که بدن در حال وجود دارد به خاک سپرده شود. اعتراض و فشار تبدیل می شود دولت انکار از تلفات غیرنظامیان در عملیات خود به تحقیقات است که به ندرت در نتیجه به دنبال از طریق و یا پاسخ.

ارتش آمریکا پس از یک معامله با طالبان در ماه فوریه که قرار بود به تولید چیزی شبیه آتش بس بین آنها بی سر و صدا بازگشت به قابل توجه طالبان واحد است که آن را می بیند به عنوان آماده سازی حملات در افغانستان خود را متحدان اما آن دیگر رسما اذعان کسانی که اعتصاب.

ساخت میدان جنگ هنوز هم تیره تر شده است و حضور دیگر گروه های شبه نظامی در علاوه بر این به طالبان از جمله جناح با روابط القاعده و همچنین به عنوان یک شاخه از دولت اسلامی است.

این حملات هوایی روز چهارشنبه در Guzara ولسوالی ولایت هرات رخ داد یک گروه از 100 به 150 نفر که به استقبال یک عضو طالبان که تا به حال برگزار شده است توسط دولت با توجه به بازماندگان مقامات محلی و رهبران جامعه. او منتشر شد به عنوان بخشی از یک زندانی مبادله است که قرار است برای باز کردن راه را برای مذاکرات مستقیم بین شورشیان و دولت است.

به عنوان بخشی از ما در مقابله با مخالفان مسلح دولت افغانستان بود و انتظار می رود به انتشار 5,000 طالبان زندانیان در بازگشت برای 1,000 نیروهای افغان. اما دولت مخالف تجارت در ابتدا و پس از آن تنها توافق یک مرحله ای آزادی اسیران پس از فشار از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

مقامات افغان می گویند حدود 4000 زندانیان طالبان تا کنون آزاد شده اند و برخی از آنها ادعا کرده اند و دوباره به میدان جنگ.

طالبان منتشر کرده اند حدود 800 افغانستان نیروهای نظامی است.

به عنوان زندانی مبادله کشیده در ماه طالبان کردیم تا حملات خود را در سراسر کشور است. احساس فشار دولت افغانستان اعلام کرد که در جریان این حمله اگر چه نیروهای خود مجبور شده اند تا حد زیادی به دفاع در برابر حملات طالبان.

ما هواپیما عمدتا هواپیماهای بدون سرنشین و A-10 جت های انجام شده حدود 40 حملات طالبان به اهداف از بهمن 29 قرارداد نظامی آمریکا و رسمی آشنایی با عملیات گفت. اما پنتاگون است نه آشکارا اذعان بسیاری از حملات خود را در تلاش برای نگه داشتن در حال حاضر لرزان روند صلح در مسیر.

در روزهای اخیر خونین موج خشونت را تشدید کرده است. طالبان در اثر انفجار بمب کشته شدن هفت نفر از نیروهای امنیتی از جمله ارشد مقامات محلی در ولایت ارزگان.

در شمال ولایت بغلان افغانستان نیروی هوایی دو خانه یک حمله بر اساس اطلاعاتی که مبارزان طالبان بودند ماندن وجود دارد. مقامات بعدا متوجه شدم که این ولایت را ترک کرده و این حملات تا به حال به کشته شدن پنج غیر نظامی با توجه به منطقه و فرماندار.

در ولایت قندهار طالبان infiltrator کشته و حدود ده افسر پلیس. در ولایت وردک فقط در خارج از کابل و طالبان جنگنده منفجر کردن یک خودروی بمب گذاری شده به کاروان نیروهای افغان کشته شدن حداقل هشت سرباز.

در Khogyani منطقه در شرق افغانستان گفت: 31 طالبان کشته شدند در یک نبرد که درگیر سنگین نیروی هوایی.

زلمای خلیل زاد که نماینده خاص امریکا برای افغانستان صلح را محکوم کرد Guzara حملات هوایی و گفت که غیرنظامیان در میان تلفات. او همچنین محکوم به سیل اخیر افغانستان.

"24 ساعت گذشته بوده است بسیار خشونت آمیز در افغانستان با بسیاری از از دست دادن زندگی خود را" خلیل زاد در توییتر نوشت. "مردم افغانستان می خواهند یک شروع فوری مذاکرات صلح و حل و فصل است که در بهترین منافع خود را. بیشتر قبرها را ندارد و مذاکرات رو به جلو است."

اما دقیقا چه اتفاقی افتاده است در Guzara و چگونه بسیاری از مردم کشته شدند همچنان نامشخص است. به طور فزاینده ای به نظر می رسد تلفات بودند ترکیبی از نیروهای امنیتی و غیر نظامیان به عنوان است که اغلب مورد.

Arbab Sarbeland یک رهبر محلی از همسایه ادراسکان منطقه بود که وجود دارد برای مراسم گفت: توپدار هلیکوپتر شروع به هدف قرار دادن منطقه در حدود 9 هستم. پس از هلیکوپتر به سمت چپ بازماندگان لود سه کشته و چهار زخمی مردم به اتومبیل, اما معلوم شد فقط برای اولین بار از چندین حملات آن روز.

این مشخص نیست که چگونه بسیاری از بار هلیکوپتر دور برگشت به اعتصاب دوباره و یا اگر هواپیما های دیگر نیز درگیر است.

نور احمد خان بود که در منطقه مرکز در طول این حمله گفت: یکی از بستگان او اعزام به روستا برای اطلاعات به او گفته بود که تلفات غیر نظامی بود در 12 کشته و 22 زخمی, اما او نمی خواهد اظهار نظر در تعدادی از طالبان تلفات.

اواخر روز چهارشنبه, Abdul Salam عظیمی رئیس پلیس Guzara منطقه گفت: "در حدود 50 طالبان کشته و یا زخمی شدند." طالبان در بیانیه ای گفت که هیچ چیز در مورد تلفات به مبارزان آن گفت: هشت غیرنظامی در این حملات و 12 زخمی شدند.

تا پایان روز یکشنبه و دوشنبه آن را هنوز هم روشن نیست که تا به حال انجام این حمله است.

مقامات ایالات متحده گفت: نبود نظامی آمریکا.

یک سخنگوی افغانستان وزارت دفاع گفته است: "نه انجام هر گونه حمله هوایی در هرات" را تکذیب کرد و ادعا می کند که یکی از این حملات تا به حال برخورد یک خودرو حامل زنان و کودکان است. چه آسیب دیده خودرو او افزود: "در واقع یک بمب کنار جاده ای."

اما حدود نیمه شب افغانستان وزارت دفاع و موقعیت خود را تغییر اعتراف به آن شده بود در پشت حملات هوایی و امیدوار کننده برای بررسی ادعای تلفات ملکی.

در پنج شنبه, Asadullah Khalid, Afghanistan اقدام وزیر دفاع گفت که شواهد نشان می دهد که نیروهای افغان تا به حال زده مبارزان طالبان و این که او "امیدوار هیچ تلفات ملکی."

وزارت دفاع روز پنج شنبه بعد از ظهر منتشر شده یک ویدیوی 30 ثانیه ای را به عنوان شواهد آن را تا به حال زده طالبان. این کلیپ که فاقد هر زمان و یا تاریخ تمبر نشان داد حدود یک دوجین مردان مسلح در اطراف وسایل نقلیه و موتور سیکلت. وجود دارد هیچ چیز در این ویدئو نشان می دهد که آنها در واقع همان مردانی که شدند, کشته و زخمی در روز چهارشنبه.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن