در شهر هند تاج محل coronavirus تجدید حیات حمل علائم هشدار دهنده

کاپور یک شریک در یک کفش تولید شرکت آزمایش مثبت یک هفته بعد برای جدید کروناویروس تبدیل شدن به اولین مورد تایید

توسط HONARMANDKHABAR در 15 اردیبهشت 1399

کاپور یک شریک در یک کفش تولید شرکت آزمایش مثبت یک هفته بعد برای جدید کروناویروس تبدیل شدن به اولین مورد تایید شده در شمال هند شهر آگرا و منشاء این کشور اولین خوشه بزرگ از ویروس.

این شهرستان از 1.6 میلیون نفر آن معروف قرن 17 سنگ مرمر-گنبد تاج محل نقل مکان کرد و سریع است. آن را راه اندازی مهار مناطق به نمایش صدها نفر از هزاران نفر از ساکنان و انجام گسترده تماس با ردیابی.

در اوایل مارس شهر فکر کردم آن را به حال ویروس ضرب و شتم شامل موارد زیر 50 در حالی که عفونت های جدید منفجر شد و در دیگر شهرهای هند. نارندرا نخست وزیر دولت تمجید "آگرا مدل" به عنوان یک الگو برای کشور در جنگ مقابل COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

در حال حاضر به عنوان شهر و بیمارستان های آن نبرد موج دوم عفونت های آگرا است که یک مدل از یک نوع متفاوت نشان دادن چگونه coronavirus می توانید سر و صدا به عقب و حتی پس از یک سویفت مستند و استادانه مهار اقدامات است.

"اگر آن را تا به حال گسترش در بیمارستان های ما شده اند قادر به مهار آن گفت:" آگرا بالا محلی, رسمی, منطقه دادرس Prabhu N. Singh.

به عنوان هند هایش با حدود 42,000 عفونت کروناویروس دوم تنها به چین در آسیا و آگرا را درهم و برهم کردن با این ویروس ارائه می دهد درس برای شهرهای بزرگ در هند و جاهای دیگر.

آن همه شروع یک کفاش که برای بازدید از یک نمایشگاه در ایتالیا.

پس از پرواز از طریق اتریش کاپور 44 زندگی می کند که در حدود 10 کیلومتری از تاج محل برای اولین بار متوجه شدند او ممکن است آلوده در مارس 1, زمانی که برادر خود را در قانون که در سفر با او پایین آمد با تب و آزمایش مثبت در دهلی نو. یک دولت رسمی به نام کاپور روز بعد و به او گفت که برای آزمایش در آگرا بیمارستان منطقه.

او مثبت بود - و پس از او بودند, پدر, مادر, پسر, همسر و برادر. تمام شش منتقل شده بودند به بیمارستانی در دهلی نو حدود 200 کیلومتر به سمت شمال. "برادر من و من تا به حال گلو درد و چهار دیگر نمی باید هر گونه علائم" کاپور و گفتگو کرد.

بعد کاپور حسابدار در آگرا و همسر خود را نیز آزمایش مثبت برای COVID-19 در حالی که دیگر ربطی موارد شروع به نشان دادن تا در اطراف شهرستان.

مهار مناطق & بلندگو

Singh منطقه بازپرس و تیم خود را در تلاش برای ایجاد مهار مناطق به عنوان ویروس در سراسر شهرستان, اما آنها فرار به یک مشکل: چگونه به سرعت صفحه نمایش هزاران نفر از خانواده ها.

Dr Brajendra سینگ Chandel یک نظارت افسر پزشکی با سازمان بهداشت جهانی در آگرا گفت: او از جیبش واکسیناسیون "microplans" که تا به حال شده است برای کنترل فلج اطفال توسط کسانی که با استفاده از آنها در کنار نقشه های گوگل به طرح مناطق هدف.

دقیق خانوار در سطح برنامه که کمک هند ریشه کنی فلج اطفال در سال 2014 باید به وضوح مشخص شروع, میانه و پایان دادن امتیاز برای بررسی یک منطقه Chandel توضیح داد: اجازه دادن به تیم به کار و راه خود را از طریق هر محله کارآمد است.

"هنگامی که ما zeroed پایین در منطقه ما با استفاده از فلج اطفال microplans برای اجرای," او گفت:.

مقامات محلی شناسایی یک کانون برای هر خوشه از عفونت کشید و سه کیلومتر گسترده مهار مناطق اطراف آنها را. آنها مورد بررسی ساکنان در این مناطق به دنبال کسانی که تا به حال تماس با افرادی که آزمایش مثبت برای coronavirus یا که بروز علائم ، حدود 3000 کارگران نمایش برخی 165,000 خانواده ها با توجه به دولت ارائه شده است.

در ضمن اپیدیولوژی از دولت فدرال هند اپیدمی سرویس اطلاعاتی وارد آگرا برای کمک به مهار, تماس, ردیابی و تجزیه و تحلیل داده ها گفت: Dr Anshul Pareek که منجر شهر coronavirus واکنش سریع تیم.

به عنوان تعدادی از موارد رشد مقامات مهر و موم کردن عفونت نقاط – به طور معمول گروه از خانه ها و یا بخش هایی از یک خیابان و محاصره محلات مجاور نگه داشتن به عنوان بسیاری از 10 ، 000 نفر. در یک اتاق کنترل استفاده می شود برای مدیریت ترافیک مقامات نظارت دوربین تغذیه از سراسر شهر به اطمینان حاصل شود که مستند به اجرا گذاشته شد. هزاران پلیس مستقر شدند به نقاط مهم و پست های بازرسی. بلندگو blared پیام گفتن ساکنان به ماندن در خانه.

که متفاوت از دیگر شهرهای هند که بسیاری از آنها موفق به جداسازی بیماران و یا پیگیری کردن مخاطبین خود اجازه می دهد که عفونت به گسترش به گفته مقامات بهداشتی. ضعیف مستندات مجاز بالقوه حامل به لغزش از طریق مهار cordons آنها اضافه شده است. بیش از 1300 نفر کشته شده اند از این ویروس در هند.

احیای موارد

آگرا جشن ظاهر می شود که شامل ویروس. در آوریل 11, Lav Agarwal یک مقام ارشد در هند فدرال وزارت بهداشت برگزار شد تا آگره به عنوان یک مثال از اینکه چگونه هند مشغول به کار بود "به شکست این بیماری همه گیر."

اما یک تجدید حیات شد و در حال حاضر در کار می کند. در اواخر ماه مارس در یک گردهمایی اسلامی, جق Tablighi Jamaat در دهلی نو در حال تبدیل شدن به یک منبع برای صدها نفر از عفونت های جدید در سراسر کشور. مقامات فدرال فرستاده مقامات در آگرا یک لیست از شرکت کنندگان به مسیر پایین سینگ گفت.

Agarwal نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر کرد.

منطقه رئیس پلیس Babloo کومار گفت: او با استفاده از تحقیقات پلیس تاکتیک ها و داده های تلفن همراه برای شناسایی Tablighi Jamaat اعضا و مخاطبین خود را. در نهایت 104 نفر از این گروه آزمایش مثبت در آگرا است.

تلاش شد با کمک این مستند در سراسر کشور در 25 مارس سال است که متوقف شده و تمام حمل و نقل عمومی تعطیل کسب و کار نگه داشته و ساکنان در خانه.

"بدون یک مستند ما نمی تواند انجام داده اند هر چیزی" سینگ گفت.

در اوایل ماه آوریل یک بیمار مرتبط Tablighi گروه نشان داد تا در یک آگرا بیمارستان و بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19, مقامات گفت. این بیماری به سرعت در حال گسترش در میان بیماران و کارکنان که در ادامه به آلوده خانواده و بستگان خود را. موارد جدید نیز ظهور در آگرا دیگر امکانات بهداشت و درمان.

بدترین ضربه بود Paras بیمارستان منبع برای حداقل 92 coronavirus موارد سینگ گفت. یک عضو هیات آلوده 14 نفر دیگر در یک اتاق دو در خانه, او گفت:. در یک مورد دیگر یک بیمار از بیمارستان آلوده 32 نفر دیگر در یک شهر در نزدیکی او اضافه شده است.

بیمارستان مهر و موم شده در مارس 6. اواخر ماه گذشته, نمودار ردیابی تماس های مثبت بیماران مربوط به این تاسیسات هنوز هم ایستاده بود کنار سینگ میز.

آگرا در حال حاضر حدود 600 coronavirus موارد و 14 مرگ و میر با توجه به مقامات محلی. همانطور که از پایان ماه آوریل وجود دارد 39 عفونت نقاط مهم و تست های انجام شده در 6,848 نمونه با برخی از افراد تست شده چند بار.

سینگ می گوید او با اعتماد به نفس این شهر را شکست ویروس تشکر در بخشی به آن تهاجمی تماس با ما-سیستم ردیابی.

"بخش خوب است که برای همه این موارد ما می دانیم که منبع," او گفت:.

هنوز از بین بردن COVID-19 در آگره را شلوغ محلات باقی خواهد ماند دشوار است, به خصوص بدون آزمایش گروه زیادی از مردم گفت: Dr Rajib Dasgupta, متخصص اپیدمیولوژی می آموزد که در دهلی نو را در دانشگاه جواهر لعل نهرو.

"حتی در یک مهار منطقه برای برخی از زمان قابل تصور آن را نمی خواهید به از بین رفتن بسیار به سرعت گفت:" Dasgupta.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن