در میان همه گیر شرق آفریقا پرانتز برای یکی دیگر از ملخ تهاجم

نایروبی ژوئن 19 شرق آفریقا است که فرح برای یک سوم شیوع بیابان ملخ ها با میلیاردها حشرات مخرب به تخم و تهدید من

توسط HONARMANDKHABAR در 31 خرداد 1399

نایروبی ژوئن 19

شرق آفریقا است که فرح برای یک سوم شیوع بیابان ملخ ها با میلیاردها حشرات مخرب به تخم و تهدید منابع غذایی در یک منطقه در حال حاضر وضعیتی وخیم از آسیب باران و coronavirus بیماری همه گیر.

تحریک مطلوب شرایط آب و مهاجر آفات را فرود در شرق آفریقا در تعداد رکورد از اواخر سال 2019 و موج دیگری در مورد نگاهی به آسمان با وجود هماهنگ استفاده از آفت کش ها.

نقشه نشان دادن حرکت ملخ swarms.

"ده ها هزار هکتار از گندم زار و مرتع شده اند آسیب دیده در سراسر شاخ و شرق آفریقا" بین المللی کمیته نجات گفت: در گزارش این ماه اشاره کرد حتی کوچک ازدحام بلعیدن می تواند همان مقدار از مواد غذایی در یک روز به حدود 35000 نفر است.

در اتیوپی بین ماه های ژانویه و آوریل ملخ نابود 1.3 میلیون هکتار از زمین چرا و حدود 200000 هکتار از محصولات کشاورزی و در نتیجه از دست دادن 350,000 تن غلات IGAD شرق آفریقا و منطقه ای سازمان گفت: در گزارش ماه ژوئن.

اما این برآورد اولیه مربوط به اول و دوم ملخ امواج — آیا نه به طور کامل تصرف میزان آسیب به عنوان نظر سنجی درست شده اند بطوریکه coronavirus بیماری همه گیر.

"تا زمانی که ما تمدید ارقام من فقط می گویند اتیوپی بود قطعا بیشترین تاثیر را از نظر اراضی و سپس سومالی می گوید:" کنت Kemucie Mwangi از ICPAC آب و هوا نظارت بر برنامه IGAD.

سومالی که مانند کنیا با تجربه سنگین باران و جاری شدن سیل در ماه های اخیر که در سمت چپ نمرات مرده در حال حاضر اعلام کرد "اضطراری ملی" در برابر ملخ معضل در ماه فوریه است.

تا کنون شرق آفریقا همسایه تانزانیا رواندا و بوروندی شده اند در امان حشرات که سفر در swarms میلیاردها حشرات قوی و مهاجرت می تواند 150 کیلومتر (90 مایل) در یک روز.

400 میلیارد کشته شدند

بانک جهانی در ماه مه تصویب 500 میلیون دلار (€445 میلیون) برنامه برای کمک به کشورهای در معرض خطر گرسنگی در شرق آفریقا مبارزه با آفات خوردن راه خود را در سراسر منطقه است.

آفت کش سمپاشی عملیات شده اند در جریان است از ماه فوریه کمک به از بین بردن سرسام آور تعداد این حشرات قادر به ضرب تعداد آنها 20 برابر هر سه ماه.

"حدود 400000 هکتار بودند و کنترل در منطقه بین ماه های ژانویه و اواسط ماه مه. ما تخمین می زنند که 400 میلیارد ملخ شده اند نابود می گوید:" سیریل فران یک نایروبی مبتنی بر متخصص با FAO.

"ما نمی توانیم برآورد کل جمعیت این دلیل که ما اصلا دسترسی به برخی از مناطق به ویژه در سومالی. اما ما می دانیم که آن را به طور جدی کاهش می یابد."

در کنیا که در آن swarms blotted آسمان به صورت مایل در ماه های اخیر, ملخ عقب نشینی کرده اند فقط به سه نیمه خشک استان ها در این کشور دور دست در شمال.

خوشبختانه بیش از حد پیش بینی وخیم گرسنگی بود دلیلی ندارد به عنوان اولین ازدحام می رسند از یمن در سال 2019 در امان پایان سال برداشت محصول به عنوان محصولات در حال حاضر بیش از حد ،

حشرات است که می تواند غذا خوردن وزن بدن خود را در مواد غذایی در یک روز سه برگ اما نه دانه.

"ما را دیده اند و نه نشانه ای از یک مقیاس بزرگ تاثیر بر امنیت غذایی می گوید:" شوخی والترز از بال غربی ایالات متحده-تامین امنیت غذایی نظارت سازمان.

فاجعه پس از فاجعه

اما این بدان معنا نیست که تاثیر نبوده است کاملا احساس در میان آسیب پذیر جوامع که در آن دسترسی به مواد غذایی شکننده است و هر گونه شوک می تواند بسیار زیاد سختی, او گفت:.

شرق آفریقا به تحمل یک رشته از حوادث نزدیک به کتاب مقدس نسبت در سال 2020: افزایش باران و سیل ویرانگر ملخ و سپس در میان آن همه یک ویروسی همه گیر.

"سومالی جوامع تا به حال سه سال از خشکسالی و سپس ملخ در حال حاضر Covid که آنها را جلوگیری از صادرات دام" گفت: فران FAO.

"برای آنها این فاجعه پس از فاجعه بنابراین انعطاف پذیری خود را در حال حاضر بسیار کم است. کوچکترین شوک می توانید آنها را با فشار به فقر شدید."

این شوک می تواند موج دار شدن بیش از حد از طریق اقتصاد گسترده تر که در آن coronavirus مستندات و مرز تعطیلی در حال حاضر کشیده تجارت و ناشی از مشکلات مالی.

در ژوئن 11, اعتبار آژانس رتبه بندی Fitch در رتبه بندی اشاره کرد که در حالی که coronavirus بود عامل اصلی موثر بر رشد "ادامه بیابان ملخ حمله نشان دهنده حرکت نزولی قابل توجه خطر ابتلا به شرق آفریقا ثبات اقتصاد کلان".

بلندی موج سوم هنوز نهفته است که تخم مرغ زیر خاک اما پیش بینی شده است به تخم در هفته های آینده فقط به عنوان کشاورزان را به زمینه.

"ما نگرانی برای ماه های ژوئن-ژوئیه برداشت گفت:" آب.

اتیوپی croplands که مهمترین آنها در جنوب که در آن 90 درصد از آن برداشت غلات کاشته شده است, است در معرض خطر بالا به خصوص او اضافه شده است.

آب و هوای گرمتر بیشتر باران و وزش تندباد در حال انتظار برای هدایت حشرات شمال به شاخ آفریقا و تا آنجا که به یمن مناطق تبدیل خواهد شد که بیشتر منجر به تولید مثل خود را در ماه های آینده. — AFPtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن