در بدهبستان چین سفارشات ما به چنگدو کنسولگری

پکن, ژوئیه 24 چین روز جمعه دستور داد که ما را به بستن کنسولگری خود را در چنگدو در اقدامی تلافی جویانه به واشنگ

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

پکن, ژوئیه 24

چین روز جمعه دستور داد که ما را به بستن کنسولگری خود را در چنگدو در اقدامی تلافی جویانه به واشنگتن تصمیم به تعطیل چینی ماموریت در هوستون بیشتر زور زدن در حال حاضر و تنش در روابط دوجانبه است.

بیانیه وزارت خارجه چین گفت: سفارت آمریکا در اینجا مطلع شده و دولت چین تصمیم به عقب نشینی رضایت خود را برای استقرار و بهره برداری از کنسولگری ایالات متحده آمریکا در چنگدو مرکز استان در جنوب غربی استان سیچوان.

وانگ Wenbin, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه

گیری به صورت هوستون

کارکنان چنگدو کنسولگری بود interferring در چین امور داخلی و آسیب رساندن به امنیت ملی و منافع. آن است که مشروع پاسخ به واشنگتن خواستار آن است که چینی کنسولگری در هوستون بسته می شود.

در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور منظم در روز جمعه, چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه وانگ Wenbin متهم کارکنان در چنگدو کنسولگری "از دخالت چین در امور داخلی و آسیب رساندن به چین منافع امنیت ملی." وانگ گفت که بستن ما ماموریت در چنگدو بود "مشروع و لازم است پاسخ" به واشنگتن خواستار آن است که چینی کنسولگری در هوستون بسته می شود. ما مقامات مشابه ساخته شده اند در مورد اتهامات دیپلمات چینی اقدام فراتر از وظایف خود و درگیر شدن در جاسوسی مربوط به فعالیت است.

پیش از این وزارت در بیانیه ای اشاره کرد که در جولای 21, ایالات متحده راه اندازی "یک جانبه اقدام تحریک آمیز" توسط ناگهان خواستار آن است که چین آن سرکنسولگری در هوستون.

این حرکت آمریکا به طور جدی نقض قوانین بین المللی پایه هنجارهای روابط بین المللی و شرایط چین و آمریکا کنسولی کنوانسیون وزارت امور خارجه در بیانیه ای گفت:. — PTI

ما زمینهای برای اتحاد دموکراسی'

واشنگتن: راجع چین بیش از آن در توسعه سیاست ها و اتهام پوشش از Covid-19 شیوع وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo اتحاد تن به تن برای یک "اتحاد دموکراسی" برای مقابله با چالش های مطرح شده توسط استبدادی چینی رژیم است. PTItinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن