هند آغاز می شود ضد یارانه پروب بر صادرات برخی از نخ

انجمن و مرد ساخته الیاف و صنعت هند (AMFII) ثبت شده است یک برنامه قبل از DGTR به نمایندگی از صنعت داخلی برای ضد

توسط HONARMANDKHABAR در 30 تیر 1399
India, China, India anti-subsidy probe Chinese export, New Delhi, Commerce and Industry Ministry, low-cost import from China, Chinese yarn, cheap chinese yarn, Commerce Ministry, Directorate General of Trade Remedies, DGTR, Viscose Rayon Filament Yarn, Association of Man-Made Fibre Industry of India, AMFII, anti-subsidy investigation, subsidized import from China, silk, cotton, wool, home furnishings, knitting, georgettes, crepes, chiffons, yarn originating from China, yarn exported from China, global trade rules, World Trade Organization, WTO, anti-subsidy duty, countervailing duty,انجمن و مرد ساخته الیاف و صنعت هند (AMFII) ثبت شده است یک برنامه قبل از DGTR به نمایندگی از صنعت داخلی برای ضد یارانه بررسی واردات این نخ از چین است. (بازنمودی تصویر)

تجارت و صنعت وزارت به روز دوشنبه آغاز یک کاوشگر به اتهام کم هزینه واردات نوع خاصی از نخ از چین است که تأثیر صنعت داخلی.

تجارت وزارت تحقیقات بازوی اداره کل تجارت درمان (DGTR) آغاز شده است این کاوشگر برای بررسی اگر یارانه برنامه چین برای صادرات 'ویسکوز ابریشم مصنوعی رشته نخ بالای 60 منکران" است تأثیر صنعت هند.

اخبار مرتبط

انجمن و مرد ساخته الیاف و صنعت هند (AMFII) ثبت شده است یک برنامه قبل از DGTR به نمایندگی از صنعت داخلی برای ضد یارانه بررسی واردات این نخ از چین است.

متقاضی ادعا کرده است که مواد آسیب به صنعت داخلی است که ناشی از یارانه واردات از چین درخواست کرده است برای اعمال مخالف وظیفه در این واردات است.

این محصول شبیه به ابریشم و پنبه و پشم در آن احساس و بافت. آن استفاده می شود در ساخت پارچه های بافته, خانه مبلمان, بافندگی و دیگران. این یک انتخاب محبوب برای ساخت پارچه مانند georgettes کرپهای و chiffons.

"بر اساس بموقع اثبات برنامه نوشته شده توسط یا به نمایندگی از صنعت داخلی و داشتن راضی خود را بر اساس prima شواهد در نظر فرستاده شده توسط داخلی صنعت اثبات کمک مالی" از نخ نشات گرفته و یا صادر شده از چین "اقتدار بدینوسیله آغاز تحقیقات برای تعیین وجود مدرک و اثر اتهام یارانه ها و...توصیه می شود مقدار جبران وظیفه است که اگر وضع خواهد بود کافی برای حذف آسیب به داخلی صنعت"این DGTR گفت: در اطلاع رسانی.

اگر آن تاسیس شده است که یارانه توسط چین تأثیر داخلی صنعت DGTR توصیه می کنم مقدار جبران وظیفه است که اگر وضع خواهد بود کافی برای حذف آسیب به صنعت داخلی.

این دوره برای بررسی این است که از آوریل 2019 به مارس سال 2020 است. اما, آن را پوشش داده 2016-19.

تحت تجارت جهانی قوانین سازمان تجارت جهانی (WTO) یک کشور عضو مجاز به اعمال ضد یارانه یا مخالف وظیفه اگر یک محصول است که یارانه توسط دولت آن شریک تجاری.

این وظایف تجارت راه حل برای محافظت از صنعت داخلی است. یارانه در یک محصول باعث می شود آن را رقابتی در شرایط قیمت در بازارهای دیگر. کشورهای ارائه یارانه ها به افزایش صادرات است.

هند و چین هر دو از اعضای ژنو مبتنی بر چند جانبه سازمان است. چین اصلی ترین شریک تجاری هند است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب