هند واردات LNG قطره 40 درصد به 1.5 تن در ماه مه

این موندرا ترمینال متعلق به GSPC LNG سرمایه گذاری مشترک توسط دولت گجرات و Adani شرکت.هند واردات گاز طبیعی مایع

توسط HONARMANDKHABAR در 16 خرداد 1399
این موندرا ترمینال متعلق به GSPC LNG سرمایه گذاری مشترک توسط دولت گجرات و Adani شرکت.

هند واردات گاز طبیعی مایع (LNG) ثبت یک قطره از 40 ٪ در سال در سال (y-o-y) است. اما حجم واردات رشد شاخص تا 4 درصد از سطح در ماه آوریل است. برای LNG واردات Petronet LNG را Dahej و پایانه کوچی شده اند از دست دادن سهم بازار به پوسته را Hazira و به تازگی راه اندازی شده موندرا پایانه های بیش از سه ماه گذشته تحلیلگران در کردیت سوئیس اشاره کرد.

این موندرا ترمینال متعلق به GSPC LNG سرمایه گذاری مشترک توسط دولت گجرات و Adani شرکت.
کل ظرفیت عملیاتی واردات LNG پایانه 41 تن در هر سال (MTPA). Petronet را Dahej بزرگترین در میان آنها با 16.3 MTPA ظرفیت, عامل بود در 55-60% بهره برداری است. 5 MTPA Dabhol ترمینال متعلق به یک سرمایه گذاری مشترک از گیل و NTPC شده بسته از مارس 26 با توجه به فصل باران های موسمی و این است که دیده می شود به ارائه برخی از پشتیبانی برای Dahej را LNG حجم کارشناسان اشاره کرد. اگر موجود ظرفیت Dabhol است 5 MPTA این ظرفیت موجود است که تنها 1.7 MTPA با توجه به عدم وجود breakwater تسهیلات.

اخبار مرتبط

Petronet LNG سرمایه گذاری مشترک توسط بهارات نفت شرکت با مسئولیت محدود, گیل, هند نفت شرکت با مسئولیت محدود و نفت و گاز شرکت. واردات وابستگی به گاز طبیعی افزایش یافته و به 53 درصد از مصرف در FY20 از 47 درصد در FY19. واردات LNG افزایش یافته در CAGR از 12 درصد در طول FY16-20 به عنوان برنامه های دولت برای تبدیل هند به یک " گاز "اقتصاد مبتنی بر' تا سال 2030. همانطور که اشاره شد توسط مراقبت رتبه بندی واردات LNG که با افزایش بیش از 17 درصد در طول FY20 با گاز مبتنی بر نیروگاه پالایشگاه های نفت و گاز شرکت های بازاریابی بهره گیری از پایین نقطه LNG قیمت. ارزش واردات آمد با 7.8 درصد در FY20 به $9.5 میلیارد دلار است. هند به طور عمده منابع تامین LNG از قطر و امارات متحده عربی و نیجریه آنگولا و ما.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن