هند لژ اعتراض با اسلام آباد بیش دادگاه پاکستان را در گلگت-بلتستان

در اخیر نظم و پاکستان در دیوان عالی کشور اجازه اصلاح به دولت گلگت-بلتستان منظور از سال 2018 به انجام انتخابات

توسط HONARMANDKHABAR در 15 اردیبهشت 1399
India, Islamabad, Pakistan court, Gilgit-Baltistan, Jammu and Kashmir, Ladakh,supreme court, MEAدر اخیر نظم و پاکستان در دیوان عالی کشور اجازه اصلاح به دولت گلگت-بلتستان منظور از سال 2018 به انجام انتخابات عمومی در این منطقه است. (بازنمودی تصویر: یعنی عکس)

هند منتقل کرده است آن اعتراض شدید خود به پاکستان بر تلاش های خود را به "مواد تغییر" به سرزمین های تحت آن را "غیر قانونی و اجباری" پس از اشغال این کشور دادگاه اجازه برگزاری انتخابات در گلگت-بلتستان.

وزارت امور خارجی گفت: یک رفتار صادر شد به یک مقام ارشد پاکستان دیپلمات مسکن قوی در اعتراض به این حکم دادگاه و به وضوح انتقال است که کل سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ از جمله مناطق گلگت و بلتستان هستند بخشی جدایی ناپذیر از هند است.

اخبار مرتبط

"این بیشتر منتقل که چنین اقداماتی نه می تواند پنهان کردن غیر قانونی اشغال بخش هایی از سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ توسط پاکستان و نه قبر نقض حقوق بشر و استثمار و محرومیت از آزادی به مردم ساکن در پاکستان سرزمین های اشغالی طی هفت دهه" آن را در بیانیه ای گفت.

در حکم اخیر پاکستان در دادگاه عالی اسلام آباد اجازه برای اصلاح یک 2018 اداری به منظور انجام انتخابات عمومی در این منطقه است. در گلگت-بلتستان منظور از سال 2018 ارائه شده برای اداری تغییرات از جمله اجازه نخست وزیر پاکستان به قانونگذاری در آرایه ای از افراد است.

MEA گفت: دولت پاکستان یا خود قوه قضائیه هیچ منبع مر در سرزمین "به طور غیر قانونی و به زور" اشغال شده توسط آن است.

"آن را به وضوح منتقل که کل سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ از جمله مناطق گلگت و بلتستان هستند بخشی جدایی ناپذیر از هند به موجب آن به طور کامل قانونی و غیر قابل فسخ الحاق" MEA گفت.

آن گفت: هند اعتراض اسلام آباد تلاش های خود را "تغییر مواد در پاکستان سرزمین های اشغالی" و خواست آن را به تخلیه آنها.

"هند را به طور کامل رد چنین اقدامات و ادامه داد: تلاش برای آوردن مواد تغییرات در پاکستان اشغال مناطقی از سرزمین های هندی جامو و کشمیر" MEA گفت.

"به جای پاکستان باید فورا تخلیه تمام مناطق تحت اشغال غیر قانونی" آن اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب