هند قرار می دهد پشت تاج محل بازگشایی با استناد به COVID-19 خطرات

مقامات محلی جدید صادر مشاوره اواخر روز یکشنبه سفارش فرمت مستند محدودیت هایی در بناهای تاریخی در داخل و اطراف آ

توسط HONARMANDKHABAR در 15 تیر 1399

مقامات محلی جدید صادر مشاوره اواخر روز یکشنبه سفارش فرمت مستند محدودیت هایی در بناهای تاریخی در داخل و اطراف آگرا است. دولت به منظور مشخص نیست مدت زمان این مستند برای آثار تاریخی که بسته شده اند و از ماه مارس.

"در منافع عمومی آن تصمیم گرفته شده است که باز بناهای تاریخی در آگرا نمی شود بهتر است که از هم اکنون" از مقامات منطقه گفت: در یک اعلامیه منتشر شده در هندی.

آگرا هند یکی از اولین بزرگ خوشه از ویروس باقی می ماند بدترین آسیب دیده شهرستان در اوتار پرادش, این کشور پرجمعیت ترین دولت است.

آن را بلافاصله روشن نیست که آیا دولت فدرال خواهد ضایعات طرح خود برای بازگشایی دیگر بناهای تاریخی در سراسر کشور از جمله دهلی نو تاریخی قلعه سرخ.

عفونت در رکورد

هند عفونت کروناویروس در حال افزایش به بالاترین سطح خود در سه ماه.

روز یکشنبه وزارت بهداشت گزارش یک رکورد تک-بعد سنبله از 24,850 موارد جدید و بیش از 600 مرگ و میر. که تحت فشار قرار دادند هند به طور کلی شمارش به 673,165 موارد بسته شدن در روسیه سوم-آسیب دیده ترین کشور در سطح جهان است.

اما دولت شده است لغو گسترده ای مستند از هند 1.3 میلیارد نفر است که در سمت چپ دهها هزار نفر بدون کار و توقیف کسب و کار.

در حالی که پروازهای بین المللی به حالت تعلیق باقی می ماند داخلی سفر باز شده است و دولت امیدوار است که بازدید کنندگان را شروع به چکه به برخی از مقاصد محبوب.

مهار مناطق, مناطق شناسایی شده که بیشتر تحت تاثیر این ویروس باقی می ماند در زیر سخت مستند با دسترسی محدود و جنبش تنها کالاهای اساسی و خدمات.

"ما انتظار نداریم که بازدید کنندگان در اینجا چون خوشه های اطراف تاج از جمله مغازه ها و هتل ها در حال بسته" یک دولت محلی منطقه گفت: در آگرا است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب