هند می توان یافت, آزمون coronavirus مثبت در نیوزیلند با فرار از قرنطینه تسهیلات به دیدار سوپر مارکت: گزارش

ملبورن جولای 8 32 ساله که به تازگی از هند و آزمایش مثبت مرگبار coronavirus در چهارشنبه شارژ خواهد شد با abscon

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

ملبورن جولای 8

32 ساله که به تازگی از هند و آزمایش مثبت مرگبار coronavirus در چهارشنبه شارژ خواهد شد با absconding از مدیریت انزوا تسهیلات در اوکلند برای رفتن به یک سوپر مارکت با توجه به گزارش های رسانه ها.

مرد نیوزیلند آخرین مورد جدید از COVID-19 اعلام شده در چهارشنبه فرار از طریق منطقه حصار از انزوا تسهیلات مورد 6.50 ساعت روز سه شنبه, نیوزیلند هرالد گزارش شده است.

او فرستاده شده به یک مرکز قرنطینه و پس از او تایید کرد به کروناویروس در روز چهارشنبه. اما مرد بدون علامت و به نظر نمی رسد به شما نزدیک و یا گاه به گاه تماس با هر کسی که در این گزارش گفت:.

این مرد که هویت خواهد شد, در آمد از دهلی نو در جولای 3 به آن اضافه شده است.

وزیر بهداشت کریس Hipkins است ناودان اعمال انسان به عنوان "خودخواه" و می گوید او را به اتهام این گزارش گفت:.

اما او نمی خواهد در توصیف این قسمت به عنوان یک شکست دولت فرایندهای و حتی اگر این فرآیندها را در حال حاضر بررسی می شود گفت: اگر هر کسی باید عذر خواهی آن مرد که شکست قانون است.

Hipkins مرد گفت: به نظر می رسد به یک خار از لحظه تصمیم گیری و نقش برآب طریق یک شکاف که در آن شمشیربازی جایگزین شده است.

یک گارد امنیتی بود رعایت این منطقه است اما اشتباه با پیمانکاران در حال کار بر روی نرده. زنگ مطرح شد در عرض چند دقیقه اما امنیت قادر به پیدا کردن آن مرد.

Hipkins مرد گفت: ممکن است صرف 20 دقیقه در سوپر مارکت در ویکتوریا سنت غرب و بازگشت او از خود اراده 70 دقیقه پس از ترک این گزارش اضافه شده است.

او شارژ خواهد شد و در حال حاضر به شش ماه حبس و یا $4,000 خوب در این گزارش اضافه شده است.

پس از این نتیجه تست مثبت آمد روز چهارشنبه کارکنان سوپر مارکت در حال حاضر خود جدا خواهد شد و همچنین آزمایش ویروس مسائل گزارش شده است.

"فیلم دوربین مدار بسته از داخل سوپر مارکت تایید کرده است وجود دارد هیچ تماس نزدیک بین انسان و هر یک از کارکنان و یا مشتریان خود را در طول زمان وجود دارد" رئیس اداره جداسازی و قرنطینه درجه ناخدا Darryn Webb گفت.

وجود دارد در حال حاضر 23 فعال COVID-19 موارد در نیوزیلند در مدیریت انزوا و یا قرنطینه و 1187 موارد تایید شده. PTItinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب