هند هشدار چین که تلاش برای تغییر وضع موجود خواهد شد که "موج پیامدهای'

هند گفت که اقدامات صورت گرفته توسط نیروهای چینی در روی زمین آسیب دیده اند "قابل اعتماد" در روابط دو جانبه.هند

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399
هند گفت که اقدامات صورت گرفته توسط نیروهای چینی در روی زمین آسیب دیده اند "قابل اعتماد" در روابط دو جانبه.

هند روز جمعه هشدار داد که چین در تلاش برای تغییر وضع موجود بر روی زمین با توسل به زور نه تنها آسیب صلح وجود داشته است که در مناطق مرزی, اما همچنین می تواند "موج و پیامدهای" در گسترده تر روابط دو جانبه و خواستار آن شدند که پکن توقف فعالیت خود را در شرق لاداخ. تنها راه حل فعلی نظامی بن بست به همراه لاک در شرق لاداخ برای پکن به درک که تلاش برای "تغییر وضع موجود با توسل به زور یا اجبار نیست راه راست رو به جلو" سفیر هند به چین Vikram Misri گفت: در سخت هدف قرار دادن مصاحبه به PTI.

تصریح می کند که اقدامات صورت گرفته توسط نیروهای چینی در روی زمین آسیب دیده اند "قابل اعتماد" در روابط دوجانبه از سفیر هند اضافه شده است که آن را به طور کامل بر عهده طرف چینی را به دقت از نظر روابط و تصمیم بگیرید که جهت این روابط باید حرکت می کند.

اخبار مرتبط

و اشاره کرد که حفظ صلح و آرامش "در مرز است sine qua non برای پیشرفت در بقیه روابط دو جانبه بین هند و چین", Misri گفت: "حل این مسئله کاملا مستقیم رو به جلو از چشم انداز ما است. طرف چینی باید برای جلوگیری از ایجاد انسداد و موانع در حالت عادی گشت الگوهای هندی, نیروهای," او گفت:. او همچنین rubbished چین ادعای حاکمیت بر Galwan ولی در Ladakh به عنوان "کاملا غیرقابل دفاع و تأکید کرد که این نوع از ادعاهای اغراق آمیز در حال رفتن برای کمک به این وضعیت است.

"هر چه فعالیت های ما ممکن است حمل بر همواره در کنار ما از خط کنترل واقعی (LAC) بنابراین چینی ها نیاز به توقف فعالیت برای تغییر وضع موجود. آن است که بسیار تعجب آور است که آنها باید از تلاش برای انجام این کار در یک بخش است که قبل از هرگز شده است یک بخش از نگرانی," او گفت:.

تاکید بر اینکه هند "بسیار آگاه و بسیار روشن در مورد تراز لاک در Galwan ولی او گفت:" نیروهای ما شده اند و گشت تا به این مناطق بدون هیچ گونه مشکل برای یک دوره بسیار طولانی از زمان. Misri قوی دیدگاه در پاسخ به ادعای اخیر توسط چینی نظامی و وزارت خارجه حاکمیت بر Galwan دره.

در تهران Sun Weidong ادعای روز پنج شنبه که تعهد در هند به deescalate تنشها Misri گفت: "من فکر می کنم ما شده اند بسیار روشن و بسیار سازگار در اشاره به آن شده است چینی اقدامات بیش از یک دوره طولانی از زمان است که مسئول وضعیت کنونی. در واقع ابتدا با قاب زمان از آوریل و مه من می گویند وجود دارد تعدادی از اقدامات به همراه لاک در Ladakh بخش در بخش غربی که با دخالت و مانع عادی گشت زنی فعالیت های نیروهای ما در این بخش است. این امر بدیهی است که به چند صورت خاموش در شرایط" او گفت:.

در مصاحبه با PTI, خورشید, خودداری از پاسخ به سوالات در مورد چین تجاوزات از لاک. از او پرسیده شد که چرا چین شده است اجازه می دهد هند گشت از 4 انگشت به انگشت 8 مناطق در Pangong Tso حتی اگر مناطق متعلق در کنار لاک. او همچنین پرسید که چرا چین با توسل به عظیم ساخت تا از نیروهای نظامی تقریبا در تمام مناطق از 3500 متر لاک. اما خورشید sidestepped سوالات باقی مانده و مادر. Misri گفت: "می خواهم تاکید سخنان ما در امور خارجی وزیر (ع Jaishankar) هنگامی که او را به صحبت وزیر امور خارجه وانگ یی که این تحولات نمی تواند اما تاثیر بر روابط دو جانبه."

"روابط دوجانبه است ارزش بسیار خوبی برای دو کشور است. این مهم است که نه فقط برای ما بلکه منطقه ای مهم است," او گفت:. بنابراین من فکر می کنم باید وجود داشته باشد تحقق بر طرف چینی وجود دارد که به دست آوردن در تلاش برای تغییر وضع موجود بر روی زمین به خصوص با توسل به زور ... است که نه تنها آسیب صلح و آرامش وجود داشته است که در مرز اما می توانید آن را به امواج و پیامدهای در گسترده تر روابط دو جانبه," Misri گفت.

"ما هیچ آرزو و میل به آن است. آن است که به طور کامل بر عهده طرف چینی را به دقت از نظر ما روابط دو جانبه و تصمیم بگیرید که جهت روابط میان دو کشور به جلو حرکت کند" او گفت:.
"به ذهن من وجود دارد این است که تنها یک پاسخ من بسیار امیدوارم که طرف چینی نیز آن را ببینید که در راه" او اضافه شده است. اشاره کرد که در Galwan دره به خصوص وجود نداشته است هر گونه اختلاف به عنوان به که در آن لاک دراز هند فرستاده گفت : "این بسیار تعجب آور است که آنها باید انتخاب را در زمینه این تحولات اخیر به انجام این نوع از چیزی که در یک بخش است که قبل از هرگز شده است یک بخش از نگرانی است."

"بنابراین برای چین به حال صدای این نوع ادعا کاملا قابل دفاع است. این نوع از ادعاهای اغراق آمیز در حال رفتن برای کمک به این وضعیت است. نوع زبان استفاده شده است که مفید است و به وضوح از این وضعیت" او گفت:. در ادامه جلسات از جمله در سطح نظامی نیز که در جریان "ما امیدواریم که طرف چینی را متوجه مسئولیت خود را در ده-تشدید و مشارکت", او گفت:.

"خواهد بود که رزولوشن واقعی از این موضوع," او گفت:. Misri نظرات یک روز پس از امور خارجی وزارت گفت: چین شده است گردآوری سربازان زیادی از نیروهای نظامی و تسلیحات به همراه لاک در شرق لاداخ از اوایل مارس و هشدار داد که ادامه وضعیت کنونی خواهد فقط خراب کردن جو برای توسعه ارتباط است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب