هندی گانگستر Vikas Dubey کشته در برخورد در کنپور

برخورد بین Dubey و اوتار پرادش ویژه نیروی کار (STF) را شکست زمانی که گانگستر سعی به فرار پس از رسیدن به Kanpur

توسط HONARMANDKHABAR در 20 تیر 1399

برخورد بین Dubey و اوتار پرادش ویژه نیروی کار (STF) را شکست زمانی که گانگستر سعی به فرار پس از رسیدن به Kanpur. Vikas دچار چند عکس گلوله و بعد از آن در برابر آسیب های خود را.

اوتار پرادش STF تیم همراه با Vikas Dubey رسیده بود کانپور در صبح روز جمعه پس از گانگستر تحویل داده شد به آن توسط خود Madhya Pradesh همتایان.

پس از رسیدن به کانپور یک وسیله نقلیه پلیس حمل گانگستر ملاقات با یک حادثه در بارا منطقه است.

بهره گیری از وضعیت Dubey از وسیله نقلیه ربوده تپانچه از پرسنل پلیس و تلاش برای فرار و با توجه به گزارش. پلیس گفت Dubey خواسته شد به تسلیم اما او در این قانون اجرا به جای.

تلافی جویانه از کار اخراج شدند عکس, زخمی Dubey بود که پس از آن با عجله به بیمارستان در کنپور. یک افسر پلیس تایید کرد که Dubey صدمات پایدار در این حادثه اما آشکار نیست حد خود گفت: این امر در گزارش کالبد شکافی.

"خودرو بود که بازگرداندن Vikas Dubey لغو شد. او در بیرون از وسیله نقلیه ربوده تپانچه از پرسنل پلیس و تلاش برای فرار. برخورد را شکست و او به ضرب گلوله کشته شد. چهار پاسبان نیز مجروح" SSP کانپور در بیانیه ای گفت.

روز پنج شنبه Dubey همسر Richa Dubey دستگیر شد از او کریشنا نگر اقامت در لکنو کردن STF به اتهام پناه دادن به گانگستر و conniving با او. خود بنده نیز دستگیر شده اند.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن