راه آهن هند نوآورانه گام در جهت حفاظت از انرژی; معرفی خودکار روشنایی در جبلپر ایستگاه

این جالب تنظیم شده است ساخته شده بر روی پلت فرم های شماره 1 از جبال پور ایستگاه راه آهن. (تصویر نماینده)راه آه

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399
این جالب تنظیم شده است ساخته شده بر روی پلت فرم های شماره 1 از جبال پور ایستگاه راه آهن. (تصویر نماینده)

راه آهن هند گرفته شده است یک گام بزرگ به سمت حفاظت از انرژی! در حال حاضر به عنوان به زودی به عنوان یک قطار می رسد در جبلپر ایستگاه راه آهن, چراغ ایستگاه پلت فرم روشن خواهد شد تا به طور خودکار به عنوان به زودی به عنوان قطار برگ برخی از چراغ خاموش خواهد شد. این جالب تنظیم شده است ساخته شده بر روی پلت فرم های شماره 1 از جبال پور ایستگاه راه آهن که می افتد تحت بوپال راه آهن بخش مرکزی غرب راه آهن. با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط غرب مرکزی راه آهن منطقه هنگامی که قطار می رسد تمام چراغ ها (100 درصد چراغ) خواهد شد به صورت خودکار روشن و تمام چراغ ها باقی خواهد ماند و در طول این قطار متوقف در ایستگاه پلت فرم. هنگامی که قطار صلیب پلت فرم 70 درصد از این چراغ روشن خواهد شد به طور خودکار خاموش و تنها 30 درصد از چراغ باقی خواهد ماند.

با توجه به غرب مرکزی راه آهن منطقه جدا از جبال پور ایستگاه راه آهن این نور مرکز نیز در دسترس ساخته شده است در پلت فرم های شماره 1 و 2 از Narsinghpur ایستگاه راه آهن. در آینده روز ملی حمل و نقل است به احتمال زیاد به معرفی همان روشنایی تسهیلات در دیگر ایستگاه های راه آهن غرب مرکزی راه آهن منطقه نیز هست.

اخبار مرتبط

در ضمن برای تبدیل شدن به یک زن کامل "سبز حالت از حمل و نقل' راه آهن هند تصمیم گرفته است برای نصب نیروگاه های خورشیدی در مقیاس مگا در آن خالی استفاده نشده سرزمین. با توجه به راه آهن وزارت انرژی خورشیدی استفاده در راه آهن هند کمک خواهد کرد که برای رسیدن به تبدیل شبکه راه آهن به "Net Zero' انتشار کربن آهن. ملی حمل و نقل در حال حاضر آغاز شده تامین انرژی از پروژه های انرژی خورشیدی مانند 3 MWp نیروگاه خورشیدی در MCF Raebareilly در ایالت اوتار پرادش است. راه آهن هند نیز راه اندازی حدود 100 MWp پشت بام سیستم های خورشیدی در ایستگاه های راه آهن و راه آهن ساختمان.

به تازگی یک 1.7 MWp نیروگاه خورشیدی نصب شده در بینا خواهد شد که متصل به طور مستقیم به سربار سیستم کشش. این پروژه در حال حاضر تحت آزمایش های گسترده.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب