هند coronavirus مستند محدودیت گوشت بوفالو صادرات ضربه ماه رمضان تامین

اما در این سال گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس به کاهش حمل و نقل از هند گوشت بوفالو رانندگی قیمت بالاتر و ضربه زدن به فروش.

اکثر گیاهان پردازش گوشت در هندوستان دوم در جهان بزرگترین صادر کننده گوشت گاو و مالزی تامین کننده بسته شده اند به جنوب کشور آسیایی دعوا به مهار بیماری همه گیر.

“ویروس واقعا تبدیل همه چیز وارونه” ابو سعید.

هند به طور معمول به فروش می رساند بیش از 100 ، 000 تن گوشت بوفالو در هر ماه اما در ماه مارس صادرات کاهش یافته و به حدود 40,000 تن با توجه به صادرکنندگان.

فروش به احتمال زیاد شده است و حتی پایین تر در ماه آوریل به عنوان گسترده مستندات در زمان اثر و حتی ممکن است انتظار می رود باقی می ماند و زیر نرمال با وجود برخی از بخش های اقتصاد هند بازگشایی آنها اضافه شده است.

“در حال حاضر همه چیز در حال رفتن به نفع ما میباشد. حتی اگر از آن است که مواد غذایی آن در نظر گرفته نشده است و ضروری است آن را به عنوان برای صادرات گفت: یکی از صادر کنندگان است که بر اساس در شمال ایالت اوتار پرادش است.

“همانطور که از در حال حاضر تمام صادر کنندگان در حال تلاش برای حرکت فعلی خود را در سهام است که آنها در حال برگزاری است.”

قیمت عمده فروشی منجمد گوشت بوفالو در مالزی صعود 15%-20% از یک سال پیش در این ماه در طول ماه مبارک رمضان جشنواره که معمولا حساب تا 20 درصد از این کشور سالانه مصرف به خانواده ها جمع آوری برای شکستن سریع.

“به طور معمول مالزیایی را مصرف حدود 350 ظروف از گوشت بوفالو از یک ماه از هند در حال حاضر از آن به نصف کاهش یافته است” گفت: یکی از وارد کننده در کوالالامپور است.

کاهش خرده فروشی تقاضا در مالزی را به خود مستند نیز آمار کلی واردات گوشت تقاضا است.

“ما تنها برای غذای آماده در طول حرکت کنترل جهت. فروش کاهش یافته است حدود 80%” گفت: مسلمان رستوران اپراتورهای انجمن (Presma) رئیس جمهور ایوب خان.

جهانی گوشت ظروف سرباز یا مسافر

در سال 2019 هند حمل نزدیک به 1.5 میلیون تن گوشت گاو است که منابع تا حد زیادی از لبنیات گاومیش در مقایسه با 2.3 میلیون تن به فروش می رسد با بالا تامین کننده برزیل, با توجه به وزارت کشاورزی ایالات متحده.

عدم وجود آن تامین شده است بشدت احساس در مالزی که متکی بر هند برای 70 درصد از واردات گوشت گاو و همچنین در اندونزی که در آن یک چهارم از واردات آمده از هند و بوفالو محبوب در میان گروه های با درآمد پایین تر با توجه به هزینه پایین آن است.

اندونزیایی خریداران – که انتظار می رود به خرید 170,000 تن از هند گوشت در این سال قبل از ویروس رهبری تاخیر در لگد – در حال تلاش برای تبدیل به دیگر ریشه مانند برزیل و آرژانتین, منابع صنعت در جاکارتا گفت.

اما جهانی Covid 19 همه گیر شده و جایگزین آن از دست رفته تامین دشوار است, به ویژه پس از بزرگترین گوشت شرکتها از جمله Smithfield غذاهای Inc, شرکت کارگیل Inc, JBS ایالات متحده آمریکا و تایسون متوقف عملیات در حدود 20 کشتارگاه و فرآوری گیاهان در آمریکای شمالی پس از کارگران بیمار.

شماره یک صادر کننده گوشت گاو برزیل نیز ضربه با گوشت پردازنده BRF ثبت نام 18 COVID-19 مورد در اواخر ماه آوریل در یک صنعتی توپی که در مورد استخدام 3,100 مردم است.

محدود راه اندازی مجدد

هندی گوشت پردازنده های علاقه مند به راه اندازی مجدد گیاهان هنگامی که محدودیت ها کاسته اما پایدار اجتماعی فاصله اقدامات معنی آن را نمی خواهد بود آسان به منبع حیوانات در راه معمول است.

گاو شیری در هند فرستاده می شوند برای کشتار آنها پس از گذشت تولیدی خود را نخست با عوامل از گیاهان گوشت به طور معمول رفتن خانه به خانه برای خرید حیوانات است که پس از آن trucked به کشتارگاهها.

حیوان بازار – ممنوع و یا تا حد زیادی محدود در مقیاس تحت مستند – نیز یک منبع کلیدی.

“سوال باقی می ماند بیش از چگونه به سرعت مواد اولیه را می توان تهیه و فرآوری زیر تمام قوانین اجتماعی فاصله” یک مقام رسمی در تمام هندوستان گوشت و دام صادرکنندگان گفت: عصر ایران.

صادرکنندگان و واردکنندگان و مسئولین انجمن بودند حاضر به نام به خاطر حساسیت بیش از منابع غذایی.

اثر خالص از مختل منابع از هند به معنی کاهش کلی واردات گوشت به هزینه های حساس به بازارهای سراسر آسیا گفت: JY چو غذا و کشاورزی کارشناس در بانک Mizuho در سنگاپور است.

“عرضه شدن است مختل شود بنابراین هر گونه جایگزین نیاز به منابع از ارتقاء و آن را در نتیجه ساییده شدن حجم تقاضا است. هیچ کشور دیگری به فروش می رساند گوشت بوفالو در حجم است که هند می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید