سهم بازار زندگی می کنند: SGX بسیار خوب سیگنال های منفی شروع برای Sensex بسیار خوب; S&P می گوید: اقتصاد هند در مشکل عمیق

سرمایه گذاران را به سازمان دیده بان داده های اقتصاد کلان مانند شاخص مدیران خرید برای بخش های تولید و خدمات است

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
Share Market Today, Share Market Liveسرمایه گذاران را به سازمان دیده بان داده های اقتصاد کلان مانند شاخص مدیران خرید برای بخش های تولید و خدمات است که در حال برنامه ریزی برای این هفته اعلام کرد

به اشتراک گذاری اخبار بازار امروز | Sensex بسیار خوب, به اشتراک گذاری, قیمت زنده: داخلی بازار سهام معیار BSE Sensex و جذاب 50 مجموعه, برای دیدن یک شکاف به پایین باز شروع در روز دوشنبه به عنوان پیشنهاد شده توسط SGX بسیار خوب. بسیار خوب قراردادهای تجاری 46.25 امتیاز یا 0.45% پایین تر در 10,285.80 در سنگاپوری ارز. شرکت کنندگان در بازار خواهد شد واکنش نشان می دهند به جهانی نشانه های ژئوپولیتیک و توسعه و اخبار مربوط به coronavirus نفت خام و ارز داخلی جنبش است. علاوه بر این سرمایه گذاران را به سازمان دیده بان داده های اقتصاد کلان مانند شاخص مدیران خرید برای بخش های تولید و خدمات است که در حال برنامه ریزی برای این هفته اعلام کرد. هفته گذشته Sensex و بسیار خوب به دست آورد 1.3 درصد است. بازارهای سهام آسیا ریزش در روز دوشنبه در تجارت از افزایش coronavirus موارد است. در ژاپن شاخص نیکی 225 در ژاپن تضعیف 1.37% در حالی که شاخص Topix کاهش 1.25%. کره جنوبی Kospi همچنین ریختن 0.97%. در یک شب تجارت در روز جمعه شاخص های سهام ایالات متحده ناموفق mr بیش از 2 درصد پس از چندین ایالت آمریکا اعمال محدودیت های کسب و کار در پاسخ به افزایش coronavirus موارد است. میانگین صنعتی داو جونز سقوط 2.84% S&P 500 از دست 2.42% و شاخص Nasdaq Composite با کاهش 2.59%.

S&P رتبه جهانی در روز جمعه گفت: اقتصاد هند است که در "دعوت" با رشد انتظار می رود قرارداد با 5 درصد این مالی در میان مشکلات حاوی ویروس یک anaemic سیاست پاسخ و زمینه آسیب پذیری به خصوص در بخش مالی. در گزارش خود با عنوان "آسیا-اقیانوس آرام زیان نزدیک به 3 تریلیون دلار به عنوان ترازنامه رکود بافندگی' S&P بینی اقتصاد منطقه به کوچک شدن به 1.3 درصد در سال 2020 اما رشد 6.9 درصد در سال 2021.

به اشتراک گذاری در بازار امروز | Sensex بسیار خوب BSE NSE قیمت سهم در بازار سهام, اخبار به روز رسانی های زنده


tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب