صنعت کاپیتان کارشناسان و تگرگ PM مودی عظیم تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته

نخست وزیر تاکید کرد در چرخش مداوم coronavirus بحران به عنوان یک مزیت و استفاده از هند به عنوان نقاط قوت ملت چر

توسط HONARMANDKHABAR در 23 اردیبهشت 1399
PM Modi live Speechنخست وزیر تاکید کرد در چرخش مداوم coronavirus بحران به عنوان یک مزیت و استفاده از هند به عنوان نقاط قوت ملت چرخ دنده تا برای احیای عملا تعطیل اقتصاد است.

نارندرا نخست وزیر در تلاش برای نه تنها احیای اقتصاد بلکه به آن متکی اعلام کرد یک تومان 20 lakh کرور بسته محرک برای کمک به هند در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس. این حرکت خواهد بود ترکیبی از سیاستهای مالی و پولی پاسخ از دولت و بانک مرکزی هند. نخست وزیر تاکید کرد در چرخش مداوم coronavirus بحران به عنوان یک مزیت و استفاده از هند به عنوان نقاط قوت ملت چرخ دنده تا برای احیای عملا تعطیل اقتصاد است. کاپیتان هند Inc نامیده پاسخ به عنوان رویایی و گفت که آنها انتظار دارند اقتصاد هند به افزایش با تومان 20 lakh کرور بسته محرک. در اینجا قابل توجه صنعت و کارشناس صدای.

آنیل آگاروال اجرایی رئیس منابع ودانتا – اصل فراگیر 'اعتماد به نفس' ذکر شده توسط نخست وزیر در نیاز به ساعت. #AatmanirbharBharat بهترین راه رو به جلو را برای ملت ما به درخشش در قرن 21 است. 20 lakh کرور بسته اقتصادی کمک خواهد کرد که صنایع MSMEs و جامعه به احیا و رشد است. (در توییتر)

اخبار مرتبط

Venu Srinivasan رئیس تلویزیون موتورز: این شد بیش از آنچه انتظار می رفت و این رویایی است بسته است. آنچه که ما در حال حاضر باید انجام دهید این است آن را آسان تر برای کسب و کار. ما باید در بالا 5 کشور در سهولت انجام کسب و کار. متحده نیاز به رقابت برای جذب سرمایه گذاری و ایجاد شغل. (در همکاران شرکت)

Vikram Kirloskar, رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل, Kirloskar سیستم: این بسته در حال رفتن به معنی مقدار زیادی از مسئولیت. این به این معنی است بزرگ استقراض بنابراین وجود خواهد داشت مسائل اما ما باید به عهده دارد. آن است که نه تنها کشور و یا دولت ریست کردن همه چیز اما ما به عنوان مردم کسب و کار باید مطمئن شوید که ما با استفاده از این پول عاقلانه و انجام برنامه ریزی ما در چنین شیوه ای که ما ایجاد مدل های جدید. (در CNBC TV18)

آجی سینگ صاحب SpiceJet: چه نارندرا نخست وزیر در حال انجام است که او مطمئن شوید این بحران تبدیل به یک فرصت است. این بود که به شدت مورد نیاز و مهم نیست که این پول در حال رفتن به صرف آن را به نفع اقتصاد به عنوان یک کل. آنچه که من در بر داشت جالب تر این بود که چگونه او صحبت کردن در مورد راه ما انجام کسب و کار. این وضعیت باعث ایجاد یک فرصت منحصر به فرد برای هند و ما می توانیم رول فرش قرمز برای شرکت های ترک چین اما روشن بخشی از این خواهد بود که ما اصلاحات ارضی. (در CNBC TV18)

Vijay Shekhar Sharma, بنیانگذار Paytm – عشق چگونه نخست وزیر است که ساخت این لحظه. یکی از بزرگترین فرصت ها را به هند جهش رو به جلو! (در توییتر)

Nilesh شاه, مدیر عامل, Kotak AMC: در 1980s ما در کنار چین از آن پس ما پشت سر گذاشته شده است. ما زیبا در تکنولوژی اطلاعاتی جانبی و در حال حاضر از آن زمان به تکرار است که در سمت تولید. اگر ما می بینیم سامسونگ آن را می سازد در هند و سپس آن را به ویتنام رفت. گردش مالی خود را در ویتنام است که بیشتر از هند است. ما باید به شرکت های خارج از چین است. ما باید روی تصویر انجام دهد که در حالی که ما باید با توجه پزشکی به جهان در چین به ویروس. (در CNBC TV18)

Soumya كانتى Ghosh, گروه ارشد مشاور اقتصادی دولت و بانک مرکزی هند: این خواهد بود مبهوت و ما را به ببینید که چگونه ترکیب این بسته محرک است. آن بزرگ است و هیچ کس انتظار چیزی به لحن از 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی. مستند یک گزاره پرهزینه بوده است و که در نظر گرفته شود. (در CNBC TV18)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن