سرمایه گذاری در PPF? در اینجا آنچه شما باید انجام دهید به حداکثر رساندن بهره

بنابراین به عنوان یک PPF مشترک اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن منافع خود را درآمد شما باید سپرده خود ر

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399
So as a PPF subscriber, if you wish to maximise your interest earnings, you should deposit your PPF contributions on or before the 5th of every month. بنابراین به عنوان یک PPF مشترک اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن منافع خود را درآمد شما باید سپرده خود را PPF سهم و یا قبل از تاریخ 5 هر ماه.

توسط Aasif Hirani

مک بوک پرو (PPF) یک سرمایه گذاری بسیار خوب گزینه ای است که فراهم می کند مزایای مالیاتی سود به دست آورده و همچنین بلوغ نهایی مقدار مالیات. بسیاری از سرمایه گذاران نمی دانند که چگونه بهره محاسبه شده است در PPF. بنابراین آنها تمایل به پرسیدن سوالاتی مانند چه زمانی بهترین زمان برای سرمایه گذاری, آیا یکجا سرمایه گذاری و یا سرمایه گذاری ماهیانه بیشتر مفید است ،

اخبار مرتبط

دولت در تاریخ 30 مارس سال 2020 اعلام کرد شیب کاهش در نرخ بهره بر پس انداز طرح. PPF نرخ بهره در حال حاضر در 7.1%. نرخ بهره در صرفه جویی در طرح و PPF در حال بررسی هر سه ماهه توسط دولت است. وجود دارد Shyamala Gopinath کمیته که آماده فرمول برای محاسبه نرخ بهره در صرفه جویی در طرح های. این کمیته پیشنهاد کرده بود که نرخ بهره از طرح های مختلف باید 25-100 bps بالاتر از بازده اوراق قرضه دولتی مشابه بلوغ.

نرخ بهره در محاسبات
در حال حاضر بهره PPF تعادل محاسبه شده است به صورت ماهانه اما از آن است که اعتبار به حساب خود در پایان سال مالی (31 مارس). در حال حاضر ما بیشتر و ببینید که چگونه بهره محاسبه شده در هر ماه است. بهره محاسبه حداقل موجودی در PPF حساب بین پنجم و پایان هر ماه. بنابراین در یک کلام اگر شما سرمایه گذاری پس از 5 ماه است که شما فقط دریافت بهره در ماه گذشته تعادل اما اگر شما سرمایه گذاری و یا قبل از تاریخ 5 ماه است که پس از آن شما خواهد شد دریافت بهره در ماه جاری موجودی جدا از ماه قبل به تعادل است.

یک مثال ساده را به ما ایده از چگونه یک تغییر جزئی در برنامه پرداخت می تواند ما که مزیت اضافی. ما را در دو سناریو—یکی که در آن سرمایه گذاری می کنیم قبل از 5 ماه و دیگری که در آن سرمایه گذاری می کنیم بعد از 5 ماه. اجازه دهید ما می گویند که ما سرمایه گذاری 50,000 تومان در ماه اوت 3. نرخ بهره است 7.1% و ما تعادل تومان 3 لاخ در ژوئیه 31. در حال حاضر بین 5 اوت و اوت 31 ما حداقل تعادل تومان 3.5 لاخ و ما سود ماهانه خواهد بود (7.1%/12 X 3.5 لاخ) = Rs 2,071 فتح کند گرفته شد.

در سناریوی دوم ما سپرده 50,000 تومان در ماه اوت 6 و تعادل ما را به عنوان در جولای 31 تومان است 3 لاخ. بنابراین ما حداقل تعادل بین 5 اوت و اوت 31 تومان است 3 لاخ بنابراین ما سود ماهانه خواهد بود (7.1%/12 X 3.0 لاخ) = Rs 1,775 دفاع کرد گرفته شد.

بنابراین به عنوان یک PPF مشترک اگر شما می خواهید برای به حداکثر رساندن منافع خود را درآمد شما باید سپرده خود را PPF سهم و یا قبل از تاریخ 5 هر ماه. گزینه ای ایده آل خواهد بود به سرمایه گذاری Rs 1.5 لاخ بین 1 آوریل و مارس 5 (مجموع محدودیتی برای سرمایه گذاری در یک سال است, Rs 1.5 لاخ) در شروع سال مالی است. اما بسیاری از نمی خواهد که مبلغ کل سرمایه گذاری در ابتدای سال به طوری که آنها می توانید برخی از سپرده مقدار به طور منظم هر ماه اما آنها باید سعی کنید به آن سپرده توسط 5 ماه است که به سود حداکثر سود هر علاقه روش محاسبه. این مقدار ممکن است کوچک اما چرا ما باید اجازه رفتن بهره ما پول سخت به دست آورده. بنابراین دفعه بعد زمانی که شما در حال واریز پول در PPF سعی کنید به آن سپرده توسط 5 که در ماه است.

نویسنده مدیر Tradebulls اوراق بهادار

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب