سرمایه گذاری و فن آوری: سفارشی اوراق بهادار, اس ام اس, اطلاعیه, 24×7 ردیابی سرمایه گذاری آسان

روند سرمایه گذاری نیز بسیار ساده مستقر مدل تولید مشاوره به صورت فردی مشتری بر اساس زمان ورود و مشخصات خطرتوسط

توسط HONARMANDKHABAR در 31 تیر 1399
Investment, equity investment, technologyروند سرمایه گذاری نیز بسیار ساده مستقر مدل تولید مشاوره به صورت فردی مشتری بر اساس زمان ورود و مشخصات خطر

توسط Arun چودری

شکار برای سهام های با کیفیت و ایجاد یک نمونه کارها جامد کار سختی است, نه تنها یکی قرار است به تجزیه و تحلیل 100s از پارامترهای دوست داشتم به 1000s از شرکت بلکه نگاهی متفاوت به وضعیت بازار و اطمینان حاصل شود که انتخاب نمونه کارها است تراز وسط قرار دارد به آن را در همه زمان نتیجه دادن این توانایی به ارائه برتر بازگشت در طول زمان این باعث می شود آن را به مقدار زیادی از ترکیبات به کار بر روی. آنچه باعث می شود آن را حتی سخت تر است شرایطی مانند یکی از ما در حال حاضر در, بی سابقه, دشوار است به درک و تجزیه و تحلیل تاثیر و حتی سخت تر برای پیش بینی بازیابی و زمان مربوط به آن است.

اخبار مرتبط

از جایی که من آن را ببینید نیازهای مشتریان ساده هستند آنها می خواهند با ثبات و در زمان تراز وسط قرار دارد نمونه کارها که می تواند کمک به آنها را تولید آلفا بیش از شاخص. اگر ما از نزدیک این نیاز به وضوح می توان تقسیم به دو هدف: الف) شرکت های با کیفیت با بسیار قوی اصول و رویت آینده روند رشد ب) یک نمونه است که به اندازه کافی انعطاف پذیر به مقاومت در برابر نوسانات بازار و همچنین چین به آنها به طور موثر. برای هر دو این اهداف به دست آمده توسط مشتریان خود آنها را به مطالعه تقریبا همه ممکن است شرکت ها تمام پارامترهای ممکن مرتبط به این شرکت ها تغییر پویایی بازار در داخل کشور در حال تغییر بین المللی چشم انداز به ذکر چند این ممکن است برای یک فرد که به نظر نمی آید در تنها بازار سهام برای کسب درآمد و امرار معاش. آنچه من توصیه می کنم برای کارشناسان از آنجا که آنها دسترسی به یک مقدار زیادی از داده ها و ابزار لازم در مدل های تجزیه و تحلیل آن و ایجاد یک نمونه کارها جامد. نه تنها این, از آنجا که نیازهای هر مشتری متفاوت فن آوری است در حال حاضر ساخت این امکان را برای تولید سفارشی اوراق بهادار برای هر مشتری.

از جمله اوراق بهادار نامیده می شود سرپرستی پرتفوی آنها توانایی ارائه مشاوره کاملا بی طرفانه به شیوه ای که مورد حمایت توسط ربات تعریف شده و انسان موفق آماری و مدل های کمی هستند که سفارشی برای هر مشتری است که سرمایه گذاری در آنها. ما کار کرده اند برای مدت طولانی در چنین مدل شده اند و قادر به ارائه آنها به مشتریان خود را با کمک از فن آوری است. این ارائه برای تمام مشتریان که سقوط در پول و زمان غنی پور' دسته بندی و به دنبال ثروت ایجاد راه حل. نه تنها این, اما آن را نیز یک راه حل منحصر به فرد برای تمام مشتریان که به دنبال گران قیمت و نمونه کارها مدیریت خدمات در قیمت مقرون به صرفه. روند سرمایه گذاری نیز بسیار ساده مستقر مدل تولید مشاوره به صورت فردی مشتری بر اساس زمان ورود و مشخصات خطر تولید مشاوره به اشتراک گذاشته شده است به مشتریان از طریق مکانیزم های متعدد مانند ایمیل, اس ام اس, اطلاعیه که پس از تصویب به طور خودکار سرمایه گذاری در. همه این مدل ها می توان ردیابی برای هر سرمایه گذاری و نتیجه آن 24*7. ساخت آن را یک راه حل منحصر به فرد در زمان امروز در هزینه بسیار مقرون به صرفه.

حال مشاوران مالی برای بیش از 30 سال در حال حاضر ما می توانیم با اطمینان می گویند که اقامت سرمایه گذاری در سهام از طریق یک فرایند محور موتور به مراتب با صرفه تر از سرمایه گذاری از طریق منحصر به فرد توصیه هایی که باید نسبتا کوتاه عمر مفید و گاهی غیرعلمی با توجه به انسان تعصب درگیر است. این می رود راه طولانی در ساختمان پایدار بازده بیش از یک دوره از زمان برای ایجاد ثروت.

(Arun چودری است سر کسب و کار آنلاین Broking و توزیع در Motilal Oswal خدمات مالی. گلزنی خود نویسنده. مالی اکسپرس آنلاین نیست هر گونه مسئولیت را تحمل خود را برای مشاوره سرمایه گذاری.)

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب