ایران جدید تحمیل محدودیت به عنوان COVID-19 تلفات افزایش می یابد

ایران 4 جولای ایرانیان که نمی پوشیدن ماسک محروم خواهد شد خدمات دولت و محل کار است که قادر به تطابق با سلامت پر

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399

ایران 4 جولای

ایرانیان که نمی پوشیدن ماسک محروم خواهد شد خدمات دولت و محل کار است که قادر به تطابق با سلامت پروتکل بسته شد برای یک هفته رئیس جمهور حسن روحانی گفت: به عنوان او راه اندازی اقدامات جدید را امتحان کنید برای جلوگیری از COVID-19 در کشور است.

ایران شده است مبارزه با گسترش ویروس با تعدادی از موارد برخورد 2,37,878 در روز شنبه و بیشتر 148 مرگ و میر در آوردن این کشور تلفات به 11,408, سلامت, وزارت, سخنگوی سیما سادات لاری گفت: در تلویزیون دولتی.

با پوشیدن ماسک اجباری شد از روز شنبه تحت پوشش در اماکن عمومی روحانی گفت: در تلویزیون دولتی پس از تشدید محدودیت تحمیل شده بود در شهرستانها و شهرهای کوچک در پنج استان کشور که در آن شیوع در حال افزایش است پس از یک کاهش مستندات از اواسط ماه آوریل است.

"کارکنان دولت باید در خدمت مردم که نمی پوشیدن ماسک و کارمندان که پوشیدن آنها باید در نظر گرفته شود نمیبینم و به خانه فرستاده" گفت: روحانی.

در ضمن یک دولت سایت عکس های منتشر شده از رئیس جمهور حسن روحانی است که به ندرت دیده می شود پوشیدن یک ماسک صورت پوشش.

کسانی که آلوده تا به حال یک "وظیفه دینی" به اطلاع دیگران, روحانی گفت: "نگه داشتن عفونت خود را یک راز نقض حقوق افراد دیگر است."

دولت تلاش کرده است برای متقاعد کردن تمایلی به قبول ماسک و یک هفته کمپین توسط تلویزیون دولتی هشدار بوده است که بینندگان "کرونا یک شوخی نیست".

یک مجری تلویزیون در پایان هر خبر در ماسک و می گوید: "هیچ کس در من فوری سه متر ولی من پوشیدن ماسک در خارج از استودیو است. شما بیش از حد می پوشند."

رسانه های دولتی گزارش روز شنبه که 19 فوتبال ایران از بازیکنان ملی استقلال و فولاد خوزستان باشگاه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus.

ایران و نیروهای مسلح نیز کاهش می یابد خود را در دو ماه ابتدایی آموزش مبارزه با یک ماه تا اطلاع ثانوی به دلیل افزایش گسترش coronavirus. ایسناtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن