ایران صدور حکم بازداشت برای رئیس جمهور به ما تهمت می پرسد اینترپل برای کمک به

تهران 29 ژوئن ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پ

توسط HONARMANDKHABAR در 9 تیر 1399

تهران 29 ژوئن

ایران صادر کرده است که حکم بازداشت و خواسته اینترپل برای بازداشت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ده ها تن دیگر آن معتقد است انجام این حمله هواپیماهای بدون سرنشین که به کشته شدن یک ژنرال ايراني در بغداد, یک دادستان محلی گزارش روز دوشنبه گفت:.

در حالی که تهمت چهره بدون خطر دستگیری اتهامات تاکید افزایش تنش ها بین ایران و ایالات متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن یک جانبه خارج از آمریکا از تهران به توافق هسته ای با قدرت های جهانی.

دادستان تهران علی Alqasimehr گفت: تهمت و بیش از 30 نفر دیگر آنها ایران را متهم به دخالت در ژانویه 3 حمله که به کشته شدن ژنرال قاسم سلیمانی در بغداد صورت "قتل و تروریسم اتهامات" نیمه رسمی ایسنا خبر داد.

Alqasimehr نیست شناسایی هر کس دیگری به دنبال دیگر از تهمت اما تاکید کرد که ایران همچنان به دنبال پیگرد قانونی حتی پس از ریاست جمهوری او به پایان می رسد.

اینترپل مستقر در لیون فرانسه بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

Alqasimehr همچنین به نقل عنوان کرد و گفت که ایران درخواست "قرمز توجه" قرار داده می شود برای مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران است که نشان دهنده بالاترین سطح درخواست بازداشت صادر شده توسط اینترپل.

مقامات محلی تا پایان ساخت این دستگیری از طرف کشور که درخواست آن را. این اعلامیه نمی تواند نیروی کشور برای دستگیری و استرداد مظنون اما می توانید با قرار دادن رهبران دولت در نقطه ای و محدود کردن مظنونین' سفر.

پس از دریافت یک درخواست اینترپل در دیدار با کمیته و در مورد اینکه آیا یا نه برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کشورهای عضو آن. اینترپل هیچ مورد نیاز برای ساخت هر گونه اطلاع عمومی هر چند برخی را منتشر کنید در وب سایت خود را.

آن را بعید است که اینترپل خواهد اعطای ایران درخواست خود را به عنوان راهنما برای اعلامیه منع آن از "انجام هر گونه مداخله و یا فعالیت های سیاسی" طبیعت است.

آمریکا کشته سلیمانی که نظارت پاسداران را اعزامی نیروی قدس سپاه پاسداران و دیگران در ژانویه اعتصاب در نزدیکی فرودگاه بین المللی بغداد. آن را پس از ماه از حوادث افزایش تنش میان دو کشور و در نهایت دیدم ایران مقابله به مثل با یک موشک بالستیک اعتصاب با هدف قرار دادن سربازان آمریکایی در عراق است. APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن