IRCTC, قطار ویژه, هشدار! رزرو برای 200 قطار شروع می شود آنلاین در مارس 21 صبح; لیست کامل از قطار اینجا

200 ویژه قطار آغاز خواهد شد خدمات از 1 ژوئن.IRCTC قطار ویژه اخبار: Piyush Goyal-led راه آهن هند اعلام کرده است

توسط HONARMANDKHABAR در 31 اردیبهشت 1399
The 200 special trains will begin services from June 1. 200 ویژه قطار آغاز خواهد شد خدمات از 1 ژوئن.

IRCTC قطار ویژه اخبار: Piyush Goyal-led راه آهن هند اعلام کرده است که به صورت آنلاین رزرو کنید مجموعه ای جدید از 200 IRCTC قطار ویژه آغاز خواهد شد از تاریخ 21 مه 10 صبح به بعد. 200 ویژه قطار آغاز خواهد شد خدمات از 1 ژوئن. این مجموعه جدید ویژه راه آهن هند قطار را شامل تهویه مطبوع و همچنین عدم تهویه مطبوع مربیان وزارت راه آهن در بیانیه ای گفت. IRCTC رزرو بلیط این قطار ویژه فقط می تواند انجام شود آنلاین در وب سایت IRCTC (irctc.co.در) و یا IRCTC نرم افزار تلفن همراه. راه آهن هند نیز منتشر شد لیست کامل این ویژه 200 IRCTC قطار. لیست جدید IRCTC قطار ویژه شامل Janshatabdi قطار و Duronto قطار با غیر AC مربیان نیز هست.

IRCTC قطار ویژه: لیست کامل ویژه راه آهن هند قطار از ژوئن 1

IRCTC special trains from June 1 full listIRCTC قطار ویژه از ژوئن 1 لیست کامل
IRCTC special trains from June 1 full listIRCTC قطار ویژه از ژوئن 1 لیست کامل

راه آهن هند گفته است که هیچ tatkal یا حق بیمه رزرو بلیط tatkal اجازه خواهد داشت برای این ویژه 200 قطار. پیشرفت رزرو دوره (ARP) برای این IRCTC قطار ویژه خواهد بود 30 روز. مسافران باید توجه داشته باشید که این قطار جدید نمی خواهد که هر unreserved مربی. تمام بلیط, آیا برای AC, غیر-AC و یا به طور کلی دارای جای خواب مربیان صادر خواهد شد آنلاین. آینده نگر مسافر نمی تواند رفتن به ایستگاه راه آهن به کتاب شمارنده بلیط. رزرو در برابر لغو یا RAC بلیط و waitlisted بلیط باید تولید شده با توجه به قوانین موجود. اما مسافران با waitlisted بلیط اجازه داده نخواهد شد به هیئت مدیره این قطار.

اخبار مرتبط

اولین نمودار برای این 200 IRCTC قطار ویژه آماده خواهد شد و حداقل 4 ساعت قبل از قطار خروج برنامه ریزی شده. نمودار دوم آماده خواهد شد حداقل 2 ساعت قبل از خروج برنامه ریزی شده. در بین اولین و دومین تهیه نمودار زمان – فاصله حداقل 2 ساعت – فقط آنلاین زمان رزرو خواهد شد مجاز است.

این IRCTC قطار ویژه خواهد بود جدا از Shramik قطار ویژه و 15 جفت AC قطار ویژه که راه آهن هند در حال اجرا است. دیگر به طور منظم مسافر قطار Mail/قطار اکسپرس خدمات به حالت تعلیق باقی خواهد ماند تا اطلاع ثانوی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب