اسرائیل deports ما پسر میلیاردر برای شکستن coronavirus قوانین

اورشلیم ژوئن 15 اسرائیل روز یکشنبه گفت: آن اخراج از رسانه های آمریکایی نجیب زاده شاری Redstone برای نقض این کش

توسط HONARMANDKHABAR در 26 خرداد 1399

اورشلیم ژوئن 15

اسرائیل روز یکشنبه گفت: آن اخراج از رسانه های آمریکایی نجیب زاده شاری Redstone برای نقض این کشور coronavirus قرنطینه قوانین در حالی که پرداخت یک راز سفر به مدل خود ،

اسرائیل با جمعیت و مهاجرت سازمان گفت: آن را به حال اعطا براندون Korff استثنایی اجازه ورود به کشور در روز جمعه برای دیدار برادر خود را که در حال خدمت در ارتش اسرائیل.

آن گفت: Korff "نقض انزوا سفارشات از لحظه ای که وارد کشور و ملاقات خود با اسرائیل شریک" و "با او در آنجا ماند در همان آپارتمان است."

آن گفت: Korff پسر رئیس ViacomCBS دستور داده شد تا کشور را ترک کنند بلافاصله.

این بیانیه نیست شناسایی شریک است. اما Korff که در اواسط 30s, دوستیابی اسرائیل مدل Yael Shelbia.

18-سال-مدل های قدیمی که در حال انجام خدمت اجباری سربازی به نظر می رسد در مبارزات برای اسرائیل شرکت پوشاک Renuar و کیم کارداشیان در KKW آرایشی و زیبایی خط.

اسرائیل ورود ممنوع برای غیر شهروندان یا ساکنان در ماه مارس در تلاش برای سرکوب گسترش این رمان coronavirus. اسرائیل نیاز تمام افراد از ورود به کشور به باقی می ماند در قرنطینه به مدت دو هفته پس از ورود خود را.

هفته گذشته اسرائیل در معاون وزارت بهداشت و درمان تحت آتش پس از اسرائیل میلیاردر تاجر اعطا شد معافیت از انزوا سفارشات. عروسکی Sagi شد و سپس خال خال حضور در یک مهمانی با اسرائیل مشهور است. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن