آهنگساز ایتالیایی Ennio Morricone می میرد 91

رم جولای 6 Ennio Morricone این آهنگساز ایتالیایی که فراموش نشدنی نمرات به وسترن اسپاگتی مانند "یک مشت دلار" و

توسط HONARMANDKHABAR در 16 تیر 1399

رم جولای 6

Ennio Morricone این آهنگساز ایتالیایی که فراموش نشدنی نمرات به وسترن اسپاگتی مانند "یک مشت دلار" و "خوب, بد و زشت" کمک تعریف یک سینمایی عصر درگذشت وکیل او روز دوشنبه گفت:. او 91.

موریکونه تا به حال خود را شکسته استخوان ران و 10 ماه پیش و درگذشت "در سپیده دم" در یک کلینیک در رم جورجو Assumma گفت: مهر تایید زودتر گزارش, ایتالیایی, اخبار سیم ANSA.

متولد در رم در سال 1928 Morricone نوشت نمرات برای برخی از 400 فیلم اما نام او در نزدیک ترین ارتباط با مدیر Sergio Leone, کسی که با او کار کرده روی اسپاگتی وسترن به عنوان به خوبی به عنوان حماسه درام جرم "روزی روزگاری در امریکا".

موریکونه کار کرده و تقریبا در تمام ژانرهای فیلم — از وحشت به کمدی — و برخی از ملودی است که شاید معروف تر از این فیلم نوشت و آنها را برای.

"ما برای همیشه به یاد داشته باشید با بی نهایت سپاس از نبوغ هنری از استاد انیو موریکونه. او ساخته شده ما, رویای ما نقل مکان کرد ... نوشتن یادداشت های به یاد ماندنی خواهد شد که فراموش نشدنی در تاریخ موسیقی و سینما" نخست وزیر جوزپه کونته گفت: در توییتر.

این آهنگساز در مراسم تشییع جنازه خواهد بود یک امر خصوصی "از احترام به فروتنی که الهام گرفته از کل زندگی" Assumma گفت.

ایتالیایی, تهیه کننده فیلم Aurelio De Laurentiis گفت: "با Ennio Morricone می رود بخشی از جهان سینما. او تواضع همراه با عظمت است که او هرگز flaunted به او اجازه حمایت از کوچک و بزرگ فیلم را منحصر به فرد روح ساخته شده است که آنها را مناسب و فراموش نشدنی است."

موریکونه است جان سالم به در با همسر خود ماریا سه پسر Andrea یک آهنگساز و رهبر ارکستر و مارکو جیووانی و دخترش Alessandra. ایسناtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب