جید فروپاشی معدن در میانمار کشته شدن بیش از 100

فاجعه رخ داده است پس از باد و باران سنگین در Hpakant شهرستان در ایالت کاچین دولت که در آن معدن کار در بدنام شر

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399

فاجعه رخ داده است پس از باد و باران سنگین در Hpakant شهرستان در ایالت کاچین دولت که در آن معدن کار در بدنام شرایط خطرناک برای تولید جید به ارزش میلیاردها دلار است.

مرگ و میر که انتظار می رود که تایید شد توسط U قلع سؤ منطقه وزیر از مجلس.

توده ای از زباله معدن شناخته شده به عنوان باطله بود بیش از 250 فوت بالا هنگامی که آن را سقوط به باز گودال معدن که در آن یک دریاچه را تشکیل داده بود از باران های اخیر رها کردن یک سونامی است. موج پیشی گرفت و بسیاری از کارگران که غرق در آب گل آلود.

فیلم از سقوط نشان داد که موج افزایش ده ها تن از پا بالا به عنوان آب سبز جاروب از پایان یک معدن دیگر. عکس از سایت نشان داد که اجساد بیش از 30 معدن در ردیف روی زمین سنگی به عنوان ده ها تن از مردان ایستاده بود.

"حداقل 200 کشته خواهد شد از این گفت:" تو Kyaw Min مدیر برای وای تخفیف ویژه منطقه. "ما در حال کار بر روی نجات و چیدن اجساد مردگان."

او گفت: در ادامه بارش بود مانع جستجو و نجات تلاش است.

"ما نمی تواند به عمیق تر به نجات بنابراین ما باید انتخاب کنید تا شناور بدن مرده" او اضافه شده است. "آن را نیز دشوار است برای قرار دادن بیماران به بیمارستان به دلیل جاده های گلی به دلیل باران است."

معدن فرو می ریزد هستند مکرر در یشم معدنی منطقه از ایالت کاچین دولت است. بیش از 50 کشته در یک باطله سقوط در سال گذشته و ده ها تن شد جاروب دور سال قبل. حداقل 120 به خاک سپرده شد در سال 2015 پس از سقوط از تپه از باطله.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن