ژاپن و توفان سنگین باران و سیل; نزدیک به 60 مرده

توکیو در جولای 8 تپش باران که در حال حاضر ناشی از سیل مرگبار در جنوب ژاپن در حال حرکت بود شمال شرقی چهار شنبه,

توسط HONARMANDKHABAR در 18 تیر 1399

توکیو در جولای 8

تپش باران که در حال حاضر ناشی از سیل مرگبار در جنوب ژاپن در حال حرکت بود شمال شرقی چهار شنبه, ضرب و جرح مناطق زیادی از ژاپن جزیره اصلی تورم بیشتر رودخانه ها باعث رانش زمین و تخریب خانه ها و جاده ها.

حداقل 58 نفر کشته شده اند در چند روز از جاری شدن سیل.

توسط صبح روز چهارشنبه بخش های از ناگانو و گیفو در مرکزی ژاپن شد و سیل عظیم بارندگی است.

فیلم در تلویزیون NHK نشان داد متورم آب در Tarui رودخانه درآوردن به خاکریزی از بین بردن یک بزرگراه ملی در امتداد رودخانه. در یکی دیگر از مرکزی ژاپنی شهرستان از Gero آب رودخانه گل رز به زیر پل در بالای آن است.

در کوهستانی شهر Takayama چندین خانه شد ضربه توسط گلرود با خانمان و درختان و دیگر بقایای پراکنده در اطراف. آن خواهد شد که چه اتفاقی برای ساکنان خود را.

در سراسر کشور حدود 3.6 میلیون نفر از مردم توصیه می شود برای تخلیه اگر چه تخلیه اجباری نیست و تعداد زیادی از مردم که در واقع در زمان پناهگاه ارائه نشده است.

از صبح روز چهارشنبه شمار تلفات ناشی از باران سنگین شروع بیش از آخر هفته افزایش یافته بود به 58 بسیاری از آنها از سخت ترین ضربه کوماموتو استان. چهار نفر دیگر در بر داشت در فوکوئوکا دیگر استان در کیوشو ژاپن سومین جزیره است.

هر چند باران باعث شد تازه سیل تهدیدات در مرکزی ژاپن و جاری شدن سیل شد و هنوز هم تحت تاثیر منطقه جنوب. و عملیات جستجو و نجات ادامه داد: در کوماموتو که در آن 14 نفر هنوز مفقود هستند.

دهها هزار نفر از نیروهای ارتش و پلیس و دیگر کارگران نجات بسیج از سراسر کشور برای کمک و نجات عملیات شده اند مانع از باران های سیل رانش زمین و مختل ارتباطات است.

ژاپن در معرض خطر سنگین باران در اوایل تابستان که گرم و مرطوب هوا را از شرق دریای چین جریان به یک فصلی باران جلو بالای کشور است. در ماه جولای سال 2018 بیش از 200 نفر حدود نیمی از آنها در هیروشیما درگذشت از سنگین باران و جاری شدن سیل در جنوب غربی ژاپن است. — APtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب