یهودی کاراکتر ستاره در عربستان نشان می دهد تلویزیون اشتعال عرب بحث

این دولایه از ادیان فتنه unspool جدید در فیلمهای تلویزیونی است که در تنظیم کردن بحثهای داغ در سراسر جهان عرب د

توسط HONARMANDKHABAR در 14 اردیبهشت 1399

این دولایه از ادیان فتنه unspool جدید در فیلمهای تلویزیونی است که در تنظیم کردن بحثهای داغ در سراسر جهان عرب درباره منطقه تاریخی روابط با جوامع یهودی و تغییر مواضع برخی از آن زمان رهبران نسبت به اسرائیل.

طرفداران ستایش این برنامه در 1940s و 1950s برای برجسته سازی جنبه اغلب نادیده گرفته از این منطقه گذشته جوامع یهودی در خلیج فارس — در حالی که ارائه بسیار مورد نیاز نمونه ای از همزیستی میان ادیان مختلف است.

اما منتقدان باید میزان آن را به عنوان آشکار تلاش برای تغییر شکل عرب views اسرائیل برای هموار کردن راه برای روابط رسمی و یا آنچه که بسیاری در جهان عرب را "normalisation."

با کروناویروس سازندگان: مساجد و شهر مقدس مکه در این سال ماه رمضان که شروع شد در حال حاضر محدود به کتاب های تاریخ.

اما این ویروس اثر را در نظام مقدس اسلامی ماه است که فقط یکی از جنبه های که طولانی خواهد بود به یاد برجسته روزنامه نگار فلسطینی ٬ باری Atwan نوشت: این هفته است.

دلیل دیگر این ماه رمضان نمی خواهد به زودی فراموش می شود این است که چرا "آن را شاهد بزرگترین normalisation کمپین رانده شده توسط رسانه های عربستان با کمک از دولت و هماهنگ با اشغالگری اسرائیل دولت" Atwan گفت.

سوء ظن است که تاریخی درام تلویزیونی "Um هارون" یا "مادر هارون" بخشی از یک دولت حمایت فشار به نوسان نظرات گسترده هستند. نمایش پخش در MBC جهان عرب, بزرگترین خصوصی پخش اما در نهایت کنترل شده توسط دولت سعودی است.

همان شبکه نیز پخش یک کمدی برنامه ساخته شده است که نور از نگرش به اسرائیل بیشتر دامن زدن یک حس است که هر دو نشان می دهد مخلوط سرگرمی با تبلیغات.

این دو نشان می دهد اجرا خواهد شد از طریق ماه مبارک رمضان که تلویزیون به شدت افزایش بینندگان به عنوان خانواده binge-پخش برنامه های بیش از شب غذا که شکستن سپیده دم-به-غروب سریع.

در حالی که MBC رد کرده است که از جمله مثبت توصیفاتی از یهودیان بخشی از هر دولت دستور در این سال نشان می دهد که آیا همزمان با آرام اما روشن شدن کره زمین نسبت به اسرائیل در میان دولت ها در خلیج فارس.

از لحاظ تاریخی خصومت نسبت به اسرائیل و همدردی با فلسطینی ها شد و برخی از چند احساسات قادر به متحد کردن اعراب در سراسر خاورمیانه است. اما در سال های اخیر و جنگ و شورش و بحران اقتصادی را ترک کرده اند و بسیاری از دولتهای عربی با تمرکز بر مسائل داخلی هل دادن فلسطینی ها در پایین لیست اولویت است.

در همان زمان برخی رایزنی ها آمده اند به اسرائیل به عنوان دشمن ابدی اما به عنوان یک متحد بالقوه در برابر تهدیدات مشترک ایران و اخوان المسلمین.

تاج و تخت شاهزاده محمد بن سلمان عربستان سعودی صحبت کرده است و از با هم تداخل دارند تجارت و منافع امنیتی بین عربستان و اسرائیل و یک هیئت اسرائیلی است که انتظار می رود برای شرکت در یک نمایشگاه جهانی در امارات متحده عربی در سال آینده اگر چه هر دو کشور عربستان سعودی و امارات نبود روابط دیپلماتیک رسمی با این کشور است.

مایکل استفنز که مطالعات خلیج فارس, سیاست در موسسه سلطنتی خدمات امارات گفت: این نشان می دهد به نظر می رسد بخشی از این تغییر توسط مقابله با سابقه ضد یهودی و بلاغت و نشان جدید باز بودن نسبت به امکان رسمی روابط با اسرائیل است.

Bahraini actor Soaad Ali (L) and Kuwaiti actor Hayat Al Fahad (R) are seen at a shooting set during filming of MBC's Ramadan Arabic series

بحرین بازیگر Soaad علی (L) و کویت بازیگر حیات آل فهد (R) دیده می شود در یک تیراندازی مجموعه در طول فیلمبرداری از MBC را در ماه رمضان سری عربی "ام هارون" در دبی امارات متحده عربی, در این تصویر گرفته شده در دسامبر 24, 2019 و منتشر شده توسط آل فهد استقرار برای هنر تولید و توزیع در تاریخ 21 آوریل سال 2020 آل فهد استقرار برای هنر تولید و توزیع/جزوه کرج

با توجه به این سطح از کنترل دولت در کشورهای خلیج فارس, او با اعتماد به نفس است که نشان می دهد پیام باید رسما تحریم.

"آنها نمی خواهد این را انجام داده اند مگر در مواردی که وجود دارد برخی از راهنمایی از بالا که آن را OK" استفن گفت.

کمدی نشان می دهد Makhraj 7 و یا "خروج 7" یک عربستان اصطلاح عامیانه استفاده می شود برای جلوگیری از ناخواسته مکالمه pokes در معاصر views اسرائیل در عربستان جامعه است.

در یک قسمت از یک پدر خود را می یابد, پسر, بازی آنلاین, بازی های ویدئویی با اسرائیل کودک و دود در مورد فرزندان خود را fraternising با "دشمن است." در صحنه دیگر یکی از بستگان نشان می دهد با استفاده از این پسر اتصال جدید برای جاسوسی کار می کنند در حالی که دیگری می خواهد برای بهره برداری از آن برای اسرائیل کسب و کار تماس با ما و متهم فلسطینی ها از ناسپاس بودن برای دریافت پشتیبانی از عربستان سعودی بیش از سال است.

آن صحنه خشمگین فلسطینی ها که شمارش از پشتیبانی عربستان سعودی.

"حتی در سیاسی, کابوس من انتظار یک عرب به جرات به صحبت می کنند آشکارا و به راحتی در مورد normalisation با اسرائیل گفت:" زیاد Khaddash یک فلسطینی نویسنده و روزنامه نگار در کرانه باختری است. "این ترسناک است و شرم آور و عجیب و غریب است که این اتفاق می افتد."

"Um هارون" است که نقشه کشی مخاطبان بزرگ در مراکز سالمندان یهودی در خیالی روستا در خلیج فارس در زمان ایجاد اسرائیل در سال 1948.

نشان دادن همه که بازیگران عرب تواریخ زندگی و توطئه از جامعه مسلمان و مسیحی و یهودی خانواده که اجرای مغازه ها در کنار یکدیگر در بازار, بازدید از خانه های یکدیگر و حضور در هر یک از دیگر مراسم عروسی و مجالس ترحیم.

در یک صحنه یک مرد مسلمان درگیر می شود و خود را یهودی دوستان او آرزوی "mazel tov" و یا تبریک به زبان عبری. در یکی دیگر از مسلمان و مسیحی و یهودی زنان طبخ با هم قبل از شروع سبت یهودی.

مذهبی تنش شعله ور شدن در حال حاضر و پس از آن, به عنوان مثال زمانی که یک مسلمان انگلیس برای نوشیدن چای از همان شیشه به عنوان یک یهودی و یا زمانی که یک گروه از کودکان طعنه خاخام. و برخی از حوادث بازی کردن یهودی کلیشه.

ولی در کل نمایش می گذارد خود را به عنوان یک آرمان داستانی prequel به هفت دهه گذشته از تاریخ خاورمیانه طی آن اسرائیل ایجاد شد و بسیاری از یهودیان گریخته بودند و یا لگد از کشورهای عربی و یک رشته از منطقه ای در جنگ به دنبال.

این روستا را روستایی و تا حد زیادی ahistoric زندگی متزلزل است در اوایل سری زمانی که اخبار اسرائیل ایجاد پخش در رادیو و تلویزیون و یک مرد یهودی به قتل توسط یک ضارب ناشناس. ادیان تنش کوه که بازی کردن برای بقیه نشان می دهد قسمت های پخش هر شب در طول ماه مبارک رمضان.

نشان می دهد سازندگان و توزیع کنندگان اصرار دارند آن است نسبت به عرب معاصر سیاست است.

در بیانیه ای MBC عربستان-کنترل کانال گفت: این نشان می دهد با تمرکز بر "تحمل اعتدال باز بودن و همزیستی نمایشگاه منطقه قبل از فرقه گرایی."

در یک مصاحبه علی شمس بحرین که co-اسکریپت نوشت با برادر خود محمد گفت: شخصیت اصلی آن الهام گرفته شده بود توسط یک یهودی پرستار شناخته شده به عنوان Um Jan کار می کرد که در بحرین در اواسط قرن گذشته است.

نشان می دهد او گفت "تا آنجا که ممکن است از آنچه مردم در مورد گفت: رژیم صهیونیستی در سیاست است. هدف ما این بود که مردم را هم در این ایده از پذیرش متقابل."

واکنش های اطراف این منطقه شده اند شدید و متنوع است.

نوشتن در عربستان متعلق به " الشرق Bu, روزنامه, حسین Shobokshi عربستان سعودی توصیف نشان می دهد به عنوان یک "کیفی شوک" به مخاطبان عرب بودند که عادت به دیدن یهودی نمادها مانند ستاره داوود و شمعدان, نه به ذکر است جلسه عبری تک گویی.

وی با تمجید از نمایش به عنوان "شجاعانه" با صحبت کردن در مورد تاریخچه حضور یهودیان در جهان عرب است.

بسیاری از فلسطینی ها گریه خیانت.

"همانطور که برای برخی از صدای normalisation آنها غیر طبیعی است که صدای فراموش نمی اکسپرس ایالات آگاهانه ملت" Hazem قاسم سخنگوی حماس شبه نظامی فلسطینی گروه در توییتر نوشت پس از نشان دادن راه اندازی شد.

بازیگران و انتظار می رود نشان می دهد به علت بهم اما شگفت زده شده است با شدت از بحث.

Abdulmohsen al-Nemr عربستان بازیگر که نقش شهر خاخام گفت که او تا به حال شده است در مورد نقش زیرا او می دانست که می خواهد ماشه یک واکنش است. او به دنبال راهنمایی در شخصیت او از یک یهودی عضو پارلمان در بحرین و تمرین با زبان عبری ضبط شده خود را برای بهبود لهجه.

اما او را رد کرد و این نشان می دهد منتقدان به عنوان تمایلی به قبول آن منطقه بود یک بار متفاوت تر از آن است که در حال حاضر.

"این نشان می دهد نیست چیزی را تغییر در تاریخ," او گفت:. "یهودیان استفاده می شود در خلیج فارس. آنها را گورستان خود را در خانه."

©2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب