لیورپول جراحی & قدرت امتیاز خرید: عملکرد عامل باعث تشویق

ما مثبت در JSPL تلاش برای deleverage ادامه ترازنامه.لیورپول جراحی & Power (JSPL است) Q1FY21 داخلی عامل عمل

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
Jindal Steel & Power Rating, COVID-19,JSPL performance, Jindal Shadeedما مثبت در JSPL تلاش برای deleverage ادامه ترازنامه.

لیورپول جراحی & Power (JSPL است) Q1FY21 داخلی عامل عملکرد آمد در خط با ما تخمین می زنند. نکات برجسته کلیدی: (من) فروش داخلی افزایش یافت 9 ٪ y-o-y 11% q-o-q به 1.56 mt; (ii) تقاضای داخلی گلایه منجر به بالاتر از اتکا به صادرات; (iii) عمان عملیات فنر عمده تعجب با حجم 22 ٪ افزایش به رغم سختی شرایط عملیاتی. ما انتظار داریم JSPL به بهتر همسالان در Q1FY21 به دلیل: (من) برتر دوره رشد; و (ii) کاهش هزینه از سنگ آهن با توجه به موجودی خروج از Sarda جریمه. حفظ خرید با TP تومان 190 روی خروج های متعدد از 6x FY22e Ebitda.

دوره رشد در زمان به چالش کشیدن

اخبار مرتبط

ما خوش بین در JSPL عملکرد عامل به عنوان شرکت موفق به ارائه نه تنها حجم فروش رشد حتی در COVID-19 ضربه Q1FY21 بلکه بالاترین تولید 626kt در ماه ژوئن. ما سه مثبت: (من) بالاتر حجم فروش را خار اهرم عملیاتی مزایای;
(ii) موجودی محدود ساخت تا نسبت به همسالان; (iii) سازگار محموله های پر حاشیه راه آهن محصولات را محدود دندانه در حاشیه با توجه به افزایش صادرات است. در عمان مقابل 22% y-o-y سربازان ارتش در Shadeed حجم عمده است تعجب. رفتن پیش ما انتظار JSPL برای اولین بار ذینفع امکان احیای تقاضای فولاد.

Deleveraging تلاش می افزاید: به لذت

ما مثبت در JSPL تلاش برای deleverage ادامه ترازنامه. به تازگی اعلام کرد سرمایه گذاری از لیورپول Shadeed برای $1 میلیارد دلار است که یک گام مهم در این مسیر است. بعلاوه در حال انجام تلاش های بازسازی در استرالیا و پتانسیل های سرمایه گذاری در بوتسوانا اضافی باعث که باید کمک قابل توجهی کاهش بدهی.

چشم انداز: در یک نقطه شیرین

ما مانند JSPL آن را به عنوان برداشت دوقلو مزایای نقدی اعلام از طریق فروش بالاتر حجم و deleveraging از ترازنامه با وجود شدت به چالش کشیدن بار برای این بخش است. ما حفظ 'خرید/تا با TP تومان 190 با یک گزینه ارزش تومان 20/سهم با توجه به سرمایه گذاری از لیورپول Shadeed. سهام در حال حاضر معاملات 5.2 x FY22e Ebitda.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن