جو بایدن از سیاستهای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش نعمت قرار داده شده در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

بایدن ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش عدم عمل می کنند. (رویترز عکس)جو بایدن حمله جمهور دونالد مغلوب ساخت

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399
Joe Biden, Donald Trump, US troops in Afghanistan russia, US, taliban, Mike Pence, latest news on doanld trump, world newsبایدن ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش عدم عمل می کنند. (رویترز عکس)

جو بایدن حمله جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه بیش از یک گزارش است که او گفت: "اگر درست است شامل "واقعا تکان دهنده وحی" در مورد فرمانده کل قوا و شکست خود را به محافظت از نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان و ایستادن به روسیه است.

نیویورک تایمز روز جمعه گزارش داد که مقامات اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیدند ماه پیش که یک نظامی روسیه واحد اطلاعات مخفیانه ارائه شده نعمت به طالبان وابسته به داعش برای کشتن نیروهای نظامی آمریکا در افغانستان است.

اخبار مرتبط

این گزارش گفت که روس ها ارائه پاداش برای موفقیت در حملات سال گذشته در زمانی که آمریکا و طالبان در مورد برگزاری مذاکرات برای پایان دادن به طولانی مدت در جنگ.

"واقعا تکان دهنده وحی که اگر بار گزارش درست است و تاکید می کنم که دوباره این است که رئیس جمهور تهمت به فرمانده نیروهای آمریکایی در خدمت خطرناک تئاتر از جنگ شناخته شده در مورد این ماه با توجه به بار انجام می شود و بدتر از چیزی" بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد گفت: در طول یک شهر مجازی سالن.

کاخ سفید گفت: نه تهمت و نه معاون رئیس جمهور مایک پنس بود در جریان چنین اطلاعاتی است. "این صحبت نمی کنم به شایستگی از اتهام هوش اما به دقت از نیویورک تایمز داستان اشتباه نشان می دهد که رئیس جمهور تهمت بود در جریان این موضوع" دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany در بیانیه ای گفت.
روسیه در این گزارش به نام "مزخرف".

"این ساده لوح گیاه به وضوح نشان می دهد که کم توانایی های فکری از مبلغان اطلاعاتی آمریکا که به جای اختراع چیزی بیشتر قابل قبول به این خزعبلات" وزارت خارجه روسیه گفت.

تایمز به نقل از یک سخنگوی طالبان انکار است که آن شبه نظامیان از جمله یک معامله با روسیه آژانس اطلاعات. این روزنامه با استناد به unnamed مقامات آشنا با هوش و گفت: این یافته ها ارائه شد به تهمت و مورد بحث توسط خود شورای امنیت ملی در اواخر ماه مارس است.

مقامات توسعه بالقوه پاسخ با شروع با یک دیپلماتیک شکایت به روسیه اما کاخ سفید هنوز به authorise هر گام در این گزارش گفت:. بایدن ناودان مغلوب ساختن پیشی جستن بر گزارش عدم عمل می کنند.

"نه تنها او موفق به تحریم و تحمیل هر نوع عواقب در روسیه برای این نقض فاحش حقوق بین المللی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود را ادامه داد شرم آور مبارزات انتخاباتی از احترام و debasing خود را قبل از ولادیمیر پوتین" معاون سابق رئیس جمهور گفت:.

بایدن آن را به نام "خیانت از مقدس ترین وظیفه ما خرس به عنوان یک ملت ؟ به حمایت و تجهیز نیروهای ما هنگامی که ما آنها را ارسال را به راه آسیب است." او گفت: آمریکایی که در ارتش خدمت می کنند با قرار دادن زندگی خود را در خط. "اما آنها هرگز هرگز هرگز چهره یک تهدید مانند این با فرمانده کل قوا تبدیل چشم خود را به یک قدرت خارجی قرار دادن یک فضل بر روی سر خود را," او گفت:.

"من کاملا رک و پوست کنده خشم گزارش می شود." او وعده داده است که اگر او انتخاب "پوتین مواجه خواهد شد و ما تحمیل جدی هزینه ها در روسیه است."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن