کاهش کار صفر تولید فعالیت با توجه به مستند: آنچه در این مرکز باید انجام دهید در حال حاضر

برای اولین بار خواهد بود که یک پسوند Rs 1.7-لاخ-کرور یا 0.75% از تولید ناخالص داخلی محرک برای یکی دیگر از سه م

توسط HONARMANDKHABAR در 19 اردیبهشت 1399
The first would be an extension of the Rs 1.7-lakh-crore, or 0.75% of GDP, stimulus for another quarter, which will effectively target the neediest.برای اولین بار خواهد بود که یک پسوند Rs 1.7-لاخ-کرور یا 0.75% از تولید ناخالص داخلی محرک برای یکی دیگر از سه ماهه که به طور موثر هدف نیازمندترین افراد.

وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت با توجه به این دوره از مستند. از این رو وجود یک تماس از تمام محله به آمده تا با یک محرک. نمونه هایی از اقدامات امداد از کشورهای دیگر می شوند اشاره کرد. در حالی که دولت هند اعلام کرد در حال حاضر یک امداد برنامه Rs 1.7 لاخ کرور برای سه ماهه اول و RBI دنبال کرده است تا با یک محرک پولی از 3.2 درصد از تولید ناخالص داخلی از ماه فوریه وجود دارد انتظارات بیشتر است.

اجازه دهید ما برای اولین بار روش چه اقدامات کشورهای دیگر برقرار کرده اند. ما تا به 2.2 تریلیون دلار محرک های مالی که شامل دادن تا آنجا که $3,000 به میلیون ها نفر از خانواده ها است. اتحادیه اروپا در مجموع مالی در پاسخ به اپیدمی €3.2 تریلیون دلار است که از €100 میلیارد را نسبت یارانه دستمزد به طوری که شرکت می تواند به کاهش ساعت کار و شغل. بانک سرمایه گذاری اروپا خواهد شد استفاده از €200 میلیارد به قرض دادن به شرکت های. آلمان €750 میلیارد بسته با €100 میلیارد برای یک ثبات اقتصادی صندوق است که می تواند مستقیم در حقوق صاحبان سهام در شرکت های دیگر €100 میلیارد اعتبار به KfW برای وام به کسب و کار مبارزه. این شهر همچنین دارای یک ثبات صندوق از €400 میلیارد دلار وام تضمین می کند. فرانسه ساخته شده است که مفاد €45 میلیارد دلار برای شرکت ها و کارگران €300 میلیارد دلار برای تضمین وام های شرکت های بزرگ. اسپانیا تضمین وام از شرکت ها و افراد است. انگلستان قرار داده است £330 میلیارد دلار برای ضمانت وام به کسب و کار و ارائه به پرداخت 80 درصد از صورتحساب دستمزد کارکنان فرستاده شده در مرخصی حداکثر تا £2,500 یک ماه. ژاپن در بسته بندی مجموع ¥108 تریلیون دلار ($993 میلیارد دلار). این شامل پرداخت نقدی به ارزش بیش از ¥6 تریلیون دلار به خانواده ها و و کارهای کوچک و شرکت های.

اخبار مرتبط

پس چه چیزی می تواند گزینه برای دولت هند? برای اولین بار خواهد بود که یک پسوند Rs 1.7-لاخ-کرور یا 0.75% از تولید ناخالص داخلی محرک برای یکی دیگر از سه ماهه که به طور موثر هدف نیازمندترین افراد. دولت در حال حاضر به شدت تحویل این بخش از داستان به اقشار کم درآمد. و با lockdown انتظار می رود به گسترش بیشتر در اشکال مختلف در سراسر کشور دور دوم فرمت ممکن است رخ دهد.

احتمال دوم این است راه اندازی یک تازه coronavirus صندوق برای صنایع مختلف شده اند که تحت تاثیر منفی. اگر صنایع مانند خودرو منسوجات حمل و نقل هوایی, مهمان نوازی و غیره تحت تاثیر قرار ترین بشدت صندوق را می توان مورد استفاده برای ارائه پشتیبانی می کند. این امر لزوما هدفمند در ثبت نام واحد که در آن انجمن های صنعت بازی خواهد کرد و نقش مهمی در شناسایی شرکت های. این صندوق می تواند پشتیبانی یا از طریق اعطای وام به طور مستقیم و یا تضمین های داده شده برای وام های بانکی. اعطای وام به طور مستقیم است نه کار دولت (هر چند هیچ چیز متوقف می شود از این که انجام می شود) و از این رو دومی به نظر می رسد بیشتر امکان پذیر است.

سوم در منطقه از پرداخت مالیات. در زیر نمونه ای از دولتهای غربی که صحبت در مورد دادن یک مبلغ ثابت از پول نقد به همه کمک برنامه مشخص شده در بالا را می توان همراه با پرداخت نقدی به همه مالیات دهندگان. این را می توان از یک مقدار ثابت مثلا 10 ، 000 تومان در هر مالیات دهندگان. از آن آسان است برای شناسایی و پیاده سازی است. وجود دارد حدود 5.5 کرور مالیات دهندگان به عنوان در هر FY19 سوابق و دادن این مبلغ می تواند هزینه 55,000 تومان کرور. این می تواند بیشتر سگمنتال توسط دولت به حذف آن در درآمد بالاتر قرار گرفتند.

چهارم دولت کار می کنند در دادن امتیازات بیشتر به بخش شرکت ها. در حالی که کاهش نرخ مالیات برای از دست دادن گیری شرکت ممکن است کمک به امتیازات در استهلاک را می توان ساخته شده که کمک خواهد کرد که شرکت. اما این به این معنی کاهش درآمد برای دولت است.

پنجم دولت همچنین می توانید در نظر بگیرید نصف GST نرخ پایین تر از قیمت کالا و افزایش تقاضا است. این می تواند زمان محدود برای این سال است و می توان نورد بازگشت به حالت عادی در FY22. باید آن را به یاد که در حساب از دست دادن شغل و تیز حقوق و دستمزد کاهش توانایی مردم برای صرف خواهد شد محدود است. با کاهش قیمت قدرت خرید واقعی را می توان افزایش یافته که به نوبه خود کمک خواهد کرد برای ایجاد تقاضا و این ممکن است به تدریج کمک به احیای رشد.

ششم دولت قطعا به عقب کاهش در دا و حقوق بازنشستگی شده اند که استناد مرکزی کارکنان دولت به عنوان تاثیر آن بر درآمد و امرار معاش مردم است. تصمیم به پرداخت این مقدار است در تضاد به توصیه های داده شده به شرکت های خصوصی برای ادامه پرداخت کارکنان خود و دست برداشتن از اخراج.

هفتم PSBs ارائه می شود می توانید با سرمایه اضافی توسط دولت مورد استفاده قرار گیرد به طور خاص برای اعطای وام به بخش های آسیب دیده. در اینجا وجود دارد این است که بدون از دست دادن درآمد اما یک سرمایه هزینه خواهد شد که بانک ها قوی تر با نگه داشتن آنها را بهتر از حروف.

کاملا واضح است که تمام این نیاز به یک مقدار قابل توجهی از هزینه و کاهش درآمد. وجود هزینه های بالا که باید برن اما ضروری است. تا کنون هدف قرار دادن محدود شده است و به ضعف بخش است. مقدار درگیر است کاملا معقول و منطقی در سطح کلان اما بسیار کم در سطح خرد با توجه به تعداد افراد درگیر. دولت مرکزی را به یک موضع در میزان کسری مالی است که حاضر به تحمل است. دو برابر شدن کسری مالی از Rs 8 لاخ کرور روپیه به تومان 16 لاخ کرور ممکن است خارج از محل در اینجا.

در پنج سال گذشته یا بیشتر دولت در پاسخ به چالش های مواجه شده توسط بخش شده است بیشتر از نظر سیاست تغییرات مربوط به روش و یا حذف موانع اداری. در حالی که این مفید است که آنها را نه به طور مستقیم منجر به تقاضا است که نیاز امروز است. RBI پا کرده است در کاملا فعالانه برای اطمینان از جریان های اعتباری به بخش های خاص با بنگاههای کوچک و متوسط NBFCs و املاک و مستغلات به طور خاص ذینفع بودن.

رویکرد به کار گرفته می شود این زمان را به طور کامل کینزی در طبیعت و انتخاب کمی وجود دارد. مردم از دست دادن شغل و تولید فعالیت بانكی آمده با توجه به مستندات. به اندازه کافی وجود دارد شواهد نشان می دهد که همه کشورها به شدت در حال انجام همان. با توجه به FRBM هنجارهای معنی های زیادی را ندارد در این زمان به بقا و معاش هستند اهمیت است. مهم تر این مراحل را باید با استناد بلافاصله قبل از آن را می شود در اواخر زندگی درگیر هستند.

نویسنده اقتصاددان ارشد مراقبت رتبه بندی
دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب