جانی دپ و امبر هرد را در دادگاه faceoff: یک مبین

نه به دلیل شلیک کنید.تقریبا هر روز از ژوئیه 7, جانی دپ است راه می رفت به دادگاه 13, اینجا جایی که او تحت پیگرد

توسط HONARMANDKHABAR در 4 مرداد 1399

نه به دلیل شلیک کنید.

تقریبا هر روز از ژوئیه 7, جانی دپ است راه می رفت به دادگاه 13, اینجا جایی که او تحت پیگرد صاحبان آفتاب یک روزنامه زرد و اجرایی آن, ویرایشگر دن Wootton, برای افترا بیش از یک سال 2018 مقاله است که به نام دپ یک "همسر شخص برتر از اقران" و گفت: "شواهد" است که او تا به حال حمله بازیگر زن Amber Heard در طول جفت ازدواج. دپ رد تمام ادعاهای.

این روزنامه معتقد است که در دادگاه است که آن را "کاملا دقیق و درست" به تماس دپ یک "همسر شخص برتر از اقران" و شنیده است شهادت این هفته از طرف آن. (به زبان انگلیسی قانون بر خلاف در ایالات متحده بار اثبات دروغ ناشر در چنین مواردی است.)

دپ, 57, شهادت در ظهر قبلا در این مورد متهم شنیده, 34, خشونت نسبت به او — ادعای او را رد کرده است به نوبه خود.

رسیدگی پخش کرده ناخوشایند جزئیات از ازدواج — از الکل و مواد مخدر استفاده به لحظه مدفوع یافت می شد ، و آن را دارای پیامدهای بالقوه برای هر دو بازیگران' استخدام, با این حکم به احتمال زیاد یا به شنیده برجسته تر در #MeToo جنبش و یا به ترک او را متهم به داشتن آن را ربوده گفت: نیک والیس یک روزنامه نگار که دارای زندگی-توییتی خیلی از محاکمه و دادرسی است و قرار است در دادگاه اسناد آنلاین.

تنها یک حزب به نظر می رسید با بهره گیری تا کنون والیس اضافه شده: خورشید است. این مورد تا به حال تولید شده تبلیغات بسیار برای این مقاله که "حتی اگر آن را از دست می دهد و آن را برنده-برنده" او گفت:.

در اینجا چیزی است که تا کنون اتفاق افتاده و چه در آینده.

آنچه که در پس زمینه به رابطه بين دپ و شنیده می شود ؟

دپ و شنیده ملاقات کرد در حالی که ساخت "خاطرات رم" در سال 2011 یک فیلم بر اساس یک کتاب توسط Hunter S. Thompson. ازدواج آنها در ماه فوریه 2015 اما شنیده می شود برای ثبت طلاق فقط بیش از یک سال بعد به دست آمده و به طور موقت سفارش محدود در برابر دپ پس از او را متهم به ضربه زدن به او. او گفت: در آن زمان با توجه به آسوشیتد پرس که او "تحمل بیش از حد عاطفی کلامی و فیزیکی" در ارتباط است.

او انصراف کسانی که ادعای روز قبل از سفارش محدود شنوایی برنامه ریزی شده بود و طلاق نهایی شد, با 7 میلیون دلار حل و فصل است. در یک بیانیه مشترک دو اعلام کرد: "نه حزب ساخته شده است که اتهامات نادرست برای به دست آوردن مالی. هرگز وجود هر گونه قصد فیزیکی یا عاطفی آسیب برساند."

اما این اتهامات نمی تواند دور. خورشید مقاله به نظر می رسد در مارس سال 2018 است. چند ماه بعد شنیدم منتشر شده یک قطعه نظر در واشنگتن پست با عنوان "من صحبت کرد تا در برابر خشونت های جنسی — و در مواجهه فرهنگ ما را به خشم. است که به تغییر." دپ است تحت پیگرد شنیده افترا در ایالات متحده بیش از این مقاله که او می گوید: او را به حال کاهش یافته است از "دزدان دریایی کارائیب" فیلم حق رای دادن.

آنچه شنیده است ادعا ؟

روز دوشنبه شنیده به دادگاه گفت که دپ اغلب او را در "زندگی" شرایط. "من تا به حال شده است برای سال, برای سال, جانی را مشت زدن به کیسه," او اضافه شده سه شنبه. روز چهارشنبه او دقیق یک قسمت در استرالیا که در آن او گفت که او انداخت بطری در او "مانند نارنجک یا بمب."

در پیش از محاکمه اسناد شنیده ذکر شده 14 بار زمانی که او گفت دپ ضرب و شتم او.

برای اولین بار رخ داده است در اوایل سال 2013 شنیده می شود گفت: در پیش از محاکمه بیانیه زمانی که زن و شوهر بودند نشسته بر روی نیمکت صحبت کردن در مورد یکی از دپ خالکوبی. او گفت: آن را تا به حال در اصل به عنوان خوانده شده "وینونا" در اشاره به وینونا رایدر خود شریک سابق اما که او تغییر کرده بود آن را به عنوان خوانده شده "wino."

شنیده می شود گفت که او خندید و در طول این گفتگو و در پاسخ دپ ضربه او سه بار. "احساس من چشم ظهور" او افزود: سومین اعتصاب گفت: او را زدم تعادل و به طبقه.

در بعد حوادث شنیده ادعا دپ او را برداشت مو فشرد او سر butted او و بارها و بارها پانچ خود را در بالا از سوء استفاده عاطفی و کنترل رفتار است.

او گفت که رفتار بود "آنقدر گیج کننده است چرا که زمانی که او پاک و هوشیار او فوق العاده بود و این بخشی از من او را خیلی دوست داشتم." گروه اخبار روزنامه ها — خورشید ناشر — ادعای دپ حافظه از زن و شوهر را با هم شده است اختلال های سنگین مواد مخدر و الکل استفاده کنید. او اذعان کرده است استفاده از هر دو در زمان در رابطه اما گفت: تحمل برای مواد بالا بود.

چه دپ پاسخ بوده است ؟

دپ را انکار میکنند ، او به دادگاه گفت که هر زمان که زن و شوهر تا به حال بحث او را به عقب نشینی و گاهی مخفی در دستشویی و حمام. "من سعی می کنید برای رفتن به خود من گوشه آن را به عنوان او گفت:" وقتی پرسیده شد که در مورد یک حادثه است. "من فکر کردم آن مهم است که ما جداگانه قبل از همه چیز از دست شدم." شاهدان از جمله املاک و سابق مدیر دپ و سابق معاون شنیده ام که شهادت به نفع او.

دپ بارها به تصویر کشیده شنیده می شود به عنوان یک متجاوز تحریک استدلال. در این حادثه در استرالیا دپ به دادگاه گفت, شنیده ام انداخت بطری ودکا در او قطع نوک یکی از انگشتان خود را.

شنیده منکر همه ادعا می کند که او خشونت نسبت به او و گفت که دپ باید قطع نوک انگشت خود را به طور بالقوه در فرایند تبدیل یک تلفن کردن دیوار و فوق العاده آن را در کنار صورت خود را بارها و بارها.

روز دوشنبه شنیده بستری او پرتاب کرده بود "قابلمه و تابه" در دپ کرد و آن را "تنها به فرار او." او همچنین اذعان کرد به زدن او یک بار بلکه تنها برای محافظت از خواهرش که او فکر او در مورد فشار پایین برخی از پله ها. "من هرگز آن را فراموش," او گفت: از آن لحظه. "این اولین بار بود بعد از این همه سال که من در واقع او را زده است."

دیگر مشاهیر درگیر شده است در مورد ؟

نام مشاهیر متعدد ظهور کرده اند تا در مورد, مانند Elon Musk — با آنها دپ متهم شنیده داشتن امر. (پیام های متنی بین شنیده و مشک خوانده شده است در دادگاه. شنیده می شود می گوید که آنها درگیر شدند تا پس از ارتباط با دپ به پایان رسید.)

رایدر و Vanessa Paradis, دپ همکاران سابق شد و انتظار می رود به شهادت از طریق لینک ویدئو تا زمانی که خورشید ناشر در نهایت تصمیم گرفت برای به چالش کشیدن خود شهادت. "من کاملا شوکه گیج و ناراحت شدم وقتی شنیدم این اتهامات علیه او" رایدر گفت: در شهادتنامه. "من نمی خواهم به هر کسی که دروغگو است, اما از تجربه من از جانی آن است که غیر ممکن است به این باور است که چنین اتهامات وحشتناک واقعی," او اضافه شده است.

Paradis' بیانیه همچنین ارائه پشتیبانی به دپ.

چه اتفاقی می افتد ؟

این مورد معتقدند که بدون هیئت منصفه در ادامه با نهایی استدلال نمی رود تا شنبه. قاضی, عدالت, Nicol خواهد شد و سپس نگاهی هم به نظر او حاکم است.

وجود دارد دراز مدت پیامدهای?

که بستگی به حاکم گفت: Richard Danbury, یک مدرس روزنامه نگاری در دانشگاه شهر لندن در یک مصاحبه تلفنی. قوی حاکم در برابر روزنامه می تواند منجر به "سرما" در روزنامه نگاران امکان گزارش و یا بررسی خشونت خانگی داستان, او گفت:. اما ممکن است وجود داشته باشد بیشتر در اثر فوری وی افزود: در هر کسی با توجه به مشابه اقدام قانونی: "شما کل ازدواج بیرون می آید."

والیس روزنامه نگار گفت: دادگاه تا به حال گاهی اوقات متمرکز کثیف لحظات چون خیلی از این مورد روشن شهادت شخصی. دو تیم حقوقی به دنبال "نابود کردن شخصیت فرد تا سمت خود را از داستان نمی تواند معتقد بودند." آنها در تلاش برای به تصویر کشیدن شنیده یا دپ به عنوان "بنابراین دروغگو بنابراین با مواد مخدر-addled یا غیر مسئولانه است که می تواند آنها را قادر به ساخت همه چیز را," او اضافه شده است.

Athalie ماتیوز از قانون شرکت Farrer & Co., گفت: محاکمه "اثر قرار دادن این شهادتها اتهام در قلب این مورد — که آقای دپ است 'همسر شخص برتر از اقران' — به یک غول جهانی با بلند گو حرف زدن. به عنوان یک نتیجه از محاکمه میلیون ها نفر بیشتر مردم آگاه شده از خورشید را از اتهام شده اند مورد اگر آقای دپ نشده بود شکایت کرد." مورد "ممکن است به خوبی جلوگیری از" بیشتر افراد از litigating او اضافه شده است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب