Mukesh Ambani تکیه می شود یکی دیگر از چک تومان 1,894 فتح کند گرفته شد.50 کرور از اینتل سرمایه برای Jio سیستم عامل

به گفته تحلیلگران مسئله حقوق و سهم فروش در Jio فعال اند RIL به طور موثر تبدیل شدن به بدهی رایگان.اینتل سرمایه

توسط HONARMANDKHABAR در 14 تیر 1399
According to analysts, the rights issue and stake sales in Jio have enabled RIL to effectively become debt-free.به گفته تحلیلگران مسئله حقوق و سهم فروش در Jio فعال اند RIL به طور موثر تبدیل شدن به بدهی رایگان.

اینتل سرمایه است آخرین سرمایه جهانی را به دست آورد سهام در Jio سیستم عامل است. Reliance Industries (RIL) روز جمعه اعلام کرد که اینتل سرمایه تا به حال برداشت 0.39% سهام در آن سیستم عامل های دیجیتال شرکت برای سرمایه گذاری Rs 1,894 فتح کند گرفته شد.50 کرور. با این RIL مطرح شده است و در مجموع Rs 1,17,588.45 کرور روپیه از طریق 12 معاملات در بیش از دو ماه با فروش 25.09 ٪ سهام در Jio سیستم عامل به فن آوری های غول مانند Facebook و چند بزرگ خصوصی حقوق صاحبان سهام سرمایه گذاران و ثروت مستقل بودجه. این خدمات عبارتند از دریاچه نقره ای, ویستا سهام شرکای عمومی اطلس KKR, ADIA و TPG. مشابه مقدار سرمایه گذاری شده توسط L Catterton فقط هفته پیش در Jio Paltforms.

اینتل سرمایه گذاری به ارزش Jio سیستم عامل در ارزش حقوق صاحبان سهام از Rs 4.91 لاخ کرور و یک شرکت ارزش تومان 5.16 لاخ کرور. در تمام این معاملات شرکت را موضوع تازه سهام به سرمایه گذاران است. معامله بیشتر تقویت پدر و مادر RIL را هدف تبدیل شدن به صفر-بدهی شرکت و جلوتر از مارس سال 2021.

اخبار مرتبط

RIL خالص بدهی در حال حاضر در Rs 1.6 لاخ کرور و این شرکت نیز مطرح تومان 53,124 کرور از یک مسئله حقوق. به گفته تحلیلگران مسئله حقوق و سهم فروش در Jio فعال اند RIL به طور موثر تبدیل شدن به بدهی رایگان.

اینتل سرمایه است که سرمایه گذاری بازوی صنعت نیمه هادی رهبر شرکت اینتل و سرمایه گذاری در شرکت های نوآور در سطح جهانی با تمرکز بر روی تکنولوژی مخل مناطق مانند ابر محاسبات هوش مصنوعی و 5G فرصت.

Jio سیستم عامل یک شرکت تابعه تماما متعلق به از RIL با تمرکز بر روی نسل بعدی فن آوری. رئیس شرکت زیر چتر آن است که اعتماد Jio Infocomm است که 388 میلیون مشترکین تلفن همراه.

RIL رئیس و مدیر عامل Mukesh Ambani گفت: "اینتل سرمایه است و یک رکورد فوق العاده از یک شریک ارزشمند برای پیشرو شرکت های فن آوری در سطح جهانی. ما رو هیجان زده برای همکاری با اینتل برای پیشبرد هند قابلیت برش لبه فن آوری است که توانمند سازی تمام بخش های اقتصاد ما و بهبود کیفیت زندگی از 1.3 میلیارد سرخپوستان."

وندل بروکس جمهور اینتل سرمایه گفت: "از طریق این سرمایه گذاری ما هیجان زده برای کمک به سوخت دیجیتال تحول در هند که در آن اینتل حفظ مهمی حضور دارند."

معامله منوط به مقررات و دیگر مرسوم مصوبات. مورگان استنلی در عمل به عنوان مشاور مالی به RIL و AZB و همکاران و دیویس پولک & Wardwell عمل به عنوان مشاوره حقوقی.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب