کندال, Kylie Jenner انکار بنگلادش کارگر عدم پرداخت اتهامات عنوان imbroglio

یک نماینده می گوید رابطه خود را به بین المللی پوشاک, شرکت, مارک های جهانی شده است misidentified با توجه به روا

توسط HONARMANDKHABAR در 5 تیر 1399

یک نماینده می گوید رابطه خود را به بین المللی پوشاک, شرکت, مارک های جهانی شده است misidentified با توجه به رواج است.

کایلی که برای اولین بار در ظاهر میلیاردرهای فوربس لیست در سال 2019 در 21 است مواجه شدید خشم در رسانه های اجتماعی پس از گزارش در مورد اتهام عدم پرداخت حقوق کارگران منتشر شده است.

او همچنین گزارش محدود او Instagram نظرات پس از طرفداران خواستار آن شدند که او در پرداخت به کارگران است. با 182.3 میلیون پیروان او تا چهارم به دنبال فرد در کل برنامه و دوم بیشتر به دنبال زن.

چند خبر ناشران گزارش داد که کندال + کایلی خط تولید لباس است که متعلق به برندهای جهانی که تصمیم گرفته است به پرداخت کارگران در بنگلادش لغو سفارشات با توجه به کاهش در فروش را در میان coronavirus بیماری همه گیر.

با استناد به یک ایمیل از یک نماینده برای کایلی, نوجوانان رواج روز چهارشنبه گفت: کندال + کایلی نام تجاری است که متعلق به کانادا شرکت و نام تجاری تولید نمی کند در بنگلادش است. "پس [این اتهامات هستند] نه دقیق" نماینده گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد ارتباط آن با مارک های جهانی گروه نماینده گفت وگ نوجوان: "وجود یک رابطه گذشته با کا-GBG سال پیش. Canada Inc با آنها کار می کرد در فروش ظرفیت برای اروپا و آمریکای جنوبی برای فروش تنها."

کندال + کایلی اما ذکر شده بود تحت GBG را "کودکان و نوجوانان" مارک تا شنبه.

نماینده دیگری برای این نام تجاری را تایید کرد وگ نوجوان که "آنها نمی باید هر گونه وابستگی با GBG" و "کار بر روی گرفتن نام تجاری حذف شده از وب سایت".

بازسازی غیر انتفاعی در برابر استثمار در مد قبلا به نام در Jenner خواهر و دیگر افراد مشهور به پرداخت کارگران کارخانه برای کار آنها را پیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

بازسازی گفت وگ نوجوان آن را دریافت کرده بود کلمه از یک کندال + کایلی نماینده که آنها لازم نیست که "زمان" سفارشات با مارک های جهانی و "به دنبال اقدام قانونی اگر ما نمی توانیم به حذف پست های ما و عذرخواهی می کنیم".

مد گروه اضافه شده است. "ما بپرسید: آیا کندال + کایلی می دانم که باعث می شود خود را برچسب ؟ و اگر زنان پرداخت شده است در طول بحران ؟ تا زمانی که ما دریافت پاسخ روشن از تیم است که کندال + کایلی اثبات آنها پرداخت پوشاک سازان ما نمی خواهد به پایین."

کایلی نیمه خواهر کیم, Khloe and Kourtney Kardashian, عرضه کایلی آرایشی و بهداشتی در سال 2016 با $29 لب کیت حاوی مطابق با رژ لب و خط لب.

او اولین برداشت ویژه در "Keeping Up with the Kardashians" واقعیت تلویزیون نشان می دهد او ستاره دار در با مادر و خواهر و برادر.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de