کویت بازرگان چهره ممنوعیت سفر بیش لینک کلیک کنید برای بنگلادش MP شهيد

این زن شده است با قید وثیقه آزاد شد اما اتهامات عنوان شده علیه رشوه خواری و پول شویی با توجه به یک بار گزارش.ا

توسط HONARMANDKHABAR در 6 تیر 1399

این زن شده است با قید وثیقه آزاد شد اما اتهامات عنوان شده علیه رشوه خواری و پول شویی با توجه به یک بار گزارش.

او از یک مقام ارشد دولت کویت رسمی و صاحب یک شرکت است که به دست آورده قراردادهای دولتی بیش از چندین میلیون دینار محلی روزنامه Al-Seyassah گزارش.

او گریل شده توسط دادستان برای بیش از یک ساعت و نیم پس از احضار برای لینک با بنگلادش داشتند ،

شهيد فرستاده شده به کویت مرکزی زندان برای 21 روز پس از 17 روز از بازجویی توسط دادستان کویت.

کویت در اوایل مسدود حساب های بانکی شهيد و شرکت او پس از دستگیری به اتهام قاچاق انسان و پول شویی. شهيد به حساب شرکت دارای حدود پنج میلیون کویت دینار یا Tk 1.38 میلیارد دلار است.

این حرکت با هدف جلوگیری شهيد از خروج و یا انتقال پول از این حساب که از آن وجوه را مصادره خواهد شد اگر این اتهامات در دادگاه ثابت دادستان گفت.

دادستان عمومی و انقلاب در کویت تصمیم به ادامه حبس باقی مانده مظنون است.

Laxmipur-2 MP شهيد دستگیر شد Jun 8 در کویت را مشرف به منطقه است. داشتن سفر به کویت به عنوان یک مهاجر کارگر شهيد در حال حاضر دارای اقامت دائم و اجرا می شود کسب و کار خود را وجود دارد. همسر خود را سالینا اسلام نیز یک نماینده در بنگلادش از یک صندلی متعلق به زنان است.

دادستان آورده اتهامات علیه شهید پس از شنیدن شهادت پنج بنگلادش کارگران است. آنها ادعا کرده اند پرداخت می شود تا به 3000 دینار در ازای آورده بودن به کویت. آنها نیز با پرداخت سالانه مبالغ به تمدید اقامت خود را ویزا.

بنگلادش شاهد MP بود "رئیس مافیا که خواستار 'مالیات' از فقیر و کم درآمد کارگران".

شهيد ارائه 1.1 میلیون دینار ($3.58 میلیون) توسط چک به طور رسمی در کویت به وزارت کشور یک میلیون دینار ($3.25 میلیون دلار) به صورت نقدی به یک مقام دیگر در علاوه بر این به "کیسه" میلیون ها دینار نقد به یک سوم رسمی کویت رسانه ها گزارش شده است.

دولت بعد به حالت تعلیق یک مقام ارشد در نیروی انسانی سازمان به مدت سه ماه به درخواست دادستان عمومی با توجه به تحقیقات انجام شده با او در مورد قاچاق انسان.

کویت رسانه ها نیز متهم بنگلادش MP تجارت ویزا و انحراف مسیر پول به ما.

با توجه به کویت روزنامه Al-Qabas شهيد است بخشی از یک سه عضو راکت که اعضای آن عبارتند از همسرش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de