Ladakh face-off: بیشتر دیپلماتیک ارتش-سطح مذاکرات در روزهای آینده; RM, فرمانده ارتش به دیدار Ladakh

نشست بین فرماندهان ارتش و PLA برگزار شد در Chushul نقطه مرزی.هند-چین مناقشه در شرق لاداخ منطقه خواهد شد نیاز ب

توسط HONARMANDKHABAR در 12 تیر 1399
نشست بین فرماندهان ارتش و PLA برگزار شد در Chushul نقطه مرزی.

هند-چین مناقشه در شرق لاداخ منطقه خواهد شد نیاز به جلسات بیشتر و سطح دیپلماتیک ایران برای حل و فصل شود بالای ارتش منابع نشان داد به هند اکسپرس در یک گزارش اختصاصی. توسعه یک روز پس از سپهبد Harinder سینگ که فرمانده چهاردهم سپاه برگزار گسترده ای در دیدار با جنوب سین کیانگ نظامی منطقه فرمانده کلی عمده لیو لین, هند اکسپرس گزارش شده است. نشست بین فرماندهان ارتش و PLA برگزار شد در Chushul نقطه مرزی.

بیشتر این جلسات مورد نیاز خواهد بود و انتظار می رود در روزهای آینده برای رسیدن به یک راه حل دو جانبه دلنوازی و اطمینان از آرامش در مرز بالای ارتش منابع شد و گفت: به نقل از هند اکسپرس. این منبع همچنین گفت که روند مشارکت در مرز بسیار پیچیده و نیاز بیشتر چنین شد.

اخبار مرتبط

در این جلسه که به طول انجامید بیش از 11 ساعت به اجماع رسیده که یک "سریع, مرحله به مرحله و گام به گام de-تشدید" بین این دو نیرو باید همگانی, منابع گفت: هند اکسپرس. قبل از این دیدار دو جلسات قبلی بین Lt General سینگ و کلی عمده لیو لین برگزار شد در ژوئن 6 و 22 ژوئن در Moldo بر طرف چینی از لاک در Moldo.

تا آنجا که به دستور فرمانده سطح مذاکرات نگران است, یک مقام امنیتی گفت: یعنی که جدا از بحث عدم مشارکت در Galwan دره و چشمه های آب گرم منطقه طرف چینی در برابر هر گونه تلاش برای بحث در مورد وضعیت در Pangong Tso منطقه یا Depsang منطقه است. جدا از Galwan دره است که غیر از رقابت منطقه در گذشته نیروهای هند در حال مواجهه با طرف چینی در Pangong Tso و Depsang منطقه است.

انعکاس این درک ایجاد شده در آخرین نشست بین فرماندهان این دو نیروهای مسلح, چینی, سخنگوی وزارت خارجه گفت که دو طرف ادامه خواهد داد کار نسبت به اجرای این توافق رسیده که در اوایل فرمانده سطح مذاکرات. آن اضافه شده است که چین استقبال موثر پیشرفت در اقدامات مورد نیاز برای مشارکت نیروهای نظامی و د تشدید این وضعیت است. ما امیدواریم که طرف هند کار می کنند به سمت همان هدف با طرف چینی و کاهش دما در امتداد مرز در این بیانیه بیشتر گفت.

منابع گفت: هند اکسپرس که حرف آخر این است که برای جلوگیری از Galwan دره مانند حوادث بین این دو نیرو که منجر به مرگ 20 سربازان هندی در ژوئن 15. آنها همچنین گفت که طرف هند شده است تحت تاثیر قرار دادن بر طرف چینی برای بازگرداندن وضعیت موجود در لاک را در رابطه با موقعیت نیروهای نظامی در ماه آوریل است. وجود دارد که از ترس شکست مذاکرات می تواند به طور دائم روشن کردن لاک با چینی ها به یک "سخت تمام فصل لاک". با استناد به مثال کرگیل-Dras بخش در مرز با پاکستان گفت که قبل از جنگ کارگیل در سال 1999 استقرار نیروهای نظامی در این بخش هرگز دور ساعت در طول سال.

در یک مرتبط با توسعه, وزیر دفاع Rajnath Singh flanked توسط فرمانده ارتش MM Naravane شمالی و فرمانده ارتش سپهبد یکا Joshi مراجعه کنید به جلو پست از لاداخ منطقه و تعامل با نیروهای. این خواهد بود که اولین سفر سینگ به لاداخ منطقه پس از تنش هایش در لاک بین دو کشور.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب