لانست مطالعه کست شک در COVID-19 گله ایمنی امکان سنجی

در مورد 35,883 خانوار انتخاب شدند از شهرداری رول با استفاده از دو مرحله نمونه گیری تصادفی طبقه ای توسط استان و

توسط HONARMANDKHABAR در 17 تیر 1399
About 35,883 households were selected from municipal rolls using two-stage random sampling stratified by province and municipality size, the researchers said.در مورد 35,883 خانوار انتخاب شدند از شهرداری رول با استفاده از دو مرحله نمونه گیری تصادفی طبقه ای توسط استان و شهرداری اندازه محققان گفتند.

یک مطالعه منتشر شده در مجله لانست به بازیگران شک بیش از این امکان گله ایمنی — زمانی که مردم به اندازه کافی آلوده شدن با ویروس برای جلوگیری از گسترش آن — به عنوان راهی برای مقابله با COVID-19 بیماری همه گیر.

برای گله ایمنی به کار حداقل 70 درصد از جمعیت نیاز به سیستم ایمنی برای حفاظت از مثلا, مردم, کارشناسان می گویند.

اخبار مرتبط

این مطالعه از بیش از 60 ، 000 نفر تخمین می زند که حدود فقط 5 درصد از جمعیت اسپانیایی توسعه آنتی بادی به گفته محققان از جمله کسانی که از مرکز ملی اپیدمیولوژی در کشور اسپانیا است.

هدف از این مطالعه مبتنی بر جمعيت بود به برآورد ميران — سطح یک پاتوژن در یک جمعیت به عنوان اندازه گیری در سرم خون — SARS-CoV-2 عفونت در اسپانیا در ملی و منطقه ای سطح.

در مورد 35,883 خانوار انتخاب شدند از شهرداری رول با استفاده از دو مرحله نمونه گیری تصادفی طبقه ای توسط استان و شهرداری اندازه محققان گفتند.

از مارس 27 آوریل 11, 61,075 شرکت کنندگان پاسخ پرسشنامه در تاریخ علائم سازگار با COVID-19 و عوامل خطر, در میان دیگران.

"Prevalences از آنتی بادی های IgG تنظیم شد و با استفاده از روش نمونه گيری وزن و پست-طبقه بندی اجازه می دهد تا برای تفاوت در غير نرخ پاسخ بر اساس گروه سنی و جنس و سرشماری-دستگاه درآمد" محققان نوشت و در مجله پزشکی.

"با استفاده از نتایج برای هر دو آزمون محاسبه یک ميران محدوده حداکثر رساندن یا ویژگی مثبت برای هر دو آزمون) و یا حساسیت (مثبت یا آزمون)" گفتند.

محققان اشاره کردند که ميران بود 5 درصد توسط نقطه از مراقبت های آزمون و 4?6 درصد توسط روش با هیچ تفاوت جنس و پایین سرمی در کودکان کمتر از 10 سال است.

وجود دارد قابل توجهی جغرافیایی تنوع با شیوع بیشتر در اطراف مادرید (بیش از 10 درصد) و پایین تر در مناطق ساحلی (کمتر از 3 درصد) گفتند.

این یافته ها نشان می دهد که اکثریت جمعیت اسپانیایی است seronegative به SARS-CoV-2 عفونت حتی در کانون مناطق با توجه به محققان.

"ترین روش PCR-تایید موارد قابل تشخیص آنتی بادی اما نسبت قابل توجهی از مردم با علائم سازگار با COVID-19 نداشت تست PCR و حداقل یک سوم از عفونت های تعیین شده توسط سرولوژی شد بدون علامت" محققان نوشت و در مجله.

"این نتایج بر نیاز به حفظ بهداشت عمومی اقدامات لازم برای جلوگیری از اپیدمی جدید موج" گفتند.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب