بزرگ PSBs تا سطح شیب دار جانبی, استخدام متخصص در مواضع در دولت اشاره

بانک مرکزی هند (RBI) هم به دنبال آوردن بیشتر حرفه ای به توابع مانند امور مالی و مدیریت ریسک در بانک ها.بزرگ بخ

توسط HONARMANDKHABAR در 27 خرداد 1399
The Reserve Bank of India (RBI), too, has sought to bring greater professionalism to functions like finance and risk management at banks.بانک مرکزی هند (RBI) هم به دنبال آوردن بیشتر حرفه ای به توابع مانند امور مالی و مدیریت ریسک در بانک ها.

بزرگ بخش عمومی بانک (PSBs) به خصوص کسانی که دچار ادغام از دیر رفتن جانبی برای استخدام در متخصص مواضع در سطح ارشد است. این می آید به عنوان دولت شده است nudging آنها را در این جهت منابع گفت: FE.

دولت فهمیده می شود که برخی از مواضع در PSBs که تقاضای یک متخصص دیدگاه باید پر شود را به عنوان چنین است.

اخبار مرتبط

روز سه شنبه بانک دولتی هند (SBI) اعلام کرد باز برای حفاظت از داده ها افسر همراه که برای ارشد مالی (CFO). Bank of Baroda (باب) آگهی چهار جای خالی برای موقعیت مدیر ارشد — IT security. قبلا پنجاب بانک ملی (PNB) گفته بود این بود که به دنبال یک خارجی رئیس خطر افسر (CRO).

"برخی از به رسمیت شناختن, به خصوص در ادغام اشخاص و همچنین وجود فشار از وزارت (امور مالی) به منظور بررسی کلید پرسنل مدیریتی (KMPs). بنابراین در حال حاضر که ما هفت بزرگ و پنج کوچکتر PSBs و تمرکز بر هفت آنهایی که بزرگ آنها را می خواهید به اطمینان حاصل شود که حداقل مدیریت پهنای باند کامل است" یکی از این منابع افزود که دفتر نخست وزیر هم شده از نزدیک نظارت بر روند ادغام.

بانک مرکزی هند (RBI) هم به دنبال آوردن بیشتر حرفه ای به توابع مانند امور مالی و مدیریت ریسک در بانک ها. آن موظف است که CFO از یک بانک بود یک حسابدار خبره (CA) و CRO دفتر کار در خلاص شدن از اعتبار اعلام روند. جدا از سرمایه گذاری خطر و آن بازاریابی و انطباق دو توابع دیگر که در آن PSBs اغلب برای امید بستن به خارجی استخدام.

در سطح هیئت مدیره بزرگ PSBs شده اند در آینده با سیاست های به دست آوردن استعداد های جانبی. "همیشه وجود دارد یک موجود راهنمایی به کارشناسان در موقعیت های بالا. آن را از چپ به بانک تخته را به یک تماس در هر کجا که احساس نیاز به کارشناسان از بازار" رئیس بزرگ PSB گفت.

بخش کارشناسان می گویند در یک سرعت در حال تغییر محیط PSBs در حال بیدار شدن از خواب به نیاز به کارشناسان و متخصصان در برخی از توابع. Sandeep سرکار, شریک, شرکت Deloitte هند گفت: "نقش CRO/CFO دستخوش تحول قابل توجهی با توجه به زمان به چالش کشیدن. امروز بانک ها در حال استخدام متخصصان از بازار است که می تواند کمک به حرکت آنها را از طریق قلمرو ناشناخته است."

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن