Lasalgaon به بازگشت به حراج پیاز در سست فرمت از آوریل 4

معامله گران در روز پنج شنبه شد و تمایلی به شروع مزایده از سست پیاز بیش از موضوع کارگران حمل و نقل است.Lasalgao

توسط HONARMANDKHABAR در 12 اردیبهشت 1399
معامله گران در روز پنج شنبه شد و تمایلی به شروع مزایده از سست پیاز بیش از موضوع کارگران حمل و نقل است.

Lasalgaon این کشور بزرگترین بازار عمده فروشی برای پیاز است بازگشت به حراج پیاز در سست فرمت به جای کیف های کنفی که استفاده شده بود پس از آغاز این مستند با توجه به شیوع کروناویروس. Lasalgaon کشاورزی تولید کمیته بازار (APMC) رئیس Suvarna Jagtap گفت: حراج سست پیاز باید شروع از آوریل 4 زیر تقاضا از کشاورزان است.

کشاورزان در حال پیدا کردن استفاده از گونی و کیسه های گران قیمت. پس از یک کیسه هزینه حدود 40 تومان از آنها از دست دادن حاشیه در حالی که فروش پیاز, او گفت:, و اضافه کرد که گاهی اوقات وجود دارد کمبود کیسه به عنوان به خوبی. "ما تلاش کرده اند با استفاده از گونی و کیسه های برای یک ماه و در حال حاضر از آن زمان به بازگشت به حراج پیاز در سست فرمت," او گفت:. این روش شده است محبوب در Nashik منطقه برای چندین سال.

اخبار مرتبط

معامله گران در روز پنج شنبه شد و تمایلی به شروع مزایده از سست پیاز بیش از موضوع کارگران حمل و نقل است. یک جلسه بین معامله گران و Lasalgaon APMC مقامات گرفت و شکست خورده در روز پنج شنبه. معامله گران اعلام کردند که نیاز به تعداد کافی از کارگران اگر آنها شروع به حراج سست پیاز.

این APMC مقامات با اشاره به کارگران معمولا به بازار آمده حیاط بر روی وانت, کامیون, اما, پلیس شده اند اقدام علیه آنها را به عنوان اجتماعی فاصله است نه حفظ پردازنده انتخاب یو پی اس. با توجه به Jagtap, واردان در حال حاضر در محدوده 12000-15,000 quintal . آن است که آسان تر به حفظ اجتماعی فاصله اگر تراکتور استفاده می شود, او گفت:, و اضافه کرد که دو شیفت در بازار زمانبندی هستند – چهار ساعت صبح و چهار ساعت در شب – برای جلوگیری از ازدحام. Sanitisers در حال استفاده گسترده و بازار نیز sanitised پس از مزایده در حال انجام, او گفت:.

Jaydutt Holkar سابق رئیس Lasalgaon APMC و مدیر بمبئی APMC به حال قرار داده شده تقاضا برای روش مزایده سست پیاز. این مایه تاسف است که در این شرایط دشوار از مستند کشاورزان نیز مجبور به تحمل هزینه های اضافی از کیسه گونی به جای فروش آنها را سست و او گفت:, و اضافه کرد که این روش از فروش پیاز در سست فرمت است که به احتمال زیاد برای شروع از آوریل 4.

ملی کشاورزی تعاونی بازاریابی فدراسیون هند (Nafed) همچنین می خواهد برای شروع خرید از Lasalgaon و می خواهد به تهیه سست پیاز به جای خرید این کیسه برای ساده تر سازی. ضمن اینکه میانگین عمده فروشی پیاز قیمت در Lasalgaon کاهش یافته و حاشیه ای توسط Rs 50 quintal در روز پنج شنبه به علت عدم تقاضا است. متوسط قیمت عمده فروشی در Lasalgaon APMC لمس 850 تومان در هر quintal برابر 900 تومان در هر quintal در روز چهارشنبه. حداقل و حداکثر فروشی قیمت پیاز در Lasalgaon ثبت شد در 500 تومان و 912 تومان در هر quintal به ترتیب در روز پنج شنبه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب