سهل انگاری مستند نتواند شامل coronavirus گسترش در بنگلادش

در Apr 30, Upazila با جمعیت بیش 185,000 گزارش اولین مورد - یک مسافر از یک ویروس کانون با ثبت تعداد بیماران تنه

توسط HONARMANDKHABAR در 12 اردیبهشت 1399

در Apr 30, Upazila با جمعیت بیش 185,000 گزارش اولین مورد - یک مسافر از یک ویروس کانون با ثبت تعداد بیماران تنها پشت Dhaka.

آن اتفاق افتاده است در میان یک مستند در سراسر کشور با ادارات و موسسات آموزشی و کارگاههای بسته و سیستم حمل و نقل تعطیل – محدودیت های اعمال شده بیش از یک ماه پیش. مردی آمد از نرینگنج بود که در "کامل مستند".

همان چیزی که اتفاق افتاده است به بسیاری از مناطق دیگر که در آن coronavirus گسترش از داکا نرینگنج و Gazipur این سه منطقه که اکثر coronavirus بیماران.

در کخس بازار و شریتپور بیماران شامل عودت از آسیب دیده ترین مناطق و نزدیک خود را تماس با ما.

چرا مستند نشده کار می کند ؟

این مجریان قانون که در حال مبارزه برای نگه داشتن مردم در خانه و یا تضمین این که آنها حفظ فاصله فیزیکی در حالی که خارج از منزل, می گویند مردم را فریب دهد و آنها را با سفر از یک منطقه به دیگری بیشتر وسایل نقلیه است که حمل و نقل کالا.

"تا 6,000 کامیون در حال ورود و خروج از منطقه روزانه. چگونه می تواند ما را متوقف کند اگر مردم به سفر با این وسایل نقلیه" نرینگنج سرپرست پلیس Zayedul علم گفت: bdnews24.com صدایی استعفا داد.

او گفت: صدها هزار نفر از کارگران از سفر به این شهرستان به 600 کارخانه ها عمدتا از مواد غذایی باقی مانده اند باز به عنوان خدمات اورژانس.

"و آن را تا حداقل 50 امتیاز که مردم از طریق آن می توانید دزدکی حرکت کردن از طریق. ما در حال نگهبانی 22 نکات کلیدی و ارسال مردم از آنها" SP گفت.

نرینگنج نیز پورت یک شهر نه تنها صنعتی hub او اشاره کرد و او افزوده است: "تقریبا غیر ممکن" برای محافظت از رودخانه.

داکا SP Maruf Hossain Sarder گفت: بسیاری از مردم می آیند تا با این بهانه که پلیس نمی تواند به نوبه خود آنها را دور.

"ما قانونی اقدام اما مردم در حال فریب دادن ما به عنوان خوب," او گفت:.

یک افسر پلیس که با این نسخهها کار در Gabtoli یک کلید دسترسی به داکا گفت: مردم دریافت کردن وسایل نقلیه و دوباره پس از راه رفتن گذشته بررسی ارسال.

"ما متوقف شود اما چگونه ما می تواند آنها را متوقف کند ؟" او پرسید.

خطر در حال حاضر افزایش یافته است پس از پوشاک کارخانه در سه منطقه بازگشایی شد.

وضعیت بدتر شده پس از از سرگیری تولید RMG به طوری که Savar Upazila بهداشت و تنظيم خانواده افسر Sayemul هدی روز پنجشنبه از دولت خواست به منظور کارخانه ها بسته است.

او از جان گذشته تجدید نظر پژواک که از نرینگنج شهردار سالینا حیات پیچک که تا به حال از دولت خواست به اعمال مقررات منع رفت و آمد در نرینگنج برای جلوگیری از گسترش این ویروس باعث این مقامات به اعلام "کامل مستند" از منطقه است.

Mushtuq حسین سابق افسر ارشد علمی دولت کنترل بیماری آژانس IEDCR گفت: ممکن است آن را ممکن است برای جلوگیری از شیوع اگر مقامات می تواند به جلوگیری از خروج به و از داکا نرینگنج و Gazipur.

او در حال حاضر توصیه اکید اقدامات مانند جدا کردن مناطق صنعتی و محرومیت کارگران از سفر از یک منطقه به دیگری.

"وضعیت خواهد بود وحشتناک اگر یک کارگر پنهان خود را نشانه" او هشدار داد.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب