گذاشتن زمین مناسب وجود دارد که نیاز به تشخیص و تنظیم eSports در هند

بر خلاف سایر رشته های ورزشی رقابت می گیرد در دنیای مجازی توسط بازیکنان کنترل از طریق یک کنسول.توسط Vatsal گورب

توسط HONARMANDKHABAR در 19 تیر 1399
Unlike other sports, the competition takes place in the virtual world, controlled by the players through a console.بر خلاف سایر رشته های ورزشی رقابت می گیرد در دنیای مجازی توسط بازیکنان کنترل از طریق یک کنسول.

توسط Vatsal گور

به uninitiated eSports به معنی رقابتی بازی های آنلاین الکترونیکی ورزشی. بسیار شبیه هندی لیگ برتر کریکت لیگ برتر برای فوتبال یا طرفدار کبدی لیگ برای kabbadi, eSports تشکیل یک کلاس ورزشی بازی آنلاین از جمله در لیگ فرمت. ESports همچنین شامل بسیاری از انواع بازی ها. بازیکن می تواند به رقابت میان هر یک از دیگر در بازی های استراتژی مانند لیگ از افسانه, DOTA تبادل نظر ذلیل به نام چند و یا به طور منظم در ورزش هایی مانند فوتبال, کریکت, بازی بسکتبال و.... وجود دارد تفاوت اساسی بین eSports و تماس فیزیکی ورزشی. تفاوت اصلی این است که هیچ تماس فیزیکی. بر خلاف سایر رشته های ورزشی رقابت می گیرد در دنیای مجازی توسط بازیکنان کنترل از طریق یک کنسول.

اخبار مرتبط

در حالی که بازار در حال تولد در هند وجود دارد قطعی وزوز در اطراف eSports در هند به خصوص با معامله اخیر مربوط به شعر و Nodwin بازی. برای قرار دادن همه چیز در چشم انداز جهانی eSports صنعت تخمین زده می شود ارزش 1.1 میلیارد دلار و رشد 16 درصد از 2019. تا پایان 2020, ana ortega یک صنعت خاص آمار و اطلاعات ارائه دهنده خدمات پیش بینی کرد که درآمد حاصل از eSports باید در 2.4 میلیارد دلار بود. هند رتبه دوم به چین در صدر فهرست کشورهایی با بیشترین کاربران گوشی های هوشمند موجب حسابداری برای حدود 350 میلیون کاربر با 25.3 درصد ضریب نفوذ گوشی های هوشمند. برای هند, این می تواند به معنای سهم قابل توجهی از بازار جهانی eSports بازار پر پتانسیل بکر.

در حال حاضر وجود دارد بیش از دو میلیون نفر از طرفداران و دو میلیون گاه به گاه بینندگان برای eSports و کشور است که به سرعت تبدیل شدن به یک مقصد برای انجام eSports لیگ مانند هند بازی لیگ ESL بازی. در اخیر نسخه ای از آسیا بازی 2018, 24 ساله Tirth مهتا از گجرات ایجاد شده در تاریخ برنده شدن در این کشور اولین eSports مدال برنز برای یک کارت بر اساس مسابقات بازی های ویدئویی به نام سنگ پهن کف اجاق.

برای حفظ مثبت و مقررات دولت در زمینه eSports ضروری است. مقررات دولت را مشروعیت به eSports. قوانین و مقررات نیز برای رسیدگی به این مشکلات در eSports کسب و کار امروز مثلا تبانی و تقلب و دوپینگ مسائل.

این eSports یکپارچگی ائتلاف (ESIC) تاسیس شد و در سال 2015 برای مقابله با انواع مسائل مربوط به تمامیت است که این بخش با آن مواجه است به خصوص در مورد تبانی و تقلب. در واقع ESIC در حال حاضر تولید قطعات متعدد نظارتی ادبیات از جمله اصول اخلاقی و ضد دوپینگ کد. اگر مقررات در هند به تصویب رسید ESIC کدهای این امر حاکی از آن است که دولت در نظر دارد برای ترویج eSports در میان جوانان در این کشور و این امر سکون اعتماد به نفس از سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در یک eSports اکوسیستم در هند.

در حال حاضر وزارت امور جوانان و ورزش (MYAS) و هند المپیک انجمن (IOA) مشورت شناخت در هر ورزش و فدراسیون(s). پس از تشخیص علت هر ورزشی انجمن ممکن است ارسال تیم به نمایندگی از هند در مسابقات بین المللی مانند المپیک است.

MYAS و IOA ممکن است در حال حاضر نگاهی به مدل های خارجی برای درک طبیعت از قوانین و مقررات. برای مثال در کره جنوبی مدل, دولت, در حالی که به رسمیت شناختن eSports outsources مکانیزم نظارتی به Korea E-Sports Association (KeSPA) که قرار بود در سال 2000. KeSPA عضو کره کمیته المپیک و بین المللی ESports فدراسیون. KeSPA کنترل پخش چارچوب مورد eSports در نتیجه ترویج ورزش و ایجاد یک پایه فن. KeSPA نیز برقرار مختلف لیگ و مسابقات و تنظیم انتخاب حرفه ای به نمایندگی از کره جنوبی در مسابقات بین المللی. KeSPA خود قوانین و مقررات است که همه بازیکنان باید به دنبال. KeSPA نقش مهمی در تنظیم قرارداد و بازیکنان حرفه ای درآمد بین $40 ، 000 و $105,000 با بهترین ساخت تا 3 میلیون دلار در هر سال است. KeSPA نیز طول می کشد مالکیت کامل از مسائل در بازی درآمدهای ناشی از پخش حقوق (از جمله توزیع مجدد درآمد با کره eSports چارچوب), برنامه ریزی, مسابقات, بازیکن, قرارداد و کدهای رفتاری و ایجاد یک فعال اکوسیستم از طرفداران بازیکنان و حامیان مالی در eSports بخش.

هند می تواند اتخاذ یک مدل مشابه. یک نماینده eSports فدراسیون مانند هند Gaming فدراسیون (AIGF) برای مثال است که برای سازمان سود و apex بدن است که با تمرکز بر سیاست های, دفاع, تحقیق و ایجاد یک فروم برای بحث و گفتگو در میان ذینفعان مختلف در صنعت بازی می تواند ideate نظارتی مدل در رابطه با سازمان های دولتی. AIGF برای مثال می تواند با استفاده از آن تجربه صنعت در (یک) مدیریت حمایت های مالی برای eSports gaming در هند (b) تعيين پخش چارچوب (c) برگزاری مسابقات لیگ در هند (د) تعامل با ناشران مختلف (سازندگان eSports بازی); و (e) تنظیم قوانین برای بازی eSports بر اساس یک رقابتی و به طور کلی ارتقاء eSports در هند. یک شاهد موفقیت خود در چارچوب مقررات در صدا و سیما و تبلیغات در هند و همان موفقیت می تواند تکرار در eSports بخش که در آن MYAS و IOA می تواند به جای تکیه بر AIGF تخصص و آموخته در eSport کسب و کار و می تواند اقتدار نماینده به AIGF برای تنظیم eSports در هند. موثر مقررات eSports می تواند مبنای مشروعیت این ورزش ایجاد درآمد و افزایش اشتغال و ایجاد شفاف مدل برای حاکم eSports در هند.

نویسنده کاردانی شریک HSA طرفداران. دیدگاه شخصی

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن