رهبران در حال گریه کردن در کار. شاید که یک چیز خوب

اریک Garcetti دموکراتیک شهردار لس آنجلس, خفه اشک در حالی که بحث در مورد coronavirus' اثر در شهرستان خود را.علا

توسط HONARMANDKHABAR در 15 اردیبهشت 1399

اریک Garcetti دموکراتیک شهردار لس آنجلس, خفه اشک در حالی که بحث در مورد coronavirus' اثر در شهرستان خود را.

علامت مراتع جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس ستاد شده است گریه غالبا در جلسات با کارکنان کاخ سفید در حالی که اندرو M Cuomo دموکرات فرماندار نیویورک است teared تا در بیش از یک مناسبت در طول روزانه تلویزیونی coronavirus جلسات.

پس از Howard Stern خواسته کومو در مورد آن — "بله" او گریه کرده است فرماندار گفت: — محلی رادیو نمایش بازبینی این موضوع است. "من کمی شگفت زده سوال" کومو گفت و اشاره کرد که پدرش سابق Gov ماریو M Cuomo بود و تمایلی به اعتراف او گریه کرد. پسر او بود. او گریه کرد و گفت: "در مورد مرگ و میر."

گریه در کار به خصوص در سیاست استفاده می شود به عنوان یک مسئولیت.

"ما تمایل به مانند رهبران ما به نظر می رسد اعتماد به نفس و مطمئن گفت:" آلیشیا Grandey استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا که مورد مطالعه احساسات در محل کار.

گریه از خط خارج شده مشاغل سیاسی. "من استفاده می شود به می گویند دستمال کاغذی باید از من حمایت" گفت: پاتریشیا شرودر سابق کنگره از ایالت کلرادو که تا حدودی معروف به شکست اشک در حالی که برش های کوتاه پیشنهاد ریاست جمهوری در سال 1987 بود و هنوز دریافت ایمیل نفرت دهه بعد.

اشک در محل کار به مدت طولانی دلسرد شده اند: افرادی که گریه در معرض خطر که به عنوان حرفه ای کمتر و کمتر صالح تر از خود بیشتر رواقی همسالان.

و گریه طولانی برجسته پیچیده و پویایی مردم چگونه نمایش احساسات — و کسانی را که به طور علنی آن را بیان کنند. "هر دو جنس ضعیف به نظر می رسد زمانی که آنها گریه اما برای مردان آن است که بسیار بدتر از آن است که به شدت در برابر هنجارهای گفت:" الیزابت بیلی [i] گرگ, دستیار استاد رفتار سازمانی در Insead یک مدرسه کسب و کار در نزدیکی پاریس.

هنگامی که یک زن گریه می کند در کار او را تایید کلیشه ای از زنان به عنوان, عاطفی, هیستریک, قادر به انجام تحت فشار است. اما هنگامی که یک مرد آن را ندارد او هجوم کلیشه برای مردان — قاطع — که می تواند او را آسیب و حتی بیشتر.

"زمانی که من دیدن یک مرد گریه من آن را به عنوان یک ضعف" مغلوب ساختن پیشی جستن ، به عنوان او به مجله مردم گفت در سال 2015: "آخرین باری که گریه کردم زمانی بود که من یک کودک بود." (او به تازگی توصیف مرگ از یک دوست از coronavirus به عنوان "یک چیز غم انگیز.")

اما برخی از افراد هستند که به سادگی بیش از حد غم انگیز قلب را به گریه در مورد هیچ ماده یک جنس و زمان همه گیر ممکن است یکی از آنها.

و بنابراین مثل کومو و بیکر و Garcetti — و جارد پلیس این فرماندار دموکرات از کلرادو که گریه در حالی که در پاسخ به منتقدان که در مقایسه اقامت خود را در خانه سفارش به تاکتیک های نازی ها — مدیران گریه علنا به عنوان آنها دست و پنجه نرم کردن با furloughing کارکنان و بستن کسب و کار.

رئیس اجرایی ماریوت داد عاطفی پخش به کارکنان خود را که ستایش شده است به عنوان یک "درس در رهبری است."

Newscasters مانند اندرسون کوپر همین لیمو و Erin Burnett در حال شکستن در حالی که بحث در مورد تلفات ناشی از این ویروس است. خط مقدم کارگران در حال گریه کردن در قرنطینه کارگران در خانه در میز خود را.

"این است که در مورد غم انگیزترین چیزی که ما از طریق بوده است" گفت: Marc بگویید اجرایی از رستوران های عرضه کننده در نیویورک گفت که او را شکست طی تماس با کارکنان خود را در هفته گذشته. او اجرا شرکت خود را از طریق چهار رکود و سپتامبر 11, او گفت:. "حتی سخت ترین بچه ها در تیم من وجود دارد و برخی از بچه ها دشوار — من می دانم که همه ما فریاد, خصوصی," او اضافه شده است. "پس چرا ما نمی توانیم گریه با هم؟"

دیوید Schiesher یک درمانگر در سوئیس توسط راه مینه سوتا گفت که او تا به حال اشک ریختن با ترس و اضطراب بیماران. "ابراز احساسات هستند نه ضعف" او گفت:.

کاتلین Buczko مدیر اجرایی یک سازمان غیر انتفاعی در لس آنجلس, گریه, در طول یک جلسه هیئت مدیره با کارکنان و گفت که "من به گریه دوباره من مطمئن هستم."

"من فکر می کنم من می خواهم در مورد نگران شود هر کسی که نمی teared در ماه گذشته گفت:" برایان Stelter میزبان سی ان ان برنامه "منابع قابل اعتماد" که به تازگی توضیح داده شده در توییتر چگونه او تا به حال "crawled شده در تخت و گریه برای ما prepandemic زندگی می کند."

گریه در یک بار دیده می شود به عنوان یک قدرت است.

با توجه به تام لوتز نویسنده "گریه: طبیعی و تاریخ فرهنگی از اشک شد رایج در قرن 18 برای upper-class مردان به گریه در واقع "آنها به عنوان دیکتاتورها اگر آنها نمی," او گفت:.

آن را تنها در قرن 19 که ایده نر فلسفه رواقیون پدید آمده و آن را تا اواسط قرن 20 که اشک شد استفاده می شود به نشان می دهد که "نامزدها برای دفتر عمومی بودند نه مردانه و یا به اندازه کافی پایدار" را به وجود لوتز گفت.

که ممکن است کمک به روشن که چرا در حالی که پسران و دختران کمی گریه به همان اندازه زمانی که آنها جوان مردان تمایل به گریه کمتر از زنان به عنوان افراد بزرگسال و به مراتب کمتر از زنان در محل کار است.

با توجه به تحقیقات انجام شده در سال 1980 توسط زیست شیمیدان ویلیام ثانیه فری, زنان, گریه, پنج بار به عنوان اغلب به عنوان مردان به طور متوسط پنج بار در هر ماه. آنها همچنین فریاد طول طولانی تر از زمان. تحقیقات جدیدتر دارای نتایج مشابهی را به همراه داشت.

دلایل بی شمار برای که گریه شکاف از جمله فرهنگی مطبوع — آن را بیشتر قابل قبول برای زنان به گریه — و این واقعیت که زنان مجاری اشکی هستند آناتومی بدن انسان کم عمق منجر به سرريز که باعث می شود گریه خود را بیشتر قابل مشاهده است.

هنوز انتظارات اجتماعی از مردان در زندگی عمومی — به ویژه در سیاست -- به طور سنتی شده است بسیار روشن در گریه ، یعنی انجام آن را ندارند.

"گریه یک غیرکلامی راه گفت: " من نیاز به کمک و پشتیبانی'" گرگ گفت. اشک می توانید یک رهبر به نظر می رسد بیشتر relatable و "گرم"; آنها همچنین می توانید یک رهبر درمانده به نظر می رسد و کمتر صالح, او گفت:.

در نتیجه تا حد زیادی بستگی به چه قضاوت مردم در حال حاضر تشکیل شده از فرد انجام گريه.

برای شواهد ممکن است نگاه به سابق بهداشت ، Edmund S. Muskie که در سال 1972 ریاست جمهوری پیشنهاد تضعیف کردن آهنگ پس از آن گزارش شد که او گریه کرده بود در پاسخ به گزارش روزنامه است که مورد انتقاد همسر خود را. (این اتفاق در طول یک توفان برف و بحث های زیادی در گرفت در مورد این که آیا آن یک پارگی یا ذوب برف ریزه در چشم او.)

پانزده سال بعد وقتی که شرودر گریه در حالی که پایان دادن به ریاست جمهوری پیشنهاد طرفداران او — که بسیاری از آنها زنان نگران است که این حادثه تا به حال تقویت کلیشه ها در مورد زنان توانایی حفظ آرامش تحت فشار است.

"مردم به درخواست من برای رفتن در تلویزیون و صحبت کردن در مورد 'شکست' — من شکست!" شرودر در مصاحبه ای گفت:. "من مانند" من متوقف شد و به مدت سه ثانیه است.'"

"مردم می گویند" ما نمی خواهیم کسی را انگشت بر روی دکمه های هسته ای که گریه می کند, " او اضافه شده است. "من می گویند" خوب, من نمی خواهم کسی را با انگشت خود را بر روی آن که نمی کند!'"

برای سال شرودر نگه داشته است "گریه فایل" در کنگره منشی — با اخبار و بریده از چهره های عمومی است که تا به حال گریه publicly.

این لیست شامل سیاستمداران مانند Gary Hart سابق کلرادو سناتور که گریه کرد زمانی که او بازدید او کانزاس زادگاه; و رئیس جمهور رونالد ریگان که شرودر گفت: "استفاده به پاره کردن هر بار که او را دیدم پرچم."

پرونده بوده است, انداخته, او گفت:, اما آن زمان تکرار ممکن است شامل رئیس سابق جان بونر که پرکار اشک به نظر می رسید به گریه سیاسی را به دوران مدرن است; بارها عاطفی جو بایدن معاون سابق رئیس جمهور; و یا حتی رئیس جمهور باراک اوباما که پاک و دور از اشک در حالی که ترسیم سخت تر کنترل اسلحه در پی قتل عام سندی هوک.

و وجود دارد خواهد بود یک ورود البته برای هیلاری کلینتون که مهمترین آنها teared تا در نیوهمپشایر در طول دموکراتیک ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه در سال 2008 پس از اینکه پرسید که چگونه او مراتب را شخصا. (او برنده دولت اولیه; بیش از یک دانشمند نسبت داده شده است که پیروزی به او "کارهایی" صفحه نمایش احساسات.)

"ما باید بسیار باریک مرزهای قابل قبول عاطفی بیان در محل کار به طور کلی و حتی باریک تر برای رهبران ما مرد یا زن" گفت: Grandey روانشناس در پن استیت.

آنقدر باریک هستند که مرزهای آن است که آنها ممکن است جوش پایین به اللفظی مقدار از اشک. پارگی یا دو — نه هق هق Grandey گفت.

آن نیز بستگی دارد چه احساسات است.

مذهبی اشک تمایل به خوب به عنوان انجام قهرمانانه اشک (فکر می کنم: جنگ های ورزشی). میهنی اشک به طور کلی خوش آمدید در حالی که اشک شخصی خطرناک تر است.

"در زندگی حرفه ای" گفت: لوتز نویسنده "شما هم اکنون می توانید گریه برای نشان دادن همدلی و نگرانی اما شما نمی توانید گریه چون احساسات خود را صدمه دیده است و یا اینکه شما در حال نا امید و یا حتی اینکه شما عصبانی هستند — اما قابل قبول ما ممکن است پیدا کردن چنین اشک ما دوستان و خانواده. این درست است برای سیاستمداران و همچنین: آنها می توانند گریه برای دیگران اما نه برای خود."

در طول coronavirus بحران کومو را در جلسات این ویروس ویژه به روز رسانی به مرگ از عوارض و دیگر حقایق سخت.

"این است که در مورد احساسات او گفت:" در هفته گذشته از جدول زمانی خود را برای بازگشایی دولت خود را.

و در عین حال آن است که دقیقا به طور معمول کارهایی نمایش احساسات با کومو و دیگر رهبران که به دست آورده اند آنها را ستایش اغلب در تضاد کامل با سبک رهبری از مغلوب ساختن پیشی جستن.

(قابل توجه رهبران زن که مورد ستایش بوده در سطح جهان برای رهبری خود را در گیر اند و نه به طور کلی ریختن اشک عمومی.)

پم شرمن رهبری مربی مستقر در روچستر, نیویورک, گفت که او در بر داشت کومو را "معتبر احساسات" به "مورد نیاز مشاهده" و نشان دهنده یک تغییر در آنچه که مردم می خواهند از مقامات منتخب.

"این روز زمانی که یک سیاستمدار گریه و آن را بیش از آنها را — که بیش از," او گفت:. "چیزهایی مانند همدلی آسیب پذیری ارتباط عاطفی — این چیزهایی که تعریف رهبران امروز."

به عبارت دیگر: صفات رهبری است که به طور سنتی شده است در ارتباط با زنان است.

c.2020 شرکت نیویورک تایمزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب