مستند 4.0: مجتمع ورزشی استادیوم برای باز کردن اما هیچ ورودی برای تماشاگران

تنها بزرگ-بلیط رویداد بود که به اتفاق می افتد در هند در این زمان بود که لیگ برتر هند بود که به طور نامحدود به

توسط HONARMANDKHABAR در 28 اردیبهشت 1399
lockdown 4.0, coronavirus lockdown
تنها بزرگ-بلیط رویداد بود که به اتفاق می افتد در هند در این زمان بود که لیگ برتر هند بود که به طور نامحدود به تعویق افتاد و در ماه آوریل است. (فایل عکس/AP)

مستند 4.0 دستورالعمل برای فعالیت های ورزشی: مجتمع ورزشی و استادیوم بودند در روز یکشنبه مجاز به باز کردن اما اعلام کرد از مرزهای تماشاگران در مرحله چهارم از coronavirus-مجبور مستند احتمالا پاکسازی مسیر برای حداقل سرگیری متوقف اردوگاه های آموزشی.

"مجتمع ورزشی و استادیوم مجاز خواهد بود برای باز کردن این تماشاگران نمی توان مجاز" خواندن یکی از وزارت خانه امور دستورالعمل ها را به دنبال داشته باشد در طول این مستند بود که به دلیل پایان روز دوشنبه اما تمدید شده است تا مارس 31.

اخبار مرتبط

هند ثبت کرده است بیش از 90,000 COVID-19 موارد تا کنون با حدود 3000 مرگ و میر.

در آخرین دستورالعمل های ورزش در ادامه به ذکر شده در میان توابع تجمعات بزرگ و جماعت که مجاز نیست که از هم اکنون.

همچنین بخوانید: مستند 4.0 دستورالعمل – جزئیات کامل

تنها بزرگ-بلیط رویداد بود که به اتفاق می افتد در هند در این زمان بود که لیگ برتر هند بود که به طور نامحدود به تعویق افتاد و در ماه آوریل با توجه به بحران بهداشت و درمان.

با وجود آرامش اعلام کرد روز یکشنبه در لیگ بعید است به جلو بروید حتی در پشت درهای بسته در هر زمان به زودی به عنوان محدودیت های مسافرتی -- هر دو داخلی و بین المللی همچنان در محل باقی می ماند.

این مستند در اصل به اجرا در اواسط ماه مارس و بازی های المپیک توکیو-محدود ورزشکاران نخبه که بر ورزش اقتدار هند (SAI) مجتمع در پاتیالا و بنگلور شده اند خواستار از سرگیری آموزش برای چند هفته گذشته.

هفته گذشته وزیر ورزش Kiren Rijiju برگزار شد یک سری از ویدئو کنفرانس به ورزشکاران مشاهده این موضوع است.

در مه 3, او اعلام کرد که این وزارت بود که هدف برای یک فاز عاقلانه سرگیری ملی اردوگاه تا پایان این ماه برای حداقل المپیک-محدود ورزشکاران است.

هند المپیک انجمن همچنین خواستار از سرگیری اردوگاه و در نامه ای به Rijiju روز یکشنبه IOA جمهور Narinder Batra همچنین درخواست برای یک بار کمک مالی در حدود Rs 220 کرور برای ورزش های مختلف بدن حاکم.

Batra ادعا کرد که حامیان مالی نخواهد بود آینده رو به جلو برای حمایت از رشته های المپیک برای حداقل یک سال و "دست نگه داشتن" توسط دولت تنها راه مقابله با جریان بحران نقدی.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب