مستند نشان می دهد شایع کودکان کار در هند به عنوان بچه ها جریان صفحه اصلی

"این فوق العاده بود دید و حتی مقامات حیرت زده شد" این فعال حقوق کودک گفت.رها شده توسط کارفرمایان و بسته بندی ش

توسط HONARMANDKHABAR در 17 خرداد 1399

"این فوق العاده بود دید و حتی مقامات حیرت زده شد" این فعال حقوق کودک گفت.

رها شده توسط کارفرمایان و بسته بندی شده با عجله بر روی یک قطار ویژه حمل کارگران مهاجر در خانه, کودکان, ریخت و بر روی پلت فرم در گایا در شرق هند در هفته گذشته Kewat گفت.

و بسیاری از بی درنگ ناپدید شد به خیابان های نزدیک به او اضافه شده است.

"آن روز در ایستگاه همه متوجه باشند که وجود دارد هزاران نفر از قاچاق کودکان در حال بازگشت به خانه به عنوان کارخانه بسته شد و هیچ کس این مستند بازگشت" گفت: Kewat که با این نسخهها کار در موسسه خیریه مرکز مستقیم.

بیش از دو هفته مشابه موارد گزارش شده از راجستان به آسام به دهلی نو تمام کشورهای که در آن کودکان را نجات داده شده و فرستاده شده به مراکز قرنطینه.

هند راه اندازی کمپین های متعدد برای بررسی کار کودکان در سال های اخیر ترک خوردگی در کارخانه های که در آن کودکان در حال استخدام برای ساخت النگو کوک کفش یا sequins.

هوشیاری تنها محور تجارت زیرزمینی کودک, حقوق فعالان می گویند با این مقیاس در حال حاضر قابل مشاهده به عنوان ترس کارفرمایان ترک یا طرد کردن کودکان بسیاری از آنها قاچاق به کار غیر قانونی.

هندی, قوانین کار ممنوعیت اشتغال از هر کسی در سن زیر 15 اما کودکان مجاز به حمایت از خانواده کسب و کار خارج از ساعات مدرسه. این ماده به طور گسترده ای مورد سوء استفاده کارفرمایان و قاچاقچیان انسان, کودک و حقوق فعالان می گویند.

در حرکت

با حمل و نقل شروع به سر پس از سخت مستند کودک کارگران در حال ارسال در بازگشت به خانه توسط کارفرمایان خود را مسلح با هویت جعلی و اسناد حقوق کودک فعالان می گویند.

برخی از آنها همراه با خود قاچاقچیان و اجرا خطر بودن دوباره قاچاق هنگامی که کسب و کار بازگشایی آنها اضافه کنید.

"از آنجا که مستند شروع شده اند نگران کودکان به دام افتاده در کارگاه" گفت: dr widad هاریانا کودک دیده بان حقوق گروه در غرب شهر جیپور که در آن کودکان استفاده می شود تا محبوب صنایع دستی است.

"ما برای اولین بار کشف آنها صف بندی برای مواد غذایی و پس از آن زمانی که مستند کاسته آنها فقط با قرار دادن در اتوبوس های خصوصی و به خانه فرستاده می شود به طور غیر قانونی. یک فرصت به سند آنها را از دست داده بود."

هاریانا یک درخواست در مورد پرونده در دادگاه عالی جیپور درخواست دولت برای نجات کودک کارگران در طول مستند با استناد به نمونه هایی از کودکانی بودند که مورد حمله قرار گرفته و رها شده است.

آوریل death of a 12-year-old کارگر مزرعه در 100 کیلومتر بازحمت حرکت کردن خانه در مستند آنه گرفتاری کودک کارگران که سازمان ملل متحد بر این باورند برخی از مجموع 10 میلیون در هند.

"ما در حال بدست گرفتن cognisance هر صورت ما در حال شنیدن" گفت: Priyank Kanoongo رئیس هند کمیسیون ملی حمایت از حقوق کودک است.

"ما خودمان را درگیر شده است در چند نجات," او گفت:. "ما می خواهیم این کودکان اختصاص و مراقبت گرفته شده است."

مراجعت به وطن یامحل تحصیل

سه سال پس از او قاچاق به کار مینا دوی پسر به نام از آبی ماه گذشته و به گفته مادرش او خواست او می تواند به خانه می آیند.

گیر افتاد, در این مستند, نوجوان مطمئن نیستم از محل سکونت خود را و یا چگونه او می تواند بازگشت از محل کار خود را رسیدگی بز.

"آنها او را گرفت و گفت او را به یک کار خوب در بمبئی و یا برخی از محل ناپدید شد و با او" Devi گفت: تامسون رویترز بنیاد توسط تلفن از روستای خود در Gaya منطقه.

"نگران بودم اما نمی تواند هر چیزی را انجام دهید و سپس به طور ناگهانی او به نام چند روز به عقب. من از او پرسیدم اگر او در گرفتن غذا و امن بود. او گفت: "بله" و از من خواست او را در بازگشت به خانه."

کودکان کار در مشاغل خطرناک هستند در معرض خطر بالاتر در حال حاضر از هیچ کارفرما را نشان می دهد هویت خود و اعداد به کارگیری آنها یک جرم جنایی گفت: Puja Marwaha مدیر عامل موسسه خیریه, حقوق کودک و شما (گریه).

"حفاظت از کودکان خدمات باید بخشی از خدمات ضروری," Marwaha گفت:, و اضافه کرد که دولت باید تلاش های ویژه ای برای پیگیری تمام کودکان و خانواده خود را.

در کشورهایی مانند بحار با بیش از 450,000 کودک کارگران مکانیسم در محل قرار داده برای کودک نقشه کارگران است.

"ما در حال تلاش برای پیگیری کودکان بازگشت, به خصوص کسانی که بدون همراه" گفت: Pramila کومار رئیس بیهار کمیسیون امور خارجه برای حفاظت از حقوق کودک است.

"این یک جرم سازمان یافته و ما می خواهم به اطمینان حاصل شود که کودکانی که به خانه بازگشت نیست و بازگشت به کار است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن