مستند به مبارزه با کروناویروس خلاف قانون اساسی: Asaduddin Owaisi

AIMIM Asaduddin Owaisi گفته است که این مستند در کشور خلاف قانون اساسی است. (فایل)مستند هند به روز رسانی: AIMIM

توسط HONARMANDKHABAR در 24 اردیبهشت 1399
Asaduddin Owaisi newsAIMIM Asaduddin Owaisi گفته است که این مستند در کشور خلاف قانون اساسی است. (فایل)

مستند هند به روز رسانی: AIMIM جمهور Asaduddin Owaisi نامیده می شوند مداوم مستند در کشور برای مبارزه با COVID-19 "خلاف قانون اساسی" حتی به عنوان او خواستار آن است که NDA دولت اقدامات به منظور کمک به مضطرب کارگران مهاجر.

".....این مستند خلاف قانون اساسی است. دولت هند نمی تواند مستند در کل کشور تحت ملی مدیریت بحران, قانون بیماری همه گیر عمل می کنند. این است که در برابر فدرالیسم. این است که دولت موضوع. من نمی دانم چرا دولت سکوت" او گفت: پرداختن آنلاین جلسه عمومی در اواخر دوشنبه شب.

اخبار مرتبط

با استناد به های اخیر مرگ و میر ناشی از 16 کارگران مهاجر که بیش از اجرا توسط یک قطار در اورنگبد در ماهاراشترا Owaisi ادعا مستند برنامه ریزی نشده بود و گفت: کارگران مهاجر بودند در پریشانی. مشاهده است که کارگران مهاجر بودند پیاده روی صدها کیلومتر برای رسیدن به مکان های مادری خود او می خواستم به دانستن آنچه که NDA دولت برای آنها انجام می شود.

مبارزه با کروناویروس او با تاکید بر اهمیت حفظ اجتماعی فاصله و درمان COVID-19 بيمار بدون هر گونه نفرت. در میان افزایش coronavirus موارد در کشور AIMIM رهبر خواست مردم در ملگن در ماهاراشترا که در آن ویروس در حال گسترش سریع برای اطمینان اجتماعی فاصله و نظم و انضباط. او همچنین در اعتراض به ماهاراشترا وزیر و دیگران در دولت به پرداخت توجه به ملگن.

Owaisi در زمان قوی استثنا به اتهام بازداشت برخی از زنان در دهلی نو تحت فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل برای بالا بردن صدای خود را در برابر تابعیت متمم قانون ملی و جمعیت ثبت نام کنید.

با اشاره به این های اخیر به اتهام درگیری های جمعی در Bhainsa در Telangana گفت: دولت باید قوی داشته باشید از این حادثه. Owaisi خواست وزیر به قوی عمل هر که در تقصیر در حوادث هر کدام دین و یا حزب آنها متعلق به.

یک نفر مجروح شد و پنجره های جدا از یک autorickshaw و ماشین آسیب دیده در طی درگیری در Bhainsa حتی اگر پلیس نامیده می شوند از این حادثه به عنوان یک ولگرد یکی. مشکل را شکست یکشنبه شب. به عنوان تنش های نصب شده در شهر های اضافی پرسنل پلیس بودند با عجله و مقامات ارشد پلیس بررسی وضعیت حتی به عنوان مقامات اعمال مقررات منع رفت و آمد برای 24 ساعت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب