مستندات رام ترافیک جاده. در اینجا چگونه شهرستانها با هدف نگه داشتن آن را

در بسیاری از شهرها مقامات نگران هستند که مردم را به جلوگیری از حمل و نقل عمومی برای ترس از ابتلا به این ویروس

توسط HONARMANDKHABAR در 8 تیر 1399

در بسیاری از شهرها مقامات نگران هستند که مردم را به جلوگیری از حمل و نقل عمومی برای ترس از ابتلا به این ویروس و تصمیم به درایو به جای آن که فشار ترافیک خودرو بالاتر از همیشه است. مانع افزایش نرخ اتومبیل در خیابان های شهر مهم است نه تنها برای جلوگیری از ازدحام تاخیر حوادث و بالاتر آلودگی هوا که جان حدود 4 میلیون نفر در سراسر جهان در هر سال است. آن را غیر ممکن است برای متوقف کردن گرمایش جهانی مگر اینکه شهرستانها به شدت کاهش آلودگی ناشی از اتومبیل ها و کامیون ها و موتور سیکلت.

"شهرستانها باید یک پنجره فرصت برای ایجاد تغییرات و حفظ هوای پاک آنها را در طول مستندات" گفت: Corinne لو Quéré یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه شرق آنجلیا که به دنبال جهانی دی اکسید کربن در طول بیماری همه گیر. "اما اگر آنها را پرداخت نمی توجه به این موضوع تولید گازهای گلخانه ای می تواند دوباره بجای اول برگشتن به جایی که آنها قبل از و یا حتی بالاتر است."

حمل و نقل حساب برای یک چهارم از جهان دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای و گازهای خروجی از وسایل نقلیه جاده ای به طور خاص رشد کرده اند به شدت در 50 سال گذشته.

در حال حاضر وجود دارد علائم هشدار دهنده: بیش از 30 شهرستانها بزرگ بیرون آمدن از مستند از جمله هنگ کنگ; شنژن چین; اسلو, نروژ, و, ژنو, ثبت بیشتر از ازدحام در جاده ها خود را در اواسط ماه ژوئن در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته با توجه به داده ها از TomTom ناوبری شرکت. دیگر شواهد اولیه نشان می دهد که رانندگی در حال افزایش سریع تر از حمل و نقل عمومی و استفاده از مردم به عنوان گام از حبس و حرکت دوباره.

بسیاری از رهبران شهر در حال تلاش برای رفع آن در برخی موارد اعمال نفوذ درس های آموخته شده از اوایل بیماری های همه گیر در آسیا است. در اینجا نگاهی به برخی از آنچه که آنها در حال تلاش است.

اصلاح خیابان برای واکر و دوچرخه سواران

همه گیر داده اهرم به مقامات شهرستان به انجام کارهایی است که تا به حال شده است از لحاظ سیاسی ستیز در گذشته مانند گرفتن فضا از اتومبیل.

سان فرانسیسکو که در آن اتوبوس ridership کاهش حدود 80% بین اوایل ماه مارس و اواخر ماه مه باز کرده است تا 24 کیلومتر ماشین-رایگان دالان برای واکر و دوچرخه سواران به دور; یکی دیگر از 10 مایل در آثار هستند و بسیاری از این دالان span چند شهر بلوک.

بوگوتا, کلمبیا بود که در گذشته حک شده مسیرهای دوچرخه سواری در پیاده رو در حال حاضر کنار گذاشته 52 کیلومتر از جاده فضایی برای دوچرخه سواران. آن در نظر گرفته شده به عنوان یک اقدام موقت گفت: نیکولاس Estupiñán این شهرستان را حمل و نقل, منشی, اما حمایت عمومی است جسارت این شهر به آن دائمی است.

Estupiñán گفت: بوگوتا نیز سرسام آور ساعات کار برای صنایع مختلف — یک ساعت 10 صبح شروع به ساخت و ساز, ظهر, برای خرده فروشی و غیره — به منظور ایجاد جاده ها کمتر متراکم.

میلان نیز ساخته شده و آن همه گیر-عصر شبکه دوچرخه خطوط دائمی است. "فیزیکی فاصله الزامات COVID به ما می دهد بزرگ اهرم گفت:" ماریا ویتوریا Beria سخنگوی در میلان دفتر شهردار. "آنچه ما را در زیر شلواری است که می تواند کمک به اجتماعی فاصله? مسیرهای دوچرخه سواری."

آنها در حال استفاده هستند — حداقل در حال حاضر زمانی که آب و خفیف است. داده ها از این شهر نشان می دهد که دوچرخه های و الکتریک روروک مخصوص بچه ها استفاده به شدت افزایش یافت در حالی که تراکم ترافیک باقی مانده و زیر 2019 سطوح.

در شهرهای دیگر در حال ظهور از مستندات از جمله برلین و لندن و پاریس, اطلاعات جمع آوری شده از دوچرخه شمارنده نشان داد که دوچرخه سواری به حال تبدیل شدن به محبوب تر از آن بود که قبل از همه گیر با توجه به فلیکس Creutzig یک متخصص حمل و نقل در Mercator تحقیقات موسسه جهانی عوام و تغییر آب و هوا یک مخزن فکر می کنم در برلین.

اما به عنوان شهرهای اصلاح خیابان ها از خودرو آنها نیز در مبارزه با بی عدالتی در دسترسی به حمل و نقل است. شهر نیویورک به عنوان مثال در طول تاریخ ساخته شده است کمتر مسیرهای دوچرخه سواری و دوچرخه-به اشتراک گذاری اسکله در محلات هستند که خانه به سهام کارگران ضروری اکثر آنها افرادی هستند که از رنگ.

دریافت GAS GUZZLERS جاده

برخی از شهرستانها شده اند در تلاش برای منصرف کردن رانندگان از آوردن تر وسایل نقلیه آلوده به مراکز شهرستان عمدتا با تحمیل عوارض برای ورود به مناطق متراکم در طول یک ساعت یک عجله.

در ماه مه به عنوان آن مستند سست لندن شروع به برقراری کم تولید گازهای گلخانه ای در مناطق اطراف شهر که تحمیل هزینه بر روی کامیون و وانت که نمی دیدار با آلودگی هوا استاندارد. این شهر همچنین به تازگی مطرح شده در آن ازدحام شارژ 30 درصد نیاز بسیاری از رانندگان به پرداخت $18 در هر روز را در شلوغ ترین نقاط مرکزی لندن است.

در پورتو آلگره, برزیل که در آن اتوبوس ridership غوطه ور است 60 درصد طول همه گیر مسئولان شهرستان نگران مرگ مارپیچی برای سیستم. آنها پیشنهاد کرده اند هر دو تراکم مالیات بر وسایل نقلیه خصوصی ورود به شهر و همچنین هر مایل مالیات بر سوار-نقطه خدمات مانند Uber با هدف از شخم است که پول به شبکه اتوبوسرانی برای کاهش هزینه.

هنوز مقامات بپذیریم که هدف قرار دادن خودروهای شخصی می تواند مشکل در یک مبارزه اقتصادی. شهر نیویورک در حال برنامه ریزی برای تبدیل شدن به اولین شهر آمریکا برای تحمیل یک تراکم مالیاتی در پایان 2020, اما, اندازه, سرنوشت است که در حال حاضر نامشخص است. هفته گذشته به نیویورک مجاز بیشتر غیر ضروری کسب و کار برای بازگشایی, وزارت حمل و نقل هشدار داد در نشانه روی Robert F. Kennedy پل: "پیش بینی ترافیک."

People huddle to get on a bus after the government has eased restrictions on public transport amid concerns over the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Dhaka, Bangladesh, June 4, 2020. REUTERSLockdowns tamed road traffic

ازدحام مردم برای دریافت در یک اتوبوس پس از دولت کاسته محدودیت در حمل و نقل عمومی نگرانی بیش از coronavirus بیماری (COVID-19) شیوع در داکا, بنگلادش, ژوئن 4 سال 2020 است. REUTERSLockdowns رام ترافیک جاده

مردم پشت در حمل و نقل عمومی

در حالی که ridership در اتوبوس و مترو دارای حفره حفره در طول همه گیر حمل و نقل عمومی همچنان بحرانی ضروری برای کارگران و کسانی که ندارند ، یک مطالعه اخیر در شهر نیویورک یافت می شود که مترو ridership کاهش یافت و کمتر به شدت در طول مستند در محلات با بیشتر کم درآمد و nonwhite ساکنان.

به حمل و نقل عمومی ایمن در بسیاری از شهرستانها باید با تمرکز بر روی ماسک پوشیدن و تمیز کردن مداوم است. در سئول, ماسک مورد نیاز در حمل و نقل انبوه و از آنجا که صحبت کردن می تواند گسترش ویروس پر سر و صدا و مکالمات داخل اتومبیل های مترو می تواند سریع و شکایت به مقامات. تایپه آغاز شده است متوسط چک در ایستگاه های قطار.

برخی از آنها با استفاده از پیشرفته ترین راه حل برای نگه داشتن مسافران در یک فاصله امن: پکن آژانس حمل و نقل در حال حاضر اجازه می دهد تا کارگران ضروری برای رزرو اتوبوس صندلی با نرم افزار تلفن همراه فراهم می کند سفارشی مسیرهای حمل و نقل به این کارگران اجازه می دهد برای فضای بین صندلی. دانمارک راه آهن شرکت, DSB, معرفی برنامه نشان دادن آن اتومبیل دارای بیشترین فضای موجود که کمک به افزایش حمل و نقل ridership به عنوان مستندات کاسته.

بسیاری از مقامات حمل و نقل خوشبین باقی می ماند که اتوبوس و قطار ridership در نهایت بازگشت با استناد به شواهد اولیه که تعداد کمی از مردم گرفتار این ویروس در بزرگ و شلوغ سیستم های حمل و نقل مانند توکیو را به عنوان طولانی به عنوان مردم ماسک و نگه داشتن به خود را دارند. اما در عین حال بسیاری از شهرستانها در حال مواجهه با بحران شدید مالی به عنوان درآمد می افتد و بودجه تیره و تار است.

"بدون کمک برخی از سیستم ها ممکن است زنده ماندن و دیگران ممکن است به کاهش خدمات خود را و یا افزایش کرایه" گفت: پل Skoutelas رئیس جمهور آمریکا حمل و نقل عمومی انجمن که در کنگره به ارائه کمک های اضافی برای کمک به سازمان های حمل و نقل آب و طوفان است.

حتی در بحبوحه بحران برخی از سازمان های حمل و نقل هستند reimagining حمل و نقل عمومی در دسترس نباشد.

در Austin, تگزاس, شهرستان خود را گسترش داده سیستم از شاتل است که می تواند از طریق یک برنامه تلفن همراه توسط سواران که به خوبی توسط موجود خطوط اتوبوس. مقامات همچنین برنامه ریزی برای ادغام بهتر موجود اتوبوس و خطوط راه آهن این شهر دوچرخه-به اشتراک گذاری سیستم ارائه شده توسط واحد های فروش بلیط و برنامه های. آنها همچنین برنامه ریزی در نهایت جای این شهر از 1000 مشترک با دوچرخه برقی نسخه که سفر آسان تر در تگزاس سوزان گرما.

"این بیماری همه گیر است واقعا تحت فشار قرار دادند و ما را به فکر می کنم خلاقانه تر" گفت: شیدا کلارک رئيس جمهور از سرمایه مترو, Austin سیستم حمل و نقل عمومی. "چگونه ما را به یک سیستم است که عادلانه تر و پایدار و به مردم گزینه های بیشتر در کنار ماشین؟"

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن