دوستداران دوباره بیش از مواد غذایی به عنوان سنگاپور برطرف ویروس مستند

سنگاپور ژوئن 19 مردم در سنگاپور پیوست با دوستداران و دوستان در روز جمعه به عنوان شهر-دولت برداشته سخت محدودیت

توسط HONARMANDKHABAR در 31 خرداد 1399

سنگاپور ژوئن 19

مردم در سنگاپور پیوست با دوستداران و دوستان در روز جمعه به عنوان شهر-دولت برداشته سخت محدودیت در معاشرت خرید و ناهار خوری را پس از بیش از دو ماه از مستند, در میان بیماری همه گیر کوروناویروس.

بسیاری از ساکنان شده اند ممنوع از مخلوط کردن با کسانی که خارج از خانواده خود را از اوایل ماه آوریل تحت اقدامات شامل عفونت است که باید در صدر 41,000 -- یکی از آسیا بالاترین برگه.

جری 22 و دوست دختر خود را که تا به حال از هم جدا شده است برای هفته ها در صف برای چای حباب در بازگشایی محله بازار در اواسط صبح.

"ما در اوایل. ما می خواستیم برای جلوگیری از جمعیت گفت:" جری و اضافه کرد که این زن و شوهر برنامه ریزی شده به صرف بقیه روز را در خانه اش سرد کردن و گرفتن.

نزدیک کافی شاپ در خدمت کایا نان تست یا نان slathered با نارگیل جم و خدمت با آبریزش تخم مرغ پر شد از نقاب کاربران که تا به حال اسکن کدهای QR را بر روی تلفن خود را قبل از ورود به, برای کمک به, با, تماس, ردیابی.

برخی از رستوران ها راه اندازی پلاستیکی صفحه نمایش بین جداول در حالی که خرده فروشان با استفاده از نوار زرد به نگه داشتن مردم از هم جدا در صف های طولانی تشکیل شده است که در خارج از مغازه های خود را.

سنگاپور برنده ستایش دیگران برای آن اوایل مهار تلاش های قبل از افزایش وارداتی موارد و شیوع بیماری در تنگ مهاجر خوابگاه دیدم این اجرا یکی از دقیقترین مستندات با جریمه های سنگین و حتی زندان برای عدم رعایت.

رستوران ها تنها می تواند ارائه ترجمه و تحویل در میان محدودیت های دیگر.

یک زن جریمه شد S$5000 ($3,587) این هفته برای چندین جرائم از جمله ملاقات با دوست پسر خود و با پوشیدن یک ماسک رسانه های محلی گزارش.

اما شادی در سراسر جزیره در روز جمعه به عنوان دوستان قدیمی nattered بیش از چای در فروشنده دوره گرد وجار زن و مراکز پدر و مادر به تماشای بازی کودکان در نوسانات و اسلاید بود که محاصره برای هفته ها.

برخی فقط نمی تواند صبر کنید برای ناهار.

جان 24 و سامانتا, 21, شد یکی از چندین زوج از یک صف بسته رستوران سوشی در ساعت 11 صبح

"ما شده اند صحبت کردن در مورد سوشی در حالی که گفت:" سامانتا, و اضافه کرد که آنها تا به حال شده است نگه داشتن تا زمانی که در حال حاضر با توجه به هزینه های بالا از تحویل خانه. — رویترزtinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب